INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Novým členem představenstva Asseco CE na Slovensku se s účinností od prosince 2011 stal Marek Grác. Ten ve  společnosti působí ve funkci Healthcare Business Unit Director. Jeho cílem je identifikovat a řídit klíčové projekty v oblasti softwarových řešení pro oblast zdravotnictví v regionu střední Evropy a definovat dlouhodobou strategii pro segment zdravotnictví v rámci celé skupiny Asseco.

Marek Grác je absolventem Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenské technické univerzity (STU) v Bratislavě. Během své profesní kariéry se věnoval zejména oblasti vývoje, implementace a provozu informačních systémů pro bankovnictví a zdravotní pojišťovny. Ve společnosti Asseco CE na Slovensku (dříve ASSET Soft, a.s.) zastával různé pozice od programátora - analytika, team leadera, business consultanta až po ředitele divize zdravotnictví.

Asseco Central Europe
Asseco Central Europe je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, Slovensku a Maďarsku. Realizuje náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Portfolio společnosti tvoří bankovní a pojišťovací informační systémy, informační systémy pro zdravotnictví, stavební spořitelny, systémy pro platební karty, datové sklady a Business Intelligence řešení, e-commerce, výkaznictví a další řešení šitá na míru. Celá skupina ACE v současné době zaměstnává více než
1600 lidí. Asseco Central Europe je součástí mezinárodní skupiny Asseco, která přímo nebo prostřednictvím svých dceřiných společností působí po celé Evropě a dále v Izraeli, Japonsku, USA a Kanadě. v roce 2011  se umístila na sedmém místě v žebříčku The Truffle 100, který analyzuje 100 nejúspěšnějších evropských softwarových firem na základě výnosů z vlastního softwaru. Více informací najdete na  www.asseco-ce.com.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3