INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

Luděk Louda byl jmenován obchodním a marketingovým ředitelem hotelu InterContinental Prague, a to s účinností od 21. února 2012, kdy převzal tuto roli od stávajícího obchodního ředitele Jiřího Beneše.

Luděk Louda, 52, má velmi bohaté zkušenosti z cestovního ruchu i z oblasti hotelnictví. Svou hotelovou kariéru zahájil v roce 2002, kdy působil jako director of sales & marketing pro hotel Holiday Inn Prague Congress Centre (IHG). Poté působil dva roky jako country manager of sales & marketing v cestovní kanceláři Detur zodpovědný za Turecko, Tunis a Řecko.

V roce 2005 se vrátil k hotelovému oboru a od té doby až do roku 2011 působil v zahraničí v nejrůznějších pětihvězdičkových hotelech, ve strategických obchodních pozicích. Namátkovým výčtem jeho několikaletých zahraničních zkušeností je například pozice regional sales manager v hotelu Renaissance Moscow, director of sales v hotelu Renaissance Atyrau, director of sales & marketing v hotelu Holiday Inn Samara, director of sales & marketing pro pobaltské státy, Polsko, Něměcko Bělorusko a Rusko v Le Meridien Vilnius – Hotel & Golf Resort pro pobaltské . Jeho posledním působištěm před odchodem do Prahy byl hotel Corinthia Nevsky Palace v Petrohradě, kde zastával pozici ředitele obchodu a marketingu.

Ve své nové pozici bude reportovat přímo Alexandru Schreiterovi, generálnímu řediteli InterContinental Prague.

Luděk Louda se narodil v Praze a vystudoval vysokou školu ekonomickou. Hovoří anglicky, rusky a samozřejmě česky. Je svobodný a bezdětný. Jeho koníčkem je profese – věnuje se studiu vývoje hotelnictví a rozvoje nových trhů. Je milovníkem orientální kuchyně. Mezi jeho záliby patří poznávání málo známých míst, sjezdové lyžování, v létě turistika, historická beletrie i filmy.

Informace o hotelu InterContinental Prague

Mezinárodní hotel InterContinental Prague se nachází na břehu Vltavy, v centru Prahy na Starém Městě. Svým hostům nabízí 372 pokojů, z nichž je 32 apartmá, dále dvě restaurace: Zlatá Praha a Primátor, Duke´s Bar & Café, zahradní restauraci Enjoy43, relaxační centrum Health Club&Spa InterContinental, dvoupatrové podzemní garáže s kapacitou 190 míst. Pro konání konferencí je k dispozici 13 jednacích místností a mnoho dalších služeb, které jenom může špičkový hotel nabídnout.

Informace o IHG

InterContinental Hotels Group (IHG) [LON: IHG, NYSE: IHG (ADR)], je největší hotelová skupina na světě dle počtu pokojů.

IHG franšízuje, pronajímá, řídí nebo vlastní, prostřednictvím různých dceřiných společností, přes 4.400 hotelů s více než 658.000 pokoji

ve 100 zemích a teritoriích po celém světě. Skupina vlastní portfolio uznávaných a respektovaných hotelových značek včetně InterContinental Hotels & Resorts, Hotel Indigo, Crowne Plaza Hotels & Resorts, Holiday Inn Hotels and Resorts, Holiday Inn Express, Staybridge Suites a Candlewood Suites, a také spravuje největší hotelový věrnostní program na světe, Priority Club Rewards s počtem 63 milionů členů po celém světě.

IHG má ve výstavbě dalších 1.100 hotelů, jež vytvoří 90.000 pracovních míst po celém světě v průběhu několika příštích let.

InterContinental Hotels Group PLC je holdingová společnost skupiny ve Velké Británie a je registrovaná v Anglii a Walesu.

IHG nabízí informace a on-line rezervace pro všechny své hotelové značky na www.ihg.com

a informace o Priority Club Rewards programu na www.priorityclub.com.

Pro aktuální zprávy z IHG, navštivte naši online tiskového oddělení na www.ihg.com/media, www.twitter.com/ihgplc or www.youtube.com/ihgplc.

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE