INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

 

Zkušený manažer Jaroslav Vaněk se nově stává generálním ředitelem společnosti OKIN FACILITY. Na pozici tak nahradí Václava Trávníka, který firmu s českým kapitálem vedl v šesti zemích od roku 2014. Na Vaňkovu původní pozici šéfa OKIN FACILITY pro Česko nastupuje Zdeněk Kulhánek. Oba kariérní postupy jsou interní.

Jaroslav Vaněk pracuje pro OKIN FACILITY od roku 2011 a od září 2014 stál v čele OKIN FACILITY CZ. Od června roku 2023 povede společnost nejen v České republice, ale i v Polsku, Rumunsku, Bulharsku, na Slovensku a Ukrajině. Od července se také stává i stálým členem boardu. Než nastoupil do OKIN FACILITY, Vaněk působil na ministerstvu obrany a v diplomacii. „Jaroslav se nám pro pozici ředitele společnosti zdál jako ideální kandidát. Od jeho povýšení si slibujeme dynamičtější nastavení procesů i rozvoj v oblasti nového byznysu,“ sdělil k výběru Michal Jelínek, CEO OKIN Group. „Funkci přebírám s velkou pokorou. Václav Trávník vedl naše aktivity v šesti evropských zemích úspěšně po skoro devět let a za tu dobu jsme udělali neskutečný pokrok,“ vyjádřil se k povýšení Jaroslav Vaněk. Václav Trávník OKIN Group neopouští úplně, nadále bude působit v roli poradce.

Na předchozí pozici ředitele OKIN FACILITY CZ Vaňka nově nahradí Zdeněk Kulhánek. Ten pracuje ve společnosti od roku 2006 a během svého působení v OKINu prošel řadou pracovních pozic od provozního technika až po technického ředitele. V minulosti řídil projekty jako PPF Investments, Raiffeisenbank, Philip Morris nebo KB. „Chci pokračovat v osvědčených principech, věnovat velkou pozornost vzdělávání a motivaci týmů, posílit vývoj našich sofistikovaných systémů a pokračovat v rozvoji nových segmentů moderního facility managementu s cílem co největší spokojenosti našich klientů,“ přiblížil své plány Zdeněk Kulhánek, CEO OKIN FACILITY CZ.

OKIN FACILITY poskytuje integrovaný facility managementu. Nabízí služby od energy managementu přes úklid až po řešení ESG problematiky budov. V oblasti komplexního facility managementu využívá technologie s prvky IoT a nejmodernější robotiky. Společnost vznikla v roce 1993 a aktuálně působí v šesti evropských zemích. Zaměstnává na 2 165 zaměstnanců a společně s dalšími částmi spadá pod skupinu OKIN Group.

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE