INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Petr Pavlík (45) se stane od června členem nejvyššího vedení společnosti Ahold v České republice na pozici SVP Marketing, Format & Merchandising. Již od začátku února se bude Petr Pavlík podílet na rozsáhlém nástupním programu a bude také zapojen do plánování veškerých obchodních aktivit. Od června pak Petr Pavlík převezme pozici od Sebastiaana de Jonga, který se v rámci společnosti přesune do skupiny Ahold.

„Jsem rád za tuto novou kariérní výzvu připojit se k týmu Albert. Jako lídr retailu na domácím trhu přináší Albert každý den svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty po dobu posledních 25 let. Kromě toho je Albert jedním z největších zaměstnavatelů s 17 tisíci kolegy po celé České republice a v posledních dvou letech byla společnost také oceněna prestižní Národní cenou kvality,“ říká Petr Pavlík. Také oceňuje projekty z oblasti společenské odpovědnosti a odpovědného podnikání. „Jednou z mých priorit bude posílení dlouhodobých obchodních partnerství s lokálními dodavateli. Sleduji také aktivity Nadačního fondu Albert a projektu Zdravá 5 a těším se na budoucí spolupráci i v této oblasti.“

Před plánovaným nástupem do společnosti Ahold vedl Petr Pavlík po více než 5 let plzeňskou likérku Stock Plzeň - Božkov jako generální ředitel. Současně vedl obchodní sdružení výrobců lihovin, které přispívalo k potírání černého trhu s lihovinami. Předtím pracoval v londýnské centrále potravinářského a drogistického giganta Reckitt Benckiser s globální odpovědností a vedl také dceřiné firmy v Belgii a Lucembursku. Během prvních deseti let své kariéry pak Petr působil na různých marketingových a obchodních pozicích v nadnárodní společnosti Procter & Gamble.

„Jsem rád, že se mohu připojit k tak komplexní roli v Albertu s více než 17 tisíci kolegy, 300 obchody a třemi distribučními centry. Mým cílem je v Aholdu přispět k navrhování strategií, které budou předjímat a odpovídat na změny chování zákazníků včetně vyšší poptávky českých spotřebitelů po kvalitním a cenově dostupném zboží,“ dodává Petr Pavlík.

Petr Pavlík se ve volném čase věnuje rodině. Jeho největším koníčkem je lední a in-line hokej, motorka a cyklistika.

(tz)

 

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE