INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

4. dobročinný ples yourchance: ctp generalni partner julius hajekSpolečnost CTP a yourchance o.p.s. podepsaly 19. února 2018 smlouvu o tříleté spolupráci na projektu Začni správně. Jedná se o integrační projekt pro mladé lidi odcházející z dětských domovů a pěstounské péče.

Díky této spolupráci bude už počátkem příštího roku projekt dostupný ve všech regionech, to znamená, že každý člověk z uvedené cílové skupiny bude mít ve své oblasti pobytu doprovázejícího koordinátora, který má za úkol zmapovat jeho potřeby, navrhnout postup řešení dané životní situace a být k dispozici v následujícím období. 

Hodnotnou součástí projektu je i mentoringový program a různé formy přímé pomoci. Mezi prvními regiony, kde projekt yourchance rozšíří svou působnost, jsou kraje Moravskoslezký, Zlínský, Karlovarský a Středočeský.

Partnerství bylo oficiálně oznámeno 20. února 2018 na 4. dobročinném plese yourchance, který se konal v krásném prostředí pražského paláce Žofín pod záštitou starosty Prahy 1, Ing. Oldřicha Lomeckého. Ředitel marketingu CTP, Július Hájek, předal do rukou zakladatelek yourchance Jany Merunkové a Gabriely Křivánkové plaketu dokládající právě navázanou spolupráci.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3