INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

Projekt Energie pomáhá rozdalceny vítězům fotografické soutěže, která se uskutečnila na konci loňského roku. Tři vítězové si ve středu odnesli šeky na roční spotřebu energie v celkové hodnotě 45.000 korun. Dalších sedm soutěžících pak získalo dárkové předměty společnosti CENTROPOL ENERGY, která za projektem Energie pomáhá stojí.

„Těší nás, že fotografická soutěž po stopách projektů podpořených programem Energie pomáhá, se těšila tak velkému zájmu. Všem, kteří se jí zúčastnili, chci poděkovat za zaslané fotografie. Věříme, že si vítězové prostředky, které díky projektu ušetří, náležitě užijí,“ uvedl při předání cen třem vítězům Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel CENTROPOL ENERGY, která dobročinný projekt Energie pomáhá vytvořila a financuje.

Ve fotografické soutěži, která probíhala od října do konce listopadu loňského roku, měli účastníci posílat snímky z projektů podpořených fondem Energie pomáhá. Na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 25.000 korun se může těšit Jiří Černý, jehož fotografie získala od fanoušků více než 300 hlasů. Za ním se s fotografiemi z Dolského mlýna s více než 100 získanými hlasy umístily Veronika Juřenová a Renata Juřenové. Ty se mohou těšit na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 15.000 respektive 10.000 korun.

Celkově se do soutěže přihlásilo přes 30 fotografií, které získaly od fanoušků dohromady více než 1000 hlasů. Více informací najdete na webu www.energie-pomaha.cz

O projektu Energie pomáhá:

Projekt Energie pomáhá založila v roce 2012 společnostCENTROPOL ENERGY, významný dodavatel zemního plynu a elektřiny ve spolupráci s prestižníÚsteckou komunitní nadací. Cílem projektu je podpora sounáležitosti lidí s místem, ve kterém žijí. Projekt se snaží podpořit neziskové aktivity lidí či sdružení směřující k obnově drobných památek, turistických cílů, zajímavých míst apod.

 

Slovo ke dni

  • Proč?

    Podle mezinárodní studie společnosti Surfshark patříme v Evropě k nejhorším co se týká rozvoje internetu a elektronizace veřejné správy. Mohu to potvrdit. V naší vesnici nejen chybí rychlé datové připojení, ale bývá problém si někdy i z mobilu zavolat. Rovněž ceny za poskytované služby neodpovídají tomu, za co lze surfovat a telefonovat jinde v EU. Zbývá se otázat, proč? Podle mého soudu vše začalo s rozvojem internetových mobilních služeb. Na počátku poskytl stát monopol Eurotelu a dlouho udržoval málo konkurenční prostředí udělováním druhé, třetí licence. Zájmy některých soukromých firem a státních úředníků převážily nad obecným prospěchem a důsledky neseme dosud. Jinak si sotva vysvětlit, proč jinde, např. v sousedním Rakousku to jde a u nás stále drhne. Zbývá jen doufat, že moderní technologie nakonec zvítězí nad zištností a...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

upv logo

Znáte organizace pro ochranu duševního vlastnictví? 12. srpen 2020

Období, které nyní prožíváme, nepřináší pouze znepokojivé zprávy o rozkolísané ekonomice, uzavírání firem nebo karanténních opatřeních. Rodí se mnoho nápadů, vznikají inovativní společnosti. To s sebou nese i potřebu péče o nové myšlenky, postupy, celé know-how. Na této straně pravidelně přinášíme informace o ochraně duševního vlastnictví. Tentokrát připomeňme, jaké organizace k tomu slouží:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE