INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Dne 14. ledna 2016 došlo ke změnám v orgánech společnosti OHL ŽS, a.s., která patří do velké mezinárodní stavební skupiny OHL. Předsedou představenstva a generálním ředitelem se stal Ing. José Emílio Pont Pérez, který v těchto pozicích vystřídal po téměř 22letém působení Ing. Michala Štefla. Pan Štefl v rámci Skupiny OHL postoupil na pozici místopředsedy dozorčí rady OHL ŽS, a.s.

Předseda představenstva OHL ŽS, a.s., José Emílio Pont Pérez k tomu uvedl: „Chtěl bych poděkovat panu Michalu Šteflovi za dosavadní spolupráci a také za to, jakým způsobem dokázal společnost ŽS Brno - nyní OHL ŽS provést náročným obdobím transformace na akciovou společnost a etablovat OHL ŽS mezi největší stavební firmy. Zároveň se těším na další spolupráci, neboť bychom rádi i nadále využívali jeho bohaté více jak 35leté zkušenosti ve stavebnictví. V současném vysoce konkurenčním prostředí je další rozvoj společnosti naším společným zájmem.“

Ing. Michal Štefl dodal: „Těší mne, že se budu moci z pozice místopředsedy dozorčí rady i nadále podílet na rozvoji společnosti a spolupracovat zejména na strategickém směřování firmy."

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE