INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

dana_malkusova_zdroj_Effectix-cz_2Effectix.com je největší společností zaměřenou na výkonností online marketing v ČR podle obratu i počtu zaměstnanců; Malkusová bude řídit zcela nové oddělení pro významné obchodní transakce.

Effectix.com, přední český a slovenský poskytovatel efektivních řešení na internetu, jmenoval s účinností od 1. května 2012 Danu Malkusovou (39) hlavní manažerkou pro VIP klienty. Samotná sekce pro významnou klientelu byla zřízena na jaře 2012. Bude poskytovat výkonnostní online marketing přizpůsobený potřebám větších firem a korporací. Malkusová bude mít na starost rozvoj spolupráce v oblasti marketingové a obchodní strategie s již stávajícími velkými klienty a navazování další spolupráce.

Novou sekci významných klientů zavedl Effectix.com, aby mohl poskytovat ve větším měřítku své služby výkonnostního marketingu (SEO, SEM...) také společnostem většího rozsahu, nadnárodním korporacím, společnostem s významným obratem v České republice a dalších zemích Evropské unie.

„Samostatná sekce pro korporátní a VIP zákazníky firmy Effectix.com je zcela nová a strategická divize, jež má významnou měrou přispět k dalšímu posílení naší vedoucí pozice na českém trhu výkonnostního online marketingu," řekl David Bauckmann, technický ředitel společnosti Effectix.com, která doposud získala na českém a slovenském trhu více než 3300 zákazníků. Obratem a počtem zákazníků je dnes největší českou společností poskytující tyto služby a jednou z největších v Evropě.

Dana Malkusová se rozhodla pro Effectix.com z důvodu kvalitního pracovního zázemí, know-how vázaného na odborníky, kteří zde stabilně pracují a řada z nich stála i u zrodu jednoho z velkých českých portálů – Centrum.cz. Bývalí zaměstnanci Centrum.cz jsou dnes i majiteli Effectix.com, jedním z nich je Ondřej Tomek, bývalý spolumajitel Centrum.cz.

„Vést oddělení pro významné klienty v Effectixu pro mě znamená velkou výzvu. Naším cílem bude rozvíjet spolupráci s již stávajícími velkými klienty a zároveň navazovat další spolupráce," uvedla Dana Malkusová, nová hlavní manažerka pro VIP zákazníky v Effectix.com s.r.o.

Dana Malkusová působila 12 let v oblasti mediálního plánování na internetu, a to na různých manažerských pozicích. Posledních 7 let pak jako Account Director pro Centrum Holdings.

Je vystudovanou ekonomkou obchodního provozu (SŠ). Mezi její koníčky patří golf a cestování, zejména si oblíbila egyptské památky. Nepohrdne kvalitním bílým vínem. Má tři malé děti.

Fakta a čísla z trhu

Největší konkurent Effectixu má jen 70 klientů. Effectix jich má přes 3300 jen v ČR a obratově se mu nikdo nepřibližuje. Firma poskytuje výkonnostní online marketing velkým firmám i SME (malé a střední podniky).

O společnosti Effectix.com

Effectix.com, s.r.o. zajišťuje pro rozsáhlé portfolio svých klientů služby v oblasti efektivního internetového marketingu. Vytváří kontinuální a celistvý internetový obraz firmy, od výroby webových stránek nebo internetových obchodů, přes SEO optimalizaci až po následnou propagaci a zviditelnění firem v internetové síti. Díky širokému záběru svých zaměstnanců poskytuje komplexní servis v internetové oblasti s jasným zaměřením na maximalizaci okamžitých prodejních výsledků. S nadstandardním klientským servisem pracuje pro malé, střední i velké firmy.

Společnost Effectix.com získala ocenění TOP RATED v soutěži Internet Effectiveness Awards 2011 (kategorie B2B) za online software Effectix Analyzer (http://www.analyzuj.cz). Soutěž hodnotí v daném roce nejefektivnější řešení na českém internetu. Effectix.com a její zaměstnanci mají řadu dalších oborových certifikací, zejména Google AdWords Certified Company, Google Analytics Individual Qualification nebo Google AdWords Professional. Více informací o společnosti naleznete na http://www.effectix.com.

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE