INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

Projekt Energie pomáhá rozdalceny vítězům fotografické soutěže, která se uskutečnila na konci loňského roku. Tři vítězové si ve středu odnesli šeky na roční spotřebu energie v celkové hodnotě 45.000 korun. Dalších sedm soutěžících pak získalo dárkové předměty společnosti CENTROPOL ENERGY, která za projektem Energie pomáhá stojí.

„Těší nás, že fotografická soutěž po stopách projektů podpořených programem Energie pomáhá, se těšila tak velkému zájmu. Všem, kteří se jí zúčastnili, chci poděkovat za zaslané fotografie. Věříme, že si vítězové prostředky, které díky projektu ušetří, náležitě užijí,“ uvedl při předání cen třem vítězům Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel CENTROPOL ENERGY, která dobročinný projekt Energie pomáhá vytvořila a financuje.

Ve fotografické soutěži, která probíhala od října do konce listopadu loňského roku, měli účastníci posílat snímky z projektů podpořených fondem Energie pomáhá. Na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 25.000 korun se může těšit Jiří Černý, jehož fotografie získala od fanoušků více než 300 hlasů. Za ním se s fotografiemi z Dolského mlýna s více než 100 získanými hlasy umístily Veronika Juřenová a Renata Juřenové. Ty se mohou těšit na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 15.000 respektive 10.000 korun.

Celkově se do soutěže přihlásilo přes 30 fotografií, které získaly od fanoušků dohromady více než 1000 hlasů. Více informací najdete na webu www.energie-pomaha.cz

O projektu Energie pomáhá:

Projekt Energie pomáhá založila v roce 2012 společnostCENTROPOL ENERGY, významný dodavatel zemního plynu a elektřiny ve spolupráci s prestižníÚsteckou komunitní nadací. Cílem projektu je podpora sounáležitosti lidí s místem, ve kterém žijí. Projekt se snaží podpořit neziskové aktivity lidí či sdružení směřující k obnově drobných památek, turistických cílů, zajímavých míst apod.

 

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3