INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

 

Zkušený manažer Jaroslav Vaněk se nově stává generálním ředitelem společnosti OKIN FACILITY. Na pozici tak nahradí Václava Trávníka, který firmu s českým kapitálem vedl v šesti zemích od roku 2014. Na Vaňkovu původní pozici šéfa OKIN FACILITY pro Česko nastupuje Zdeněk Kulhánek. Oba kariérní postupy jsou interní.

Jaroslav Vaněk pracuje pro OKIN FACILITY od roku 2011 a od září 2014 stál v čele OKIN FACILITY CZ. Od června roku 2023 povede společnost nejen v České republice, ale i v Polsku, Rumunsku, Bulharsku, na Slovensku a Ukrajině. Od července se také stává i stálým členem boardu. Než nastoupil do OKIN FACILITY, Vaněk působil na ministerstvu obrany a v diplomacii. „Jaroslav se nám pro pozici ředitele společnosti zdál jako ideální kandidát. Od jeho povýšení si slibujeme dynamičtější nastavení procesů i rozvoj v oblasti nového byznysu,“ sdělil k výběru Michal Jelínek, CEO OKIN Group. „Funkci přebírám s velkou pokorou. Václav Trávník vedl naše aktivity v šesti evropských zemích úspěšně po skoro devět let a za tu dobu jsme udělali neskutečný pokrok,“ vyjádřil se k povýšení Jaroslav Vaněk. Václav Trávník OKIN Group neopouští úplně, nadále bude působit v roli poradce.

Na předchozí pozici ředitele OKIN FACILITY CZ Vaňka nově nahradí Zdeněk Kulhánek. Ten pracuje ve společnosti od roku 2006 a během svého působení v OKINu prošel řadou pracovních pozic od provozního technika až po technického ředitele. V minulosti řídil projekty jako PPF Investments, Raiffeisenbank, Philip Morris nebo KB. „Chci pokračovat v osvědčených principech, věnovat velkou pozornost vzdělávání a motivaci týmů, posílit vývoj našich sofistikovaných systémů a pokračovat v rozvoji nových segmentů moderního facility managementu s cílem co největší spokojenosti našich klientů,“ přiblížil své plány Zdeněk Kulhánek, CEO OKIN FACILITY CZ.

OKIN FACILITY poskytuje integrovaný facility managementu. Nabízí služby od energy managementu přes úklid až po řešení ESG problematiky budov. V oblasti komplexního facility managementu využívá technologie s prvky IoT a nejmodernější robotiky. Společnost vznikla v roce 1993 a aktuálně působí v šesti evropských zemích. Zaměstnává na 2 165 zaměstnanců a společně s dalšími částmi spadá pod skupinu OKIN Group.

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE