INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

PEUGEOT Aurelie BRESSONPřed 20 lety končila francouzská studentka Aurélie Bresson studia vysoké školy stáží u automobilky Peugeot. Tenkrát se zrodila láska ke značce Peugeot, která přetrvala dvě desetiletí. Když nastupovala k Peugeotu, byla jednou z mála žen v tomto oboru.

Dnes Aurélii Bresson šéfuje klíčovému produktu značky Peugeot, dynamickému fastbacku 408. Tento model působí spíš mužsky. Robustní, sportovně laděný vůz s plug-in hybridním motorem o výkonu 225 koní se netají svými ambicemi. Sebevědomí mu rozhodně nechybí. Aurélie Bresson sice sama řídí nejmenší z peugeotů, městskou dvěstěosmičku, přesto rozumí očekávání klientů segmentu C líp než kdokoli jiný.

„Je to model pro klienty, kteří milují řízení. Auto nepovažují za pouhý dopravní prostředek, ale za zprostředkovatele zážitků z jízdy. Na 408 mohou přesedlat třeba z hatchbacku, protože prostě chtějí víc místa. Přilákáme ale také klienty esúvéček, kteří hledají něco nového, originálního, atraktivního… Vsadili jsme na správnou kartu, o tom jsem přesvědčená,“ říká Aurélie Bresson.

Více o modelu Peugeot 408 si na našich stránkách přečtete na začátku příštího roku, kdy bude uveden na český trh. Na rozhovor s Aurélie Bresson se můžete těšit v příštím čísle Madame Business.

(tz)

Slovo ke dni

  • Velký úklid v e-shopech

    Už dávno jsme si zvykli nakupovat nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu. Obrat e-shopů neustále roste a v kritických obdobích, například během pandemie, překonával všechny rekordy. Kdo by ostatně neocenil téměř nekonečný výběr zboží, které vlastně ani nezná státní hranice ani prodejní dobu? Samozřejmě že e-commerce s sebou přináší i rizika pro obě strany, pro prodávající i zákazníky. Proto je překvapující, že teprve nyní zpřísnila naše legislativa pravidla obchodování. Už si ani v „anonymním“ cyber prostoru nebude moci každý dělat, co chce, a počítat s tím, že mu vše projde. Například používat e-shop jako bezplatnou půjčovnu nebo sám sobě psát pochvalné recenze a záměrně klamat spotřebitele. Není pochyb, že dodržování přísnějších regulí internetovému businessu jenom prospěje a podpoří jeho další růst.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3