INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem

Logo EU copySpolek Rovnovážka, z. s. pořádá v pátek 23. 9. 2016 interaktivní workshop, zaměřený na problematiku rovného odměňování žen a mužů za stejnou práci. Akce se koná od 9 do 15 hodin v hotelu Harmony Club v Ostravě – Mariánských Horách. V jejím průběhu se účastníci dozvědí, jak lze zjistit platovou politiku firmy z hlediska rovného odměňování za stejnou práci, jak to řeší v zahraničí, či jak motivovat vedení firmy i pracovníky pro společný cíl. Chybět nebudou ani příklady z praxe. Akce je určená zástupcům firem, odborů, zaměstnancům i široké veřejnosti.

 

 Registrace do 16. 9.2016: PhDr. Ing Hana Danihelková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

logo RV copy Akce se koná v rámci projektu ZERO GPG, kofinancovaném Evropskou komisí č. JUST/2013/PROG/AG/4862/GE.

 

Spolek Rovnovážka, z. s. se sídlem ve Vratimově – Horních Datyních, se zabývá podporou rovných příležitostí v osobním, rodinném, společenském a pracovním životě. Zaměřuje se přitom především na osoby, které mají problém s nalezením uplatnění na trhu práce. Za tímto účelem poskytuje vzdělávání a poradenství a spolupracuje s obdobnými organizacemi a vzdělávacími institucemi na místní, regionální a evropské úrovni. Využívá moderní, inovativní metody práce, převzaté mj. od evropských partnerů. 

 

 logo zero copy copy

 

 

 

 

 

 

Více na www.rovnovazka.cz

(tz)

Slovo ke dni

  • Skoro půl miliardy nebo nic

    Případ s elektronickými dálničními známkami mnohé vypovídá o tom, jak se v české kotlině nakládá s penězi (daňových poplatníků). Příležitost, jak na zakázce vydělat 400 milionů korun, si pochopitelně nemohli nechat ujít „šmejdi“ - ne ti, co kradou tisíce, ale desítky a stovky milionů. Jenže tentokrát to jaksi nevyšlo. Ozvali se totiž programátoři, kteří se nabídli, že fungující systém stvoří zadarmo. A vláda, respektive její premiér, mohl ukázat, že si s korupcí briskně poradí a vyhodil (ne)odpovědného ministra dopravy. Udělal další chytrý tah. Schopného Karla Havlíčka pověřil i řízením uvolněného resortu. Ještě by se mi líbilo, aby se na výplatě ušetřilo nejen za 1 ministra, ale aby zeštíhlil celý resortní aparát.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

opa tent 1

Další podrobné informace o Evropském patentu 17. prosinec 2019

V listopadovém vydání Prosperity jsme vás zasvětili do evropského patentového systému. V tématu jsme se rozhodli pokračovat také v prosinci. Rádi bychom totiž vzbudili ještě větší zájem firem a organizací o řádnou ochranu duševního vlastnictví s tím, že je vhodné znát i náležité procesní postupy. Věřím, že pro všechny, kteří si pozorně přečetli článek předchozí, může být toto pokračování užitečné.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE