INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Za řadu aktivit podporující společnost v boji proti koronaviru získal Stock Plzeň – Božkov v rámci 22. ročníku projektu 'Obdivované firmy ČR' ocenění 'Hrdina boje s koronavirem'.

Nejvýraznějšími aktivitami společnosti Stock Plzeň – Božkov na jaře letošního roku byla výroba 90 tisíc lahviček s dezinfekcí na ruce a jejich distribuce Vládě ČR a do maloobchodního sektoru, webinář s advokátní podporou pro podnikatele v gastronomii a finanční podpora projektu #ZACHRANGASTRO nebo iniciativy #ZACHRANHOSPODU.

Krizové období zapříčiněné rozšířením COVID-19 na našem území během jara s sebou přineslo řadu opatření, která omezila podnikání i obvyklé činnosti všech obyvatel. „Snažili jsme se rychle zareagovat na krizová opatření a využít našich možností. Vyrobili jsme tak desinfekci pro zdravotní a potravinářský sektor a podpořili jsme gastronomické podniky prostřednictvím několika dalších aktivit, která měla za cíl eliminovat dopady opatření. Toto ocenění nás samozřejmě potěšilo, a ještě větším potěšením pro nás je pozitivní efekt, který naše aktivity přinesly,“ říká Tomáš Hejkal, marketingový ředitel společnosti Stock Plzeň – Božkov.

Společnost Stock Plzeň - Božkov vyrobila 90 tisíc lahviček desinfekce na ruce, kterou věnovala Vládě ČR pro ochranu zdravotního personálu a pohotovostních služeb. Část zásob byla určena maloobchodnímu sektoru pro personál obchodů s potravinami či pracovníky potravinářských podniků. Zdarma zorganizovala webinář ve spolupráci s advokátní kanceláří CEE Attorneys, kde se podnikatelé mohli poradit o problémech, které s omezením vyvstaly. Podnikatele v gastronomii dále Stock podpořil skrze projekty #ZACHRANGASTRO nebo iniciativy #ZACHRANHOSPODU, které fungovaly na principu prodeje voucherů pro budoucí konzumaci a vygenerování prozatímního zisku a jako podpora restaurací, které fungovaly přes výdejní okénko. Pro komunitu barmanů byly připraveny streamy s předními světovými barmany, kteří poskytovali své rady a podporu barmanské komunitě u nás. Značka Captain Morgan se podílela na dobročinné iniciativě kapely Rybičky 48, která uspořádala virtuální koncert. 

Ocenění udílí sdružení CZECH TOP 100 již více než 20 let. V rámci projektu ‚Obdivované firmy ČR' hodnotí firmy samostatně ve 25 oborech, z nichž první 4 v každém oboru dávají dohromady stovku nejlepších. V těchto týdnech oceňuje sdružení firmy, subjekty a nejrůznější iniciativy, které se rozhodly bojovat s koronavirem. Hodnotiteli jsou přední ekonomičtí odborníci, manažeři firem, představitelé odborných sdružení a asociací, zástupci regionálních hospodářských komor a dalších institucí.

O Stock Plzeň – Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již téměř 100 let. S portfoliem čítajícím více než 100 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Koupí společnosti BARTIDA v červnu 2019 doplnila společnost Stock Plzeň- Božkov své portfolio zejména o prémiové značky lihovin. BARTIDA je v Česku mimo jiné distributorem kubánského rumu Legendario, producentem vlastních ovocných a bylinných likérů Bartida Original a obchoduje s destiláty a rumy z mnoha zemí.

(tz)

Slovo ke dni

  • Je nás sedm milionů online

    Sčítání lidu, které právě probíhá, ukazuje nejen na počet obyvatel České republiky a jejich vzdělání, práci a bydlení. Zároveň dává obrázek o digitální vyspělosti národa. A myslím, že se nemáme za co stydět. Ještě nebyli sečteni všichni, a už se sedm milionů dotazníků podařilo vyplnit online. Nepochybně nejméně tři čtvrtiny Čechů daly přednost počítači před sčítacím komisařem. Někdy nám připadá, že jsme zaostalí a nikdy nedoženeme vyspělý Západ. Ale to pokládám za falešnou představu, za projev z minula, kdy jsme měli sedávat v koutě a neplést se mezi „dospělé“. Jak vidno, můžeme se rovnat s nejlepšími. Nejen v digitálních dovednostech, ale i v dalších oborech, o čemž vypovídají i úspěchy našich firem v globálním konkurenčním boji. Získáme-li potřebné sebevědomí, budeme mezi prvními. My na to máme!

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2021

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

14 Karabec

Jak je to s promlčecí lhůtou při mimosoudním řešení sporů 3. květen 2021

Ve srovnání se zahraničím se alternativní metody řešení sporů (ADR) v České republice používají v oblasti ochrany duševního vlastnictví nedostatečně. S tím souvisí i nedostatek mediátorů odborně připravených vést mediační spory v této specifické oblasti práva. Mediace má přitom nezastupitelnou úlohu zejména v případech, kdy strany nejsou schopny vyjednávat, jejich vzájemné vztahy jsou vyhrocené, soudní řešení nemusí přinést očekávaný výsledek, v dané věci je nejednoznačný výklad práva, hrozí vysoké náklady na vedení sporu, existuje časová či ekonomická tíseň stran nebo spor je příliš komplexní.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE