INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Projekt Energie pomáhá rozdalceny vítězům fotografické soutěže, která se uskutečnila na konci loňského roku. Tři vítězové si ve středu odnesli šeky na roční spotřebu energie v celkové hodnotě 45.000 korun. Dalších sedm soutěžících pak získalo dárkové předměty společnosti CENTROPOL ENERGY, která za projektem Energie pomáhá stojí.

„Těší nás, že fotografická soutěž po stopách projektů podpořených programem Energie pomáhá, se těšila tak velkému zájmu. Všem, kteří se jí zúčastnili, chci poděkovat za zaslané fotografie. Věříme, že si vítězové prostředky, které díky projektu ušetří, náležitě užijí,“ uvedl při předání cen třem vítězům Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel CENTROPOL ENERGY, která dobročinný projekt Energie pomáhá vytvořila a financuje.

Ve fotografické soutěži, která probíhala od října do konce listopadu loňského roku, měli účastníci posílat snímky z projektů podpořených fondem Energie pomáhá. Na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 25.000 korun se může těšit Jiří Černý, jehož fotografie získala od fanoušků více než 300 hlasů. Za ním se s fotografiemi z Dolského mlýna s více než 100 získanými hlasy umístily Veronika Juřenová a Renata Juřenové. Ty se mohou těšit na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 15.000 respektive 10.000 korun.

Celkově se do soutěže přihlásilo přes 30 fotografií, které získaly od fanoušků dohromady více než 1000 hlasů. Více informací najdete na webu www.energie-pomaha.cz

O projektu Energie pomáhá:

Projekt Energie pomáhá založila v roce 2012 společnostCENTROPOL ENERGY, významný dodavatel zemního plynu a elektřiny ve spolupráci s prestižníÚsteckou komunitní nadací. Cílem projektu je podpora sounáležitosti lidí s místem, ve kterém žijí. Projekt se snaží podpořit neziskové aktivity lidí či sdružení směřující k obnově drobných památek, turistických cílů, zajímavých míst apod.

 

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3