INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 20. rokem
mark_dzirasa_-_21_dnHledáte ideální dárek pro Vašeho partnera, přátele či obchodní partnery? Ještě jste nenašli vhodný diář pro plánování Vašeho času na příští rok? Rádi byste v příštím roce zapracovali na svém osobním, profesním a dokonce i duchovním růstu?

Diář pro rok 2012 s názvem „MARK DZIRASA 52 TÝDNŮ" navazuje na knihu MARK DZIRASA 21 DNŮ, která se už během několika prvních týdnů stala jednou z nejprodávanějších na trhu. Navazuje na poselství knihy a nabízí praktickou pomůcku pro plánování Vašeho času obohacenou o inspirativní myšlenky, které pro vás připravil jedinečný motivační speaker a trenér Mark Dzirasa. Každým týdnem vás bude provázet krátká inspirující myšlenka navíc doplněná o vysvětlivku, která navádí k efektivnímu využití nebo odhaluje nový pohled na věc. Citáty nejsou obvyklou změtí moudrých hesel, ale pečlivě volená témata směřující k osobnímu růstu, nacházení vnitřního vedení nebo nabízí užitečné a snadno uchopitelné rady pro pracovní i soukromou rovinu života.

Soubor nápadů a myšlenek vnáší duchovní principy do Vaší běžné soukromé či obchodní každodenní sféry a spojuje tak úrovně, které bývají často nepřirozeně oddělené. Týdenní přehled schůzek je doplněn o seznam úkolů pro každý den včetně jejich priorit a pořadí. Oproti běžným plánovačům navíc nabízí i neustálý náhled na klíčové cíle, poznámky nebo třeba přehled výdajů.

Kromě standardních plánovacích pomůcek jako je oficiální roční plánovací kalendář, české a slovenské svátky, najdete prostor pro zaznamenání důležitých osobních i zdravotních informací, plánovaní cílů a mnoho dalšího.

Diář obsahuje i návod na týdenní a denní plánování se zohledněním Vašeho poslání a rolí, které v životě plníte. Součástí diáře je také praktický, jednostránkový, heslovitý průvodce týdenní plánovací rutinou, abyste svoje plánování zvládali rychle a efektivně.

Cena diáře je 188 Kč a můžete vybírat z několika barevných odstínů.

Diář MARK DZIRASA 52 TÝDNŮ úspěšně navazuje na knihu 21 DNŮ autorky Jaroslavy Timkové. V knize po dobu 21 dnů zpovídala Marka Dzirasu, motivačního speakera, kouče a trenéra, který pracoval se stovkami lidí a v knize se opírá o dlouholeté zkušenosti při práci s lidmi, z podnikání i politiky. Za 17 let v obchodním podnikání, v businessu profesního a osobního růstu a psychologie úspěchu přednášel pro desetitisíce posluchačů. Vyučuje komunikaci, vyjednávání, osobní efektivitu a time management, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, mentalitu úspěchu, relaxační, meditační a vizualizační techniky, koučuje profesní rozvoj a osobní růst.

V knize najdete techniky z korporátních tréninků, myšlenky a návody od úspěšných podnikatelů z celého světa, stejně jako Markovy zážitky s velkými osobnostmi duchovního života. Dostanete užitečné návody pro váš osobní růst, ale poznáte také rituály a praktiky z různých spirituálních tradic ze všech kontinentů.

Cena knihy je 288 Kč a můžete si ji objednat na www.21dnu.cz

(tz)

Slovo ke dni

  • Na svátky otevřeno?

    Na stole je opět zákon o regulaci otvírací doby. Část poslanců si přeje, aby obchody mohly mít otevřeno bez omezení, tedy i o státem uznaných svátcích. Pokud jde o voličskou veřejnost, ta si v drtivé většině přeje totéž. Nejde jen o to, že dnes člověk neví, kdy která prodejna zavírá a kdy ne, ale legislativní zásahy do svobodného podnikání z principu měly skončit s totalitou. Při omezení prodejní doby se údajně vycházelo z práva zaměstnanců na odpočinek. Ne všech, pouze ve velkých obchodech. U těch s menší prodejní plochou nikoli stejně jako v jiných oborech činnosti. Všichni víme, že v této zemi platí zákoník práce, který jasně říká, kolik hodin musí lidé pracovat. Kdo chce být na pracovišti o svátcích, může, ale musí však dostat k základní odměně i náležitý příplatek. Proto mnozí pracovníci víkendové a sváteční směny vyhledávají....

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300

INZERCE