INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem

Logo EU copySpolek Rovnovážka, z. s. pořádá v pátek 23. 9. 2016 interaktivní workshop, zaměřený na problematiku rovného odměňování žen a mužů za stejnou práci. Akce se koná od 9 do 15 hodin v hotelu Harmony Club v Ostravě – Mariánských Horách. V jejím průběhu se účastníci dozvědí, jak lze zjistit platovou politiku firmy z hlediska rovného odměňování za stejnou práci, jak to řeší v zahraničí, či jak motivovat vedení firmy i pracovníky pro společný cíl. Chybět nebudou ani příklady z praxe. Akce je určená zástupcům firem, odborů, zaměstnancům i široké veřejnosti.

 

 Registrace do 16. 9.2016: PhDr. Ing Hana Danihelková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

logo RV copy Akce se koná v rámci projektu ZERO GPG, kofinancovaném Evropskou komisí č. JUST/2013/PROG/AG/4862/GE.

 

Spolek Rovnovážka, z. s. se sídlem ve Vratimově – Horních Datyních, se zabývá podporou rovných příležitostí v osobním, rodinném, společenském a pracovním životě. Zaměřuje se přitom především na osoby, které mají problém s nalezením uplatnění na trhu práce. Za tímto účelem poskytuje vzdělávání a poradenství a spolupracuje s obdobnými organizacemi a vzdělávacími institucemi na místní, regionální a evropské úrovni. Využívá moderní, inovativní metody práce, převzaté mj. od evropských partnerů. 

 

 logo zero copy copy

 

 

 

 

 

 

Více na www.rovnovazka.cz

(tz)

Slovo ke dni

  • Představy a realita

    Inovují malé a střední firmy. V korporacích bývá silný byrokratický aparát, jenž se postará o to, aby dobré nápady nešly zavést do praxe, nebo se jejich implementace nekonečně táhla. Tvrdí to místopředseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Ing. Karel Dobeš, a má samozřejmě pravdu. A jak dodává jeho kolegyně Pavla Břečková, inovace je otázka přežití. Proto mohou menší podnikatelé konkurovat gigantům s obrovským kapitálem a dlouhou tradicí. Je zajímavé, že z nedávného průzkumu vyšlo zjištění, podle něhož 44 procent dotázaných nikdy nevyužije v podnikání robotizaci a digitalizaci. Ovšem v praxi se ukazuje, že nějakou formu digitálních technologií už uplatňují téměř všichni. Někdy, zdá se, sama realita překonává naše představy.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Visegrádský patentový institut a Smlouva o patentové spolupráci 28. srpen 2019

Jak získat patentovou ochranu v zahraničí za využití řízení podle mezinárodní Smlouvy o patentové spolupráci bylo naznačeno v článku, který byl na tomto místě uveřejněn minulý měsíc. Zdůrazněnými výhodami popsaného systému bylo zejména získání času na přípravu a rozhodování, zda, a ve kterých státech, usilovat na základě jediné podané patentové přihlášky o patentovou ochranu. 

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE