INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
eaton_logo_claim_rgbEaton Corporation, průmyslový výrobce širokého spektra produktů, dodává komunikační kartu ConnectUPS-X Web/SNMP k vybraným UPS až do konce tohoto roku zdarma. Tato karta slouží jako komunikační brána mezi UPS a softwarem Intelligent Power. Ten je navíc schopen bez dalších nákladů souběžně spravovat až deset zařízení. Společnost Eaton nyní tuto kartu dává zdarma jako bonus při nákupu jeho vysoce spolehlivých UPS s dvojitou konverzí, tedy k Eaton BladeUPS, Eaton 9155 a Eaton 9355.

Datová centra ochrání kombinace UPS, komunikačního adaptéru ConnectUPS-X a softwaru Intelligent Power před všemi problémy spojenými s napájením. Toto řešení chrání mimo jiné proti výpadkům elektřiny, kolísavému napětí, ale i přepětí v elektrické síti. Chránit lze navíc i virtualizované servery. Toto řešení je vhodné pro standardní datová centra malé a střední velikosti nebo serverovny.

Eaton BladeUPS roste s požadavky datového centra

Eaton-ConnectUPS-X_NAHLEDBladeUPS je určena pro decentralizovanou ochranu napájení, montuje se do datového rozváděče/racku a dodává výkon 12–60 kW v redundantním uspořádání v jediném stojanu/skříni. Modulárně rozšiřitelná technologie umožňuje, aby kapacita napájení rostla podle potřeb zákazníka. Řešení je finančně úsporné, protože zákazník platí jen za to, co potřebuje a ve chvíli, kdy to skutečně potřebuje.

Jaké jsou rozdíly v UPS, k nimž je nyní karta ConnectUPS-X zdarma

BladeUPS je ideálním řešením pro ochranu napájení vestavěnou do stojanů. Zatímco jednofázové Eaton UPS 9155 nebo třífázové Eaton UPS 9355 (s výkonem 8 až 40 kVA) jsou pak vynikajícím řešením pro centralizovanou ochranu s klasickým odstupňovaným zálohováním energie. Tyto UPS stojí samostatně , nicméně jsou co do zastavěné podlahové plochy velmi nenáročné.

Kapacita těchto systémů může rovněž růst s potřebami zákazníka. BladeUPS může být navíc zakoupena jako součást „stavebnicového řešení" Eaton, zahrnujícího datový rozváděč Eaton, BladeUPS, ePDU, komunikační kartu a zařízení pro monitorování okolního prostředí ve třech typových velikostech (L, XL a XXL).

Vzdálená správa UPS přes síť díky Intelligent Power Software

Oba typy záložních zdrojů lze spravovat a monitorovat pomocí softwaru Eaton Intelligent Power přes jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní založené na webovém prohlížeči. Tento software podporuje nejpoužívanější virtualizační systémy, včetně VMware ESXi, vSphere 5 a vCenter, Microsoft Hyper-V a SCVMM, Citrix XenServer a XenCenter, stejně jako open-source Xen a Red Hat Enterprise Virtualisation. Po instalaci tento software přidá do systémů Virtual Machine Manager funkce správy napájení, takže uživatelé mohou ve stejné aplikaci zobrazit jak všechny UPS systémy, tak datovou síť (LAN), fyzické servery, ale také důležité informace o úložištích dat.

Další informace můžete získat na webových stránkách

IPM-NAHLED-JPGhttp://powerquality.eaton.com/Czech/Smalldatacentres/default.asp?cx=54

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3