INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

Ve společnosti SAP ČR proběhlo v loňském roce několik změn na manažerských pozicích. Martin Dvořák byl jmenován obchodním ředitelem pro oblast General Business. Ve své roli je zodpovědný za řízení týmu a veškerých obchodních aktivit společnosti v rámci komerčního segmentu trhu. Novou ředitelkou Digital Business Services v ČR se stala Alena Kalinová, která má na starosti několik týmů zaměřených na poradenství, projektový management a řízení kvality. Také finanční oddělení zaznamenalo změnu, novou CFO se stala Martina Šmídová.

Obchodní ředitel pro komerční segment

Martin Dvořák se po šesti letech vrátil do společnosti SAP ze Siemens Industry Software, kde pracoval na pozici Professional Services Manager pro region CEE. Vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci, poté sbíral zkušenosti na různých obchodních pozicích a disponuje více než dvaceti lety zkušeností v oblasti informačních a komunikačních technologií. Ve volném čase rád cestuje a sportuje, věnuje se především běhu, cyklistice a golfu. Vedle řízení týmu obchodníků má Martin na starosti implementaci strategie zaměřené na cloudová řešení, také se soustředí na rozvoj a podporu spolupráce s partnery a úzce spolupracuje s klíčovými zákazníky v komerčním segmentu. Jeho hlavním cílem je rozvoj obchodního potenciálu pobočky.

Ředitelka Digital Business Services

Alena Kalinová je absolventkou Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, je držitelkou licence pro obchodování s cennými papíry a PMP certifikátu pro projektové řízení. Ve svém volném čase se věnuje turistice, ráda cestuje a čte. Je vdaná a má dceru. Alena má za sebou řadu úspěchů u mezinárodních společností, jako jsou Accenture, KPMG nebo DHL. V SAP posledních téměř pět let úspěšně vedla tým architektů, který pomáhal zákazníkům s inovacemi a digitální transformací. Nově bude mít na starost vedení týmů zaměřených na poradentství, projektový management, dále řízení rizik a kvality, obchodní oddělení pro poradenství a školicí centrum.

Finanční ředitelka

Martina Šmídová nastoupila hned po zdárném ukončení Vysoké školy ekonomické v Praze do společnosti SAP na pozici finanční kontrolorky pro Českou republiku. Nová role finanční ředitelky obnáší vedle správy rozpočtu české pobočky také dohled nad souladem s globálními pravidly SAP a s finančními principy, úzce spolupracuje s ostatními členy managementu a napomáhá rozvíjet obchodní příležitosti pobočky. Martina také funguje jako zástupce firmy při komunikaci se státními úřady či auditory. Ve volném čase nejraději čte, peče, vaří nebo hraje golf.

O společnosti SAP

SAP, společnost zaměřená na zkušenost a řízena principy inteligentního podnikání, je lídrem na trhu s podnikovým aplikačním softwarem. Pomáhá firmám všech velikostí a ze všech oborů k lepšímu fungování. 77 % světových výnosů z obchodních transakcí má co dočinění se systémy SAP. Technologie, jejichž součástí je strojové učení, internet věcí a pokročilé analytiky, pomáhají našim zákazníkům přetvořit jejich firmy v inteligentní podnikání. SAP poskytuje jednotlivcům a organizacím obchodní expertízu a rozvíjí spolupráci, díky níž jim umožňuje mít vždy náskok před konkurencí. Společnostem zprostředkováváme jednoduché využití technologií, díky čemuž mohou náš software využívat tak, jak sami chtějí a bez komplikací. Naše end-to-end sady aplikací a služeb pomáhají více než 437 000 zákazníků z komerční i veřejné sféry v dosahování vyšších zisků, v přizpůsobování se aktuálním potřebám a ve schopnosti těžit z rozdílného přístupu. Díky celosvětové síti zákazníků, partnerů, zaměstnanců a uvědomělých lídrů pomáhá SAP ke zkvalitňování lidských životů. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1 300 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy. Součástí SAP v České republice je také SAP Services, SAP Ariba a SAP Concur. Pro vice informací navštivte www.sap.com.

(tz)

Slovo ke dni

  • Konec schůzování

    Koronavirová krize znamená nejen obrovskou zkoušku pro celou společnost, přináší mnoho těžkostí a v důsledku velké ztráty, ale zároveň mění náš postoj. To, co jsme byli zvyklí dělat jako samozřejmost, se ukáže jako zbytné nebo kontraproduktivní, a objeví se nové možnosti, přístupy, metody, technologie, způsoby myšlení a jednání. Napadlo mě, že zákaz shlukování skoncoval s naší slabostí pro schůze a nekonečné porady. Ukazuje se, že i bez nich můžeme dobře a dokonce i lépe fungovat. Lidé mohou využít videokonference, chytré telefony a maily, prostředky komunikování na dálku. Zároveň zkrátí nekonečné hovory na nezbytné a efektivní minimum. Až se z virové epidemie vyléčíme, bude až těžké se znovu vracet k schůzování, kde se hodně řeční, ale málo vyřeší. A v tom vidím jednu z pozitivních věcí, které koronavirus přináší. Pavel Kačer

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

upv logo

Řízení kvality přináší prestiž nejen na mezinárodním poli 16. březen 2020

Úřad průmyslového vlastnictví dosáhl na poli řízení kvality vynikajících výsledků. Korunovány byly například loni oceněním Manažer kvality roku, jež loni udělila Česká společnost pro jakost Ing. Miroslavu Paclíkovi, Ph.D., řediteli odboru patentových informací a představiteli vedení pro integrovaný systém řízení ÚPV. Co všechno činnost související s kvalitou obnáší, jaký užitek Úřadu i jeho klientům dává a jakou inspiraci ostatním může poskytnout, o tom je následující rozhovor se jmenovanou osobností:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE