INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

PEUGEOT Aurelie BRESSONPřed 20 lety končila francouzská studentka Aurélie Bresson studia vysoké školy stáží u automobilky Peugeot. Tenkrát se zrodila láska ke značce Peugeot, která přetrvala dvě desetiletí. Když nastupovala k Peugeotu, byla jednou z mála žen v tomto oboru.

Dnes Aurélii Bresson šéfuje klíčovému produktu značky Peugeot, dynamickému fastbacku 408. Tento model působí spíš mužsky. Robustní, sportovně laděný vůz s plug-in hybridním motorem o výkonu 225 koní se netají svými ambicemi. Sebevědomí mu rozhodně nechybí. Aurélie Bresson sice sama řídí nejmenší z peugeotů, městskou dvěstěosmičku, přesto rozumí očekávání klientů segmentu C líp než kdokoli jiný.

„Je to model pro klienty, kteří milují řízení. Auto nepovažují za pouhý dopravní prostředek, ale za zprostředkovatele zážitků z jízdy. Na 408 mohou přesedlat třeba z hatchbacku, protože prostě chtějí víc místa. Přilákáme ale také klienty esúvéček, kteří hledají něco nového, originálního, atraktivního… Vsadili jsme na správnou kartu, o tom jsem přesvědčená,“ říká Aurélie Bresson.

Více o modelu Peugeot 408 si na našich stránkách přečtete na začátku příštího roku, kdy bude uveden na český trh. Na rozhovor s Aurélie Bresson se můžete těšit v příštím čísle Madame Business.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3