INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
LG_truck_vizualizaceSpolečnost LG Electronics CZ (LG), která je světovým lídrem a inovátorem ve spotřební elektronice, domácích spotřebičích, informačních technologiích, mobilních komunikacích a v klimatizacích, se stala generálním partnerem filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. LG tak rozjíždí svoji jarní kampaň s televizory.

LG jako technologický inovátor v oblasti televizní zábavy se v letošním roce stal pro Českou republiku a Slovensko generálním partnerem nejnovějšího pokračování úspěšné série Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Snímek divákům znovu představuje zábavu, dobrodružnou atmosféru a humor, které byly hlavním důvodem obrovského úspěchu celé série - to vše navíc tentokráte v systému Disney Digital 3D. Film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna uvede společnost FALCON a.s. 19. května 2011 s českým dabingem nebo v původním znění s titulky. Ve 3D pouze s dabingem. V rámci tohoto partnerství bude LG promítat trailer i na svých televizorech umístěných v elektro prodejnách.

„Divize Domácí zábava LG se rozhodla podpořit film, očekávaný hit letošního jara, ve 2D i ve 3D formátu s cílem poukázat na to, že patříme mezi lídry v oblasti vývoje 3D technologií, zejména pak nové generace 3D s označením LG CINEMA 3DTM TV," sdělil Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

V dubnu 2011 představilo LG nové televizory, které používají nejmodernější technologii pro zobrazení 3D, označovanou jakoLG CinemaTM 3D TV. Jedná se o nové 3D, která používá stejnou technologii jako nejmodernější digitální kina. Proto zákazníci, kteří si koupí LG CINEMA 3DTM TV, budou moci využít LG brýle, které dostali k televizi, také v kině. Tatáž technologie se objeví i u LG monitorů řady D42, ke kterým se budou distribuovat stejné brýle. Znamená to tedy, že koupí-li si zákazník LG CINEMA 3DTM televizor, dostane brýle, které bude moct využít jak v kině při sledování 3D filmů, tak i pro sledování 3D na monitoru. Technologie LG CINEMA 3DTM TV má u zákazníků obrovský úspěch. O tom svědčí i fakt, že během jednoho měsíce zaregistrovalo LG zvýšené množství objednávek o 3D modely televizorů.

„Jarní kampaň bude tvořit kinoreklama v síti českých multiplexů Cinestar, na Slovensku v kinech Palace Cinemas a Cinemax, včetně brandingu prostor a prezentace LG produktů ve foyer. Propagaci v kinech doplní soutěže o LG produkty ve fanouškovské skupině LG na sociální síti Facebook a hokejové HC Sparta Praha," dodal Martin Malý. Současně s tím společnost LG vyrazí v Česku i na Slovensku na své roadshow mezi obchodní partnery obrandovaným kamionem, ve kterém bude detailně informovat prodejce a management elektroprodejen o nových produktech s technologií LG CINEMA 3DTM TV. Nákup médií zajišťuje mediální agentura Mindshare, přípravu roadshow kompletně zastřešuje BTL agentura Fox Hunter.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3