INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Společnost Arval CZ, která poskytuje operativní leasing vozů, má nového generálního ředitele, Aleše Poláka. Ve vedení českého zastoupení Arvalu vystřídá Arnaulta Leglaye. Aleš Polák působí v Arvalu již od roku 2010, osm let pracoval v pražské pobočce a poslední tři roky strávil v Bratislavě jako ředitel Arval Regional Center. Jeho hlavní rolí bude upevnění pozice Arvalu na českém trhu, rozvoj prodeje koncovým uživatelům – především malým firmám, domácnostem a živnostníkům a zavedení nových produktů operativního leasingu.

IT služby pro zvýšení efektivity a podporu byznysu

Do profesního života Aleše Poláka patří zajišťování procesního chodu Arvalu, například remarketing prodejů ojetých vozů, řízení dodavatelských řetězců, zajišťování údržby a servisu vozů nebo krátkodobé pronájmy. Z manažerských pozic má Aleš více než 20 let zkušeností s vedení rozsáhlých projektů v oblasti finančních služeb a automotive. „Jednou z výzev v následujících měsících a letech bude adaptace společnosti v postcovidové době, zavedení nových způsobů práce a implementace nových služeb a produktů odpovídajících na pozměněné potřeby našich klientů, firem i soukromých osob,“ říká Aleš Polák, nový generální ředitel Arval CZ.

Vzdělání a pracovní zkušenosti

Aleš Polák vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Předchozí pracovní zkušenosti získal ve společnosti GE Money, kde působil jako produktový šéf divize Auto a Dealer managementu a od roku 2010 pracuje v Arvalu. Působil osm let v pražské pobočce jako Operational Director a měl na starosti například prodej ojetých vozů z operativního leasingu, pojištění a krátkodobé pronájmy vozů. Poté tři roky vedl regionální centrum Arvalu v Bratislavě, kde za jeho působení vybudoval mezinárodní Shared Services Center, které mimo jiné zaznamenalo navýšení počtu zaměstnanců na více než trojnásobek, z 60 na 200 osob. Aleš hovoří plynně anglicky, domluví se německy a ve volném čase se věnuje své rodině a sportu. Jeho koníčky jsou hudba, četba i poslech knih, které vyplňují jeho cestování po Česku i Evropě. Moderní auta jsou mu velmi blízká, sám sebe nazývá „electro freakem“, rád dobíjí a jezdí na elektriku, miluje rozvoj elektromobility a infotainmentu ve vozidlech.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3