INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Alena Rozsypalová EONOd srpna letošního roku došlo ke změnám ve vedení společností ve skupině E.ON v České republice. Christian Leifeld rozšířil představenstvo distribuční společnosti EG.D, kde bude zodpovídat za oblast financí. Nadále bude pokračovat ve funkci finančního ředitele (CFO) E.ONu Česká republika. Jeho dosavadní pozici ve společnosti E.ON Energie převzala Alena Rozsypalová, která se stala její novou finanční ředitelkou. Do E.ONu přichází ze slovenské společnosti Východoslovenská energetika Holding (VSE).

Christian Leifeld přišel do vedení českého E.ONu v dubnu loňského roku na pozici finančního ředitele ve společnosti E.ON Česká republika a ve stejné roli působil také v E.ONu Energie. Ve funkci CFO E.ONu Česká republika zůstává i nadále, ale od srpna bude nově řídit agendu Controllingu a regulace v distribuční společnosti EG.D. Představenstvo distribuční společnosti EG.D tak bude nově čtyřčlenné ve složení Zdeněk Bauer, Pavel Čada, David Šafář a Christian Leifeld.

„Velice se těším na své působení v týmu EG.D. Naše distribuční společnost má vynikající výchozí pozici a je důvěryhodným a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky. Jsem velmi rád, že ji mohu podpořit na její cestě stát se inovativním a předním aktérem energetické transformace,“ říká Christian Leifeld.

Alena Rozsypalová přichází do E.ONu ze slovenského VSE Holding, kde byla od roku 2017 finanční ředitelkou. Absolventka Mendelovy univerzity v Brně v minulosti působila v oddělení auditu firmy KPMG, pracovala jako vedoucí controllingu v RWE v České republice a zastávala řadu dalších manažerských pozic v České republice, Chorvatsku a na Slovensku. Tříčlenné představenstvo společnosti E.ON Energie tak s jejím příchodem bude nově fungovat ve složení Claudia Viohl, Alena Rozsypalová a Jan Zápotočný.

„Je mi ctí, že se můžu stát součástí českého E.ON týmu a zároveň se moc těším na výzvy, které moje nová práce přinese. Po několika letech práce mimo Českou republiku jsem ráda, že se můžu věnovat tématům českého energetického trhu, na kterém má E.ON Energie silnou pozici,“ těší se Alena Rozsypalová.

„Těší mě, že se nám podařilo získat Alenu pro pozici CFO ve společnosti E.ON Energie. Díky svým bohatým mezinárodním zkušenostem bude velkou podporou pro růst obchodního byznysu i rozvoj automatizace ve financích. Skvěle tak doplní náš tým jednatelů,“ Claudia Viohl, generální ředitelka E.ONu v ČR a zároveň předsedkyně představenstva E.ON Energie.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3