INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 20. rokem

Jaromir Hajek SAFO 3Jaromír Hájek se stal generálním ředitelem středoevropského zastoupení nadnárodní společnosti SAFO, která vyvíjí pokročilá technologická řešení pro správu firemních automobilových flotil. Pokračuje tak v oboru, kterému věnoval podstatnou část své kariéry coby zakladatel a dlouholetý generální ředitel české pobočky společnosti LeasePlan, předního hráče v oblasti péče o podnikové vozové parky.

SAFO působí na evropském trhu více než třicet let. Pracuje pro klienty, jejichž flotily v součtu zahrnují přes jeden milion automobilů. Jejími největšími zákazníky jsou významné leasingové firmy, automobilky, pojišťovny, autopůjčovny, ale i carsharingové společnosti. Ústředí SAFO sídlí v Římě, Praha se stává jedním z regionálních center vedle Paříže a anglického Windsoru.

„Nabídku SAFO jsem zvažoval delší dobu. Přeci jen jsem se léta pohyboval v typickém prostředí etablované korporace, zatímco nyní začínáme jako start-up na zelené louce. Ale právě to mě láká nejvíce,“ říká Jaromír Hájek, „ambice máme veliké, jsme si jistí, že i v našem regionu bude o vyspělé služby zaměřené na bezproblémový provoz automobilových flotil silný zájem.“

Ing. Jaromír Hájek (54) pracuje v manažerských pozicích od roku 1991. Nejprve působil jako ředitel českého zastoupení nizozemské poradenské společnosti Larive Holland. Od roku 1995 do roku 2007 byl generálním ředitelem společnosti LeasePlan ČR. Česká pobočka se pod jeho řízením stala lídrem trhu operativního leasingu a v rámci mateřské skupiny získala ocenění Trophy of Excellence. V roce 1999 byl zároveň ředitelem slovenské pobočky LeasePlanu a v letech 2006 až 2007 se podílel na zahájení činnosti rumunského zastoupení. V letech 2007 až 2011 byl generálním ředitelem společnosti LeasePlan Itálie. V roce 2011 opětovně stanul v čele společnosti LeasePlan ČR, ze které odešel na začátku letošního roku.

Jaromír Hájek je viceprezidentem České manažerské asociace, dlouhá léta byl členem představenstva České leasingové a finanční asociace. V roce 2013 byl zařazen do elitní kategorie TOP 10 prestižní ankety Manažer roku. Vystudoval obchodní fakultu se zaměřením na zahraniční obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je ženatý a má dvě děti. Hovoří italsky, anglicky, rusky a francouzsky. Volný čas věnuje hlavně rodině ‒ společnému golfu nebo lyžování, rád řídí sportovní vozy.

(tz)

Slovo ke dni

  • Peníze nejsou všechno

    Za kvalitu jsme obvykle ochotni si připlatit. Ale ne vždy platí, že co je levné, nestojí za nic – a naopak. Odborný časopis CZ TEST si vzal loni na mušku snídaňové cerálie, které si oblíbili zejména děti a mladí lidé. Porota prozkoumala jedenáct vzorků, ochutnala a stanovila pořadí od nejlepšího po nejhorší. A světe div se, zvítězil „otloukánek“! Nejlepší známku za senzorické hodnocení 1,7 dostal výrobek s názvem Clever – Obilné klíčky s kakaem a s přídavkem vitamínů a minerálních látek. Hodnotitelům připadal na první pohled atraktivní vzhled a pochvalovali si chuť a příjemnost textury. A to prosím vítěz bojoval se soupeři, z nichž někteří byli až čtyřnásobně dražší. Co z toho plyne? Cena nebývá nejdůležitějším kriteriem. Vyzkoušejte sami, co se vám líbí a nejvíc chutná! Jen na vás záleží, zda budete s nakoupeným zbožím spokojeni či...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

Pro lepší budoucnost České republiky: připravena je inovační strategie na období 2019–2030 19. únor 2019

Ekonomika České republiky a v rámci toho šance na jistoty života od vzdělanostní úrovně až po příležitost k důstojnému stáří by se měla rozvíjet strmějším tempem, pokud se máme dostat mezi několik nejvyspělejších zemí starého kontinentu. Hledají se cesty, jak umocnit potenciál lidského kapitálu, jak s ním hospodařit, aby se zúročily například možnosti podnikání, vědy, výzkumu, jak vnímat a podpořit inovační aktivity napříč obory, a tak, aby technologické ambice, které historie nazve další revolucí, pozvedly v konečném důsledku životní úroveň lidí zase o stupeň výše. Na vládní úrovni je připravena nová strategie.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300

INZERCE