INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

 

Kolín květen 2011 - KOPOS KOLÍN a.s. se stal na veletrhu elektrotechniky, elektroniky a energetiky ELECTRON 2011 držitelem Čestného uznání za své výrobky elektroinstalační krabice do zateplení.

Výrobky, přihlášené do soutěže o Gran Prix veletrhu Electron 2011, hodnotila odborná porota tvořená nezávislými odborníky z technických fakult a univerzit. Kategoriemi hodnocení byla technická a technologická úroveň odrážející současné trendy a progresivitu vývoje v oboru, originalita řešení a tvůrčí přínos výrobce, bezpečnost výrobku doložená certifikáty, jeho technická kvalita a obchodní využitelnost. Porota udělila 3 hlavní ceny a 5 čestných uznání Grand Prix.

Jedním z držitelů Čestného uznání veletrhu Electron je Kopos Kolín za elektroinstalační krabice do zateplení KEZ a MDZ. Přinášejí konkrétní řešení elektroinstalace při dodatečném zateplování fasád, které na trhu chybělo.

Elektroinstalační systém do zateplení, určený pro tloušťku zateplovací vrstvy od 50 - 200 mm, je tvořený nosičem a tepelně izolačním materiálem. Na nosič, který slouží jako nosný prvek, se upevní buď elektroinstalační krabice KEZ (pro instalaci vypínače/zásuvky), nebo montážní deska MDZ (pro uchycení svítidel, čidel apod). Tvorbě tepelného mostu zabraňuje tepelně izolační materiál utěsňující volný prostor v nosiči krabice.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3