INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Kranat_JanSpolečnost ŠkoFIN bude mít s účinností od 1. července 2011 nového jednatele. Stane se jím Jan Kranát, který nahradí a převezme agendu dosavadního jednatele Stefana Rascheho. Pan Rasche se po vypršení tříleté smlouvy rozhodl přijmout další profesní výzvu v rámci koncernu Volkswagen ve společnosti Škoda Auto a.s. jako vedoucí oddělení Treasury.

Pan Jan Kranát (39 let) vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a svůj profesní život spojil od začátku s koncernem Volkswagen. Od roku 2010 zastával funkci obchodního ředitele Volkswagen Bank v Rusku a v předchozích letech působil jako výkonný ředitel VW Financial Services pro Rusko (2007–2010) a jako finanční ředitel VW Group v Moskvě (2003–2007). Mezi jeho další pracovní zkušenosti patří mimo jiné také působení na pozici vedoucího Oddělení controllingu v Import VW Group v Praze (2000–2003).

Pan Stefan Rasche byl jednatelem společnosti ŠkoFIN od 1. srpna 2008 a byl zodpovědný za řízení prodeje a marketingu, které ve ŠkoFINu v současné době zabezpečuje Marketingové oddělení, Oddělení prodeje a Správní oddělení. Nadále bude působit ve společnosti Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi jako vedoucí oddělní Treasury.

Ing. Jiřina Tapšíková, MBA, jednatelka ŠkoFINu, komentuje personální změny: „Nejprve bych chtěla velmi poděkovat Stefanovi za jeho tříletou intenzivní práci pro ŠkoFIN. Byl pro mě a pro kolegy ve ŠkoFINu vždy po profesní i lidské stránce skvělým kolegou a myslím, že naše spolupráce byla opravdu efektivní a inspirativní. Věřím, že bude stejně úspěšný a oblíbený i ve Škoda Auto. Zároveň bych chtěla mezi námi přivítat Jana Kranáta, který svou dosavadní činností a úspěchy dokazuje, že bude pro ŠkoFIN velkým přínosem. Nejen já se těším na vzájemnou spolupráci. Oběma pánům chci samozřejmě popřát mnoho dalších úspěchů v pracovním i soukromém životě."

ŠkoFIN patří k největším finančním společnostem na českém trhu a specializuje se na podporu prodeje značek Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a koncernové ojeté vozy. Nabízí produkty v oblasti leasingu, úvěru i pojištění jak soukromým osobám, tak podnikatelům. Již od svého založení v roce 1992 přináší svým zákazníkům řešení šitá na míru v oblasti finančních služeb.

(tz)

Slovo ke dni

  • Smrt ze zoufalství

    Ztratili práci, smysl života, začali pít nebo nadměrně brát antidepresiva a předčasně zemřeli. V USA dospěli vědci k závažnému poznání. V posledních dekádách čekala předčasná smrt na 600 tisíc lidí, uvádějí zprávy na Seznam.cz. Týká se bílých Američanů bez vysokoškolského vzdělání, kteří nenašli odpovídající uplatnění na pracovním trhu. Byli z něj vytlačeni roboty, umělou inteligencí, digitálními technologiemi. A nebo se jejich pracovní pozice odstěhovaly do regionů s nízkými mzdovými náklady. Nám Čechům zatím toto nebezpečí nehrozí. Domácí ekonomika stále poptává mnoho talentů, a to z řad především technických profesí. Uplatnění v České republice najde každý, kdo chce a má potřebné kvalifikační schopnosti. Nezaměstnanost se u nás dlouhodobě pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Věřím, že s vyspělými technologiemi z USA si nedovezeme i...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč si strany v IP mediaci naslouchají 15. červen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s druhou fází mediace, ve které IP mediátor aktivně naslouchá stranám. V rámci této fáze mediace je cílem IP mediátora zjistit skutečné potřeby a zájmy stran konfliktu.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3