INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

Florian Jens Naegele PENFlorain Jens Naegele k 1. září letošního roku vystřídá ve vedení PENNY Česká republika dosavadního CEO Jense Kriegera. V rámci rotace na manažerských pozicích přichází do vedení PENNY Česká republika Florian Jens Naegele, který doposud řídil PENNY v Maďarsku.

„Do vedení PENNY v Maďarsku nastoupil od června Mathias Mentrop, který doposud působil v pozici COO s odpovědností za rozvoj prodejní sítě v České republice. Florian Naegele pak přichází vést PENNY v České republice, která je nejúspěšnějším trhem tohoto mezinárodního řetězce. Otevřela se nám možnost provést rotaci na několika pozicích a ve vedení našich společností ve dvou zemích, i proto dochází ke změnám na pozicích dvou jednatelů PENNY Česká republika v průběhu několika měsíců. Pozice třetího jednatele v České republice zaručuje kontinuitu současného vedení,“ uvedl Michael Jäger, člen představenstva REWE Group odpovědný za diskontní prodej v České republice, Itálii, Rakousku, Rumunsku a Maďarsku. „Jens Krieger i Florian Naegele odvedli ve svých pozicích fantastickou práci, proto jsme se rozhodli využít jejich zkušeností z vedení PENNY v České republice a Maďarsku a postavit je před nové výzvy. Pro Floriana Naegeleho je to vedení PENNY Česká republika, které je jednou z nejrychleji rostoucích a nejprogresivnějších divizí v rámci PENNY International. Jensi Kriegerovi, kterému chci v prvé řadě poděkovat za to, kam dokázal za pět let v České republice a za předchozích devět let v Maďarsku posunout značku PENNY, jsme nabídli další kariérní postup v rámci skupiny REWE Group v Německu. Oběma bych chtěl popřát mnoho štěstí na nových pozicích a věřím, že překonají naše očekávání.“

Vedení PENNY Česká republika se jako CEO ujme dosavadní CEO PENNY Maďarsko Florian Jens Naegele: „Jsem vděčný za příležitost nastoupit jako CEO PENNY Česká republika a že budu moci pracovat s týmem, pod jehož vedením se tento řetězec rozrostl v největší a nejrychleji rostoucí maloobchodní řetězec na trhu. Každý trh má svá specifika, proto vím, že mne čeká nejprve seznámení s českou mentalitou, a tím, co chtějí zákazníci, ale věřím, že si ze své dosavadní praxe přináším novou inspiraci, která nám pomůže dále vylepšovat naši pozici na českém trhu.“ Floraina Jense Nageleho na jeho pozici v Maďarsku nahrazuje Mathias Mentrop, do konce dubna COO PENNY Česká republika odpovědný za rozvoj prodejní sítě.
Jens Krieger, současný CEO PENNY Česká republika, přechází do skupiny REWE Group: „Za posledních 5 let jsme dokázali proměnit PENNY v diskont 21. století. Dokončili jsme modernizaci celé prodejní sítě, překročili hranici 400 obchodů, připravili řadu projektů společenské odpovědnosti a udržitelnosti na podporu lidí i české země, pozvedli značku na úroveň hlavních hráčů na trhu a stali se v řadě oblastí lídry v rámci našeho segmentu. Měl jsem možnost pracovat s vynikajícím týmem a motivovanými kolegy. Jim všem bych chtěl poděkovat za to, co pro PENNY dělají. Vím, že se do České republiky budu vždy velmi rád vracet.“

Florian Jens Naegele nastoupil do společnosti PENNY v roce 2013 a od roku 2018 působil jako CEO PENNY v Maďarsku. Na své pozici měl za úkol realizovat celkový rebranding a modernizaci prodejen. V letech 1997-2001 vystudoval International School of Management (ISM) v Německu. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením mezinárodního maloobchodu se zaměřením na spokojenost zákazníků, poskytování co nejlepšího zážitku z nakupování a spolupráci s partnery na vysoké úrovni.

Vedení PENNY Česká republika od 1. 9. 2023:
Florian Jens NAEGELE – Chief Executive Officer (CEO)
Radek HOVORKA – Chief Financial Officer (CFO)
Draško LAZOVIĆ – Chief Operating Officer (COO)

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE