INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Ing. David_Vavra_Financni_reditel_s.Oliver_CZ__SKPozici finančního ředitele německé módní a lifestylové společnosti s.Oliver pro Českou republiku a  Slovensko od července zastává Ing. David Vávra (35). Odpovědnost za řízení financí, informačních technologií a lidských zdrojů přebírá se záměrem podpory růstu tržního podílu značky a zefektivnění interních procesů.

V předchozích letech David Vávra působil na obdobné pozici ve španělské oděvní skupině Inditex, známé především značkou ZARA. Zodpovídal zde za řízení financí a administrativních procesů u pěti módních značek. V oblasti maloobchodu má více než desetileté zkušenosti. Kariéru zahájil ve funkci finančního manažera společnosti s kancelářským zbožím Papirius, dnešní Office Depot.

David Vávra vystudoval Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze. Volný čas nejraději tráví s rodinou nebo sportem.

www.soliver.cz

O společnosti s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG                                                           

Společnost s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG, přední módní a lifestylová firma, byla založena před více než 40 lety Berndem Freierem, který v roce 1969 v německém městě Würzburg otevřel první maloobchodní prodejnu „Sir Oliver“ o rozloze 25 m2. V Německu firma sídlí dodnes, centrála s.Oliver se nachází ve městě Rottendorf. Během několika desítek let se firma stala jedním z předních módních řetězců nejen v Německu. V současné době  patří s.Oliver mezi dvacet největších oděvních společností v Evropě.

„Skutečná móda pro skutečné lidi“

Módní a především také lifestylová značka s.Oliver přináší módu pro celou rodinu. Portfolio firmy zahrnuje vlastní produktové řady (s.Oliver Casual – dámská a pánská sportovně elegantní urban móda, QS by s.Oliver – dámská a pánská spontánní mladistvá móda, SIR Oliver – dámská a pánská elegantní business móda, s.Oliver Accessories – dámské a pánské doplňky, s.Oliver Bodywear (Beachwear) – dámské a pánské spodní prádlo, TRIANGLE by s.Oliver – dámské nadměrné velikosti (42 – 54), s.Oliver Junior – dětská móda) a licenční produkty (s.Oliver Shoes, Socks, Eyewear, Fragrances, Bed and Bath textiles, Time, Jewel, Umbrellas, Garden, Baby, Toys).

V ČR jsou k dostání kolekce QS by s.Oliver, s.Oliver Casual, SIR Oliver (dámské), s.Oliver Accessories a vybrané licenční zboží. Na Mall.cz pak můžete pořídit i dětské oblečení z kolekcí s.Oliver Junior.

Prostřednictvím 205 vlastních prodejen, 351 franšíz, 2.864 obchodů „shop-in-shops“ a 3.883 dalších prodejních míst firma působí ve 30 zemích světa. Každoročně rostoucí obrat firmy s téměř 7.200 zaměstnanci se v roce 2012 vyšplhal na 1,53 miliardy EUR (obrat skupiny včetně licenčních produktů). Od srpna 2006 značku s.Oliver mediálně podporovala po dobu téměř dvou let zpěvačka Anastacia. V roce 2009 byla v ČR, po distribuci značky prostřednictvím franšízy, založena samostatná pobočka s.Oliver CZ s.r.o., spadající přímo pod německou centrálu. V rámci ČR pořídíte sortiment s.Oliver v 15 vlastních prodejnách, více než 40 partnerských obchodech, vybraných hypermarketech sítě Globus i na e-shopech (např. Mall.cz). Na českém trhu módní značka dlouhodobě podporuje například Nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci, zaměřující se na pomoc seniorům.

www.soliver.cz a www.facebook.com/s.Oliver.cz

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE