INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Finanční škrty a ekonomická krize trápí podnikatele už třetím rokem a možná se časem dotkne také poslanců a senátorů. Jednou z prvních položek, kterou podnikatelé v krizi snižovali, bylo nájemné za kancelářské prostory. Řada těch, kteří nepotřebují svoji kancelář každý den, se naučila využívat flexibilní kanceláře. Tedy prostory, které si lze pronajmout pouze na několik hodin nebo dní měsíčně.
Poslanci nemusí platit paušály za kanceláře dosahující až 30 000 korun měsíčně.

Při hledání úspor, mohou využít systému flexibilních kanceláří. Ty jim umožní uspořit více než 50 % nákladů na pronájem a to při zachování kvalitního kancelářského zázemí.
Za flexi kanceláře není potřeba platit vysoký měsíční paušál, ale jen za ty dny, kdy klient prostory skutečně využívá. „Ekonomický pokles minulých let se podepsal na výrazném růstu poptávky po flexi kancelářích. Mezi jejich klíčové výhody patří nízké nájemné, moderní vybavení a výborná dostupnost v centrech měst. Vzhledem k tomu, že ekonomika příliš neporoste, očekáváme rostoucí zájem i v následujících letech,“ říká Aleš Fritz ze společnosti Office House.
Před nástupem ekonomické krize byly flexi kanceláře okrajovou záležitostí – podnikatelé neměli takovou potřebu šetřit. Od roku 2009 však zájem o levnější a pohodlná řešení narůstá o desítky procent ročně. Nejvýznamnějším důvodem je cena. „Za 8 tisíc korun měsíčně nabízíme klientům na jeden den v týdnu kanceláře v centru Prahy. V ostatních krajských městech lze dosáhnout ještě výhodnějších cen. Za tuto částku získá kdokoli, včetně poslanců a senátorů, plně vybavenou kancelář s možností využívat zasedací místnost vybavenou promítací technikou. V ceně je zahrnuto celodenní využívání 5 dní v měsíci a podpora osobní asistentky řešící drobné administrativní práce jako vyřizování pošty nebo kopírování,“ říká Aleš Fritz ze společnosti Office House. Pokud by klient využíval služeb dlouhodobě, dosáhne dalšího snížení nájemného. Ani při dlouhodobém každodenním pronájmu by kancelář v centru Prahy nepřišla dráž než na 15 tisíc korun.


Co klient získá za 8 000 korun měsíčně nebo méně:
•    Jedno až třímístnou kancelář nejvyšší třídy A v centru Prahy na jeden den v týdnu. Kanceláře v ostatních městech jsou výrazně levnější.
•    Přístup do zasedacích místností vybavených promítací a další kancelářskou technikou. Samozřejmostí je možnost občerstvení a další asistentské služby
•    Parkování místo
•    Služby osobní asistentky
•   
Co klient získá za 15 000 korun měsíčně nebo méně:
•    Jedno až třímístnou kancelář nejvyšší třídy A v centru Prahy na každý den. Kanceláře v ostatních městech jsou výrazně levnější.
•    Přístup do zasedacích místností vybavených promítací a další kancelářskou technikou. Samozřejmostí je možnost občerstvení a další asistentské služby
•    Parkování místo
•    Služby osobní asistentky

Co klient získá za 30 000 korun měsíčně:
•    Kancelář k dispozici 24 hodin denně na prestižní adrese v centru Prahy
•    Parkování v podzemních garážích v kancelářské budově
•    Plně vybavená kancelář včetně počítače, tiskárny, pevné telefonní linky
•    Služby osobní asistentky zajišťující navíc veškeré kancelářské práce včetně rezervace letenek, hotelů, přepis dokumentů

___________________________________________________________________________
OFFICE HOUSE s.r.o.
Společnost je největším a nejdéle působícím subjektem v České republice a na Slovensku, který se specializuje na poskytování reprezentativních obchodních adres. Svá business centra, v nichž umisťuje sídla firem, zajišťuje administrativní služby a pronajímá zasedací místnosti, provozuje na 17 místech v 8 městech České republiky a Slovenska. V roce 2009 začala společnost nabízet novou službu, pronájem tzv. FLEXI kanceláří. Jde o kompletně vybavené kanceláře s veškerým administrativním a technickým outsourcingem. FLEXI kanceláře jsou určené především k flexibilním pronájmům, OFFICE HOUSE nabízí možnost pronájmu už od jedné hodiny.
Společnost OFFICE HOUSE s.r.o. nabízí služby pod svým jménem od ledna 2004, kdy se projekt oddělil z firmy Společnosti Online s.r.o. - největšího domácího prodejce ready-made společností neboli firem na prodej. Tyto společnosti jsou zapsány do obchodního rejstříku, nikdy nepodnikaly a jsou připraveny k okamžitému odprodeji koncovému zákazníkovi.

Slovo ke dni

  • Je nás sedm milionů online

    Sčítání lidu, které právě probíhá, ukazuje nejen na počet obyvatel České republiky a jejich vzdělání, práci a bydlení. Zároveň dává obrázek o digitální vyspělosti národa. A myslím, že se nemáme za co stydět. Ještě nebyli sečteni všichni, a už se sedm milionů dotazníků podařilo vyplnit online. Nepochybně nejméně tři čtvrtiny Čechů daly přednost počítači před sčítacím komisařem. Někdy nám připadá, že jsme zaostalí a nikdy nedoženeme vyspělý Západ. Ale to pokládám za falešnou představu, za projev z minula, kdy jsme měli sedávat v koutě a neplést se mezi „dospělé“. Jak vidno, můžeme se rovnat s nejlepšími. Nejen v digitálních dovednostech, ale i v dalších oborech, o čemž vypovídají i úspěchy našich firem v globálním konkurenčním boji. Získáme-li potřebné sebevědomí, budeme mezi prvními. My na to máme!

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2021

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

14 Karabec

Jak je to s promlčecí lhůtou při mimosoudním řešení sporů 3. květen 2021

Ve srovnání se zahraničím se alternativní metody řešení sporů (ADR) v České republice používají v oblasti ochrany duševního vlastnictví nedostatečně. S tím souvisí i nedostatek mediátorů odborně připravených vést mediační spory v této specifické oblasti práva. Mediace má přitom nezastupitelnou úlohu zejména v případech, kdy strany nejsou schopny vyjednávat, jejich vzájemné vztahy jsou vyhrocené, soudní řešení nemusí přinést očekávaný výsledek, v dané věci je nejednoznačný výklad práva, hrozí vysoké náklady na vedení sporu, existuje časová či ekonomická tíseň stran nebo spor je příliš komplexní.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE