INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Projekt Energie pomáhá rozdalceny vítězům fotografické soutěže, která se uskutečnila na konci loňského roku. Tři vítězové si ve středu odnesli šeky na roční spotřebu energie v celkové hodnotě 45.000 korun. Dalších sedm soutěžících pak získalo dárkové předměty společnosti CENTROPOL ENERGY, která za projektem Energie pomáhá stojí.

„Těší nás, že fotografická soutěž po stopách projektů podpořených programem Energie pomáhá, se těšila tak velkému zájmu. Všem, kteří se jí zúčastnili, chci poděkovat za zaslané fotografie. Věříme, že si vítězové prostředky, které díky projektu ušetří, náležitě užijí,“ uvedl při předání cen třem vítězům Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel CENTROPOL ENERGY, která dobročinný projekt Energie pomáhá vytvořila a financuje.

Ve fotografické soutěži, která probíhala od října do konce listopadu loňského roku, měli účastníci posílat snímky z projektů podpořených fondem Energie pomáhá. Na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 25.000 korun se může těšit Jiří Černý, jehož fotografie získala od fanoušků více než 300 hlasů. Za ním se s fotografiemi z Dolského mlýna s více než 100 získanými hlasy umístily Veronika Juřenová a Renata Juřenové. Ty se mohou těšit na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 15.000 respektive 10.000 korun.

Celkově se do soutěže přihlásilo přes 30 fotografií, které získaly od fanoušků dohromady více než 1000 hlasů. Více informací najdete na webu www.energie-pomaha.cz

O projektu Energie pomáhá:

Projekt Energie pomáhá založila v roce 2012 společnostCENTROPOL ENERGY, významný dodavatel zemního plynu a elektřiny ve spolupráci s prestižníÚsteckou komunitní nadací. Cílem projektu je podpora sounáležitosti lidí s místem, ve kterém žijí. Projekt se snaží podpořit neziskové aktivity lidí či sdružení směřující k obnově drobných památek, turistických cílů, zajímavých míst apod.

 

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3