INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Kranat_JanSpolečnost ŠkoFIN bude mít s účinností od 1. července 2011 nového jednatele. Stane se jím Jan Kranát, který nahradí a převezme agendu dosavadního jednatele Stefana Rascheho. Pan Rasche se po vypršení tříleté smlouvy rozhodl přijmout další profesní výzvu v rámci koncernu Volkswagen ve společnosti Škoda Auto a.s. jako vedoucí oddělení Treasury.

Pan Jan Kranát (39 let) vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a svůj profesní život spojil od začátku s koncernem Volkswagen. Od roku 2010 zastával funkci obchodního ředitele Volkswagen Bank v Rusku a v předchozích letech působil jako výkonný ředitel VW Financial Services pro Rusko (2007–2010) a jako finanční ředitel VW Group v Moskvě (2003–2007). Mezi jeho další pracovní zkušenosti patří mimo jiné také působení na pozici vedoucího Oddělení controllingu v Import VW Group v Praze (2000–2003).

Pan Stefan Rasche byl jednatelem společnosti ŠkoFIN od 1. srpna 2008 a byl zodpovědný za řízení prodeje a marketingu, které ve ŠkoFINu v současné době zabezpečuje Marketingové oddělení, Oddělení prodeje a Správní oddělení. Nadále bude působit ve společnosti Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi jako vedoucí oddělní Treasury.

Ing. Jiřina Tapšíková, MBA, jednatelka ŠkoFINu, komentuje personální změny: „Nejprve bych chtěla velmi poděkovat Stefanovi za jeho tříletou intenzivní práci pro ŠkoFIN. Byl pro mě a pro kolegy ve ŠkoFINu vždy po profesní i lidské stránce skvělým kolegou a myslím, že naše spolupráce byla opravdu efektivní a inspirativní. Věřím, že bude stejně úspěšný a oblíbený i ve Škoda Auto. Zároveň bych chtěla mezi námi přivítat Jana Kranáta, který svou dosavadní činností a úspěchy dokazuje, že bude pro ŠkoFIN velkým přínosem. Nejen já se těším na vzájemnou spolupráci. Oběma pánům chci samozřejmě popřát mnoho dalších úspěchů v pracovním i soukromém životě."

ŠkoFIN patří k největším finančním společnostem na českém trhu a specializuje se na podporu prodeje značek Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a koncernové ojeté vozy. Nabízí produkty v oblasti leasingu, úvěru i pojištění jak soukromým osobám, tak podnikatelům. Již od svého založení v roce 1992 přináší svým zákazníkům řešení šitá na míru v oblasti finančních služeb.

(tz)

Slovo ke dni

  • Do roku 2023

    Prognostici se nemohou shodnout. Bude leden tohoto roku bodem obratu k lepšímu, nebo se krize ještě prohloubí a vygraduje? Předpovědi vypadají podobně jako dlouhodobé předpovědi počasí před zimou. Jedni slibují, že bude velmi mírná, jiní nás ujišťují, že zrzneme. Samozřejmě si přejeme, abychom už nastartovali růst a překonali důsledky konfliktu ve východní Evropě, sankcí a omezených zdrojů energie. Nepochybně, lidé, firmy, celá společnost po překonání pandemie potřebují nabrat nových sil. Kdo už vidí světlo na konci tunelu? Optimisté! Jsou to všichni, kteří se nechtějí poddat nepříznivým okolnostem, nevadí jim, že budou muset víc pracovat v horších podmínkách a možná si na určitý čas utáhnout opasky. Jim patří budoucnost. A aby to měli snazší, i sv. Petr jim dopřál o Vánocích a novoročních svátcích příliv téměř jarního vzduchu,...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3