INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Kranat_JanSpolečnost ŠkoFIN bude mít s účinností od 1. července 2011 nového jednatele. Stane se jím Jan Kranát, který nahradí a převezme agendu dosavadního jednatele Stefana Rascheho. Pan Rasche se po vypršení tříleté smlouvy rozhodl přijmout další profesní výzvu v rámci koncernu Volkswagen ve společnosti Škoda Auto a.s. jako vedoucí oddělení Treasury.

Pan Jan Kranát (39 let) vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a svůj profesní život spojil od začátku s koncernem Volkswagen. Od roku 2010 zastával funkci obchodního ředitele Volkswagen Bank v Rusku a v předchozích letech působil jako výkonný ředitel VW Financial Services pro Rusko (2007–2010) a jako finanční ředitel VW Group v Moskvě (2003–2007). Mezi jeho další pracovní zkušenosti patří mimo jiné také působení na pozici vedoucího Oddělení controllingu v Import VW Group v Praze (2000–2003).

Pan Stefan Rasche byl jednatelem společnosti ŠkoFIN od 1. srpna 2008 a byl zodpovědný za řízení prodeje a marketingu, které ve ŠkoFINu v současné době zabezpečuje Marketingové oddělení, Oddělení prodeje a Správní oddělení. Nadále bude působit ve společnosti Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi jako vedoucí oddělní Treasury.

Ing. Jiřina Tapšíková, MBA, jednatelka ŠkoFINu, komentuje personální změny: „Nejprve bych chtěla velmi poděkovat Stefanovi za jeho tříletou intenzivní práci pro ŠkoFIN. Byl pro mě a pro kolegy ve ŠkoFINu vždy po profesní i lidské stránce skvělým kolegou a myslím, že naše spolupráce byla opravdu efektivní a inspirativní. Věřím, že bude stejně úspěšný a oblíbený i ve Škoda Auto. Zároveň bych chtěla mezi námi přivítat Jana Kranáta, který svou dosavadní činností a úspěchy dokazuje, že bude pro ŠkoFIN velkým přínosem. Nejen já se těším na vzájemnou spolupráci. Oběma pánům chci samozřejmě popřát mnoho dalších úspěchů v pracovním i soukromém životě."

ŠkoFIN patří k největším finančním společnostem na českém trhu a specializuje se na podporu prodeje značek Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a koncernové ojeté vozy. Nabízí produkty v oblasti leasingu, úvěru i pojištění jak soukromým osobám, tak podnikatelům. Již od svého založení v roce 1992 přináší svým zákazníkům řešení šitá na míru v oblasti finančních služeb.

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE