INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Foto01 copyNemuset se tak o nic starat, nic hlídat ani kontrolovat, nestrachovat se, že něco propásnete, jen si bezstarostně jezdit. To je sen mnoha řidičů. Sen, který se zřejmě brzy stane realitou. Moderní automobily totiž už dnes zvládnou spoustu věcí a přebírají na sebe starosti, které tak uživatelé mohou s klidem hodit za hlavu.

Jedno z takových usnadnění každodenního života nabízí služba Telemaintenance poskytovaná značkou Peugeot. Tato služba informuje klienta o termínu servisní prohlídky vozu nebo o nutnosti servisního zásahu, a to přímo pomocí palubní telematické jednotky. Ta neustále sleduje a analyzuje informace o voze, následně je vyhodnotí a předá zákaznickému servisu značky Peugeot, který dle potřeby kontaktuje zákazníka a navrhne mu schůzku v prodejním místě, které si majitel vozu zvolí.

Služba Telemaintenance je zatím nabízena klientům ve vybraných evropských zemích, mezi které zatím Česká republika nespadá, nicméně rozšiřuje se velice rychle. V současnosti ji využívá více než 650 000 zákazníků značky Peugeot. Dá se tedy očekávat, že u nás bude co nevidět.

Nicméně existují další služby značky Peugeot, které mohou klienti v Česku využívat a se kterými uživateli vozu odpadne mnoho starostí a každodenních úkonů. S aplikací MyPeugeot například můžete bez obav zapomenout, kde jste zaparkovali. Poloha auta se automaticky ukládá do vašeho telefonu. Kromě toho vám aplikace umožňuje spravovat údržbu vašeho vozu, zobrazí vám servisní knížku a pomůže naplánovat návštěvu servisu. V případě potřeby vás také propojí se službou Peugeot Assistence. Řidiči, kteří jezdí služebním vozem a musí tak vyplňovat knihu jízd, mohou tuto povinnost přenechat zmíněné aplikaci. Ta se o to totiž dokonale postará.

Další balíček služeb získají majitelé vozů Peugeot vybavených 3D online navigací. Ta kromě aktuální dopravní situace zobrazí i celou řadu užitečných informací jako předpověď počasí, nebezpečné úseky, rychlostní radary apod. Kromě toho zjednodušuje uživatelům parkování. Informuje totiž o volných parkovacích místech v okolí a cenách parkovného. Ušetří vám i za pohonné hmoty, protože monitoruje ceny na okolních čerpacích stanicích a chcete-li, navede vás tam, kde jsou ceny nejvýhodnější.

Samostatnou kapitolou jsou elektrické a hybridní vozy. Ty vám před příchodem k autu připraví optimální tepelné podmínky. Umí se totiž samy předem vytopit či vychladit. Zvládají také načasovat dobíjení tak, abyste maximálně využili výhodnějších tarifů. A konečně pošlou vám zprávu, že jsou nabité, nebo vás naopak včas upozorní, nastane-li při dobíjení nějaká komplikace. Tyto služby jsou navíc majitelům elektromobilů a hybridů značky Peugeot poskytované zdarma a po celou dobu užívání vozu.

(placená prezentace)

 

 

Slovo ke dni

  • Smrt ze zoufalství

    Ztratili práci, smysl života, začali pít nebo nadměrně brát antidepresiva a předčasně zemřeli. V USA dospěli vědci k závažnému poznání. V posledních dekádách čekala předčasná smrt na 600 tisíc lidí, uvádějí zprávy na Seznam.cz. Týká se bílých Američanů bez vysokoškolského vzdělání, kteří nenašli odpovídající uplatnění na pracovním trhu. Byli z něj vytlačeni roboty, umělou inteligencí, digitálními technologiemi. A nebo se jejich pracovní pozice odstěhovaly do regionů s nízkými mzdovými náklady. Nám Čechům zatím toto nebezpečí nehrozí. Domácí ekonomika stále poptává mnoho talentů, a to z řad především technických profesí. Uplatnění v České republice najde každý, kdo chce a má potřebné kvalifikační schopnosti. Nezaměstnanost se u nás dlouhodobě pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Věřím, že s vyspělými technologiemi z USA si nedovezeme i...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč si strany v IP mediaci naslouchají 15. červen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s druhou fází mediace, ve které IP mediátor aktivně naslouchá stranám. V rámci této fáze mediace je cílem IP mediátora zjistit skutečné potřeby a zájmy stran konfliktu.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3