INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Ve společnosti SAP ČR proběhlo v loňském roce několik změn na manažerských pozicích. Martin Dvořák byl jmenován obchodním ředitelem pro oblast General Business. Ve své roli je zodpovědný za řízení týmu a veškerých obchodních aktivit společnosti v rámci komerčního segmentu trhu. Novou ředitelkou Digital Business Services v ČR se stala Alena Kalinová, která má na starosti několik týmů zaměřených na poradenství, projektový management a řízení kvality. Také finanční oddělení zaznamenalo změnu, novou CFO se stala Martina Šmídová.

Obchodní ředitel pro komerční segment

Martin Dvořák se po šesti letech vrátil do společnosti SAP ze Siemens Industry Software, kde pracoval na pozici Professional Services Manager pro region CEE. Vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci, poté sbíral zkušenosti na různých obchodních pozicích a disponuje více než dvaceti lety zkušeností v oblasti informačních a komunikačních technologií. Ve volném čase rád cestuje a sportuje, věnuje se především běhu, cyklistice a golfu. Vedle řízení týmu obchodníků má Martin na starosti implementaci strategie zaměřené na cloudová řešení, také se soustředí na rozvoj a podporu spolupráce s partnery a úzce spolupracuje s klíčovými zákazníky v komerčním segmentu. Jeho hlavním cílem je rozvoj obchodního potenciálu pobočky.

Ředitelka Digital Business Services

Alena Kalinová je absolventkou Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, je držitelkou licence pro obchodování s cennými papíry a PMP certifikátu pro projektové řízení. Ve svém volném čase se věnuje turistice, ráda cestuje a čte. Je vdaná a má dceru. Alena má za sebou řadu úspěchů u mezinárodních společností, jako jsou Accenture, KPMG nebo DHL. V SAP posledních téměř pět let úspěšně vedla tým architektů, který pomáhal zákazníkům s inovacemi a digitální transformací. Nově bude mít na starost vedení týmů zaměřených na poradentství, projektový management, dále řízení rizik a kvality, obchodní oddělení pro poradenství a školicí centrum.

Finanční ředitelka

Martina Šmídová nastoupila hned po zdárném ukončení Vysoké školy ekonomické v Praze do společnosti SAP na pozici finanční kontrolorky pro Českou republiku. Nová role finanční ředitelky obnáší vedle správy rozpočtu české pobočky také dohled nad souladem s globálními pravidly SAP a s finančními principy, úzce spolupracuje s ostatními členy managementu a napomáhá rozvíjet obchodní příležitosti pobočky. Martina také funguje jako zástupce firmy při komunikaci se státními úřady či auditory. Ve volném čase nejraději čte, peče, vaří nebo hraje golf.

O společnosti SAP

SAP, společnost zaměřená na zkušenost a řízena principy inteligentního podnikání, je lídrem na trhu s podnikovým aplikačním softwarem. Pomáhá firmám všech velikostí a ze všech oborů k lepšímu fungování. 77 % světových výnosů z obchodních transakcí má co dočinění se systémy SAP. Technologie, jejichž součástí je strojové učení, internet věcí a pokročilé analytiky, pomáhají našim zákazníkům přetvořit jejich firmy v inteligentní podnikání. SAP poskytuje jednotlivcům a organizacím obchodní expertízu a rozvíjí spolupráci, díky níž jim umožňuje mít vždy náskok před konkurencí. Společnostem zprostředkováváme jednoduché využití technologií, díky čemuž mohou náš software využívat tak, jak sami chtějí a bez komplikací. Naše end-to-end sady aplikací a služeb pomáhají více než 437 000 zákazníků z komerční i veřejné sféry v dosahování vyšších zisků, v přizpůsobování se aktuálním potřebám a ve schopnosti těžit z rozdílného přístupu. Díky celosvětové síti zákazníků, partnerů, zaměstnanců a uvědomělých lídrů pomáhá SAP ke zkvalitňování lidských životů. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1 300 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy. Součástí SAP v České republice je také SAP Services, SAP Ariba a SAP Concur. Pro vice informací navštivte www.sap.com.

(tz)

Slovo ke dni

  • Férová práce?

    Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a kandidát do Poslanecké sněmovny, oba ČSSD, se chtěli podívat na to, jak lidé pracují. Navštítili v doprovodu policistů a inpektorů druhého největšího zaměstnavatele na Teplicku. Akce se uskutečnila v rámci projektu Férová práce, který zjišťuje, zda na pracovištích nedocházi k porušování zákoníku práce. Zpovídali manažery firmy i dělníky, dělali si na místě samém obrázek z toho, co viděli. Výsledek kontroly třicetičlenného týmu zatím neznáme. Zato se však zaměstnanci mohli přesvědčit, jak fungují úředníci a orgány státní moci při výkonu služby. Předvedli totiž základní neznalost, například netušili, čím se navštívený podnik zabývá. Navíc se, rozděleni do několika skupin, chaoticky pohybovali po areálu a často „pravá ruka nevěděla, co dělá levá“. Měla-li to být předvolební akce dvou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2021

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

karabec 1 kopie

IP mediační centrum Praha proškolilo první IP mediátory 12. červenec 2021

V našem IP mediačním centru Praha, zapsaný ústav, jsme proškolili ve spolupráci s Úřadem průmyslového vlastnictví první IP mediátory, kteří jsou nyní odborně připraveni vést náročné spory v oblasti ochrany duševního vlastnictví, zejména průmyslových práv. 

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE