INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

Předseda představenstva a generální ředitel České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group (ČPP) Ing. Jaroslav Besperát získal v soutěži Fincentrum Banka roku 2014 titul Pojišťovák roku. Jako nejlepšího generálního ředitele pojišťovny v České republice ho ze svého středu zvolili nejvyšší představitelé devatenácti nominovaných pojišťoven.

„Mám z ocenění velkou radost a velmi si ho vážím, je to velká pocta a zároveň povzbuzení do další práce. Nejde o žádnou nahodilou anketu, ale o prestižní ocenění, kde o vítězi rozhodují v hlasování vrcholoví manažeři nejvýznamnějších pojišťoven. Jsou to všechno lidé, kteří vědí, kolik práce a úsilí je třeba vyvinout, pokud chcete úspěšně vést a rozvíjet firmu, v jejímž čele stojíte. Ocenění beru nejen jako ocenění osobní, ale i úspěch celého týmu a celé firmy. Bez kvalitních lidí kolem sebe bych firmu nedostal tam, kde v současnosti je,“ uvedl k ocenění generální ředitel Jaroslav Besperát.

Jaroslav Besperát působí v pojišťovnictví již 19 let. V ČPP pracuje od roku 2002, kam nastoupil do funkce obchodního ředitele a přes pozici vrchního ředitele se v roce 2008 stal náměstkem generálního ředitele. V roce 2010 byl povýšen do funkce předsedy představenstva a generálního ředitele ČPP. Je nositelem titulu Manažer roku 2013 v odvětví Bankovnictví, pojišťovnictví a poradenství, přičemž v celkovém žebříčku nejúspěšnějších manažerů v ČR obsadil páté místo.

Jaroslav Besperát je mezi odborníky v pojišťovnictví uznávanou osobností. Díky svým obchodním dovednostem, analytickému způsobu myšlení a schopnosti odhadnout budoucí vývoj se zasloužil o kontinuální a dynamický růst pojistného portfolia ČPP. Výsledkem jeho působení ve firmě je zvýšení objemu produkce ČPP o téměř čtyřnásobek.
V neživotním pojištění je ČPP na trhu na pátém místě a v životním patří do top desítky. Po právu sbírá na soutěžích řadu významných ocenění a je vnímána jako silný a velký hráč na českém pojistném trhu. Z loňského ročníku soutěže Banka roku si ČPP odnesla ocenění za vítězství v kategorii Autopojištění roku.

Slavnostní vyhlášení výsledků ocenění Banka roku 2014 se uskutečnilo ve čtvrtek 13. listopadu 2014 v Obecním domě v Praze.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3