INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Finanční škrty a ekonomická krize trápí podnikatele už třetím rokem a možná se časem dotkne také poslanců a senátorů. Jednou z prvních položek, kterou podnikatelé v krizi snižovali, bylo nájemné za kancelářské prostory. Řada těch, kteří nepotřebují svoji kancelář každý den, se naučila využívat flexibilní kanceláře. Tedy prostory, které si lze pronajmout pouze na několik hodin nebo dní měsíčně.
Poslanci nemusí platit paušály za kanceláře dosahující až 30 000 korun měsíčně.

Při hledání úspor, mohou využít systému flexibilních kanceláří. Ty jim umožní uspořit více než 50 % nákladů na pronájem a to při zachování kvalitního kancelářského zázemí.
Za flexi kanceláře není potřeba platit vysoký měsíční paušál, ale jen za ty dny, kdy klient prostory skutečně využívá. „Ekonomický pokles minulých let se podepsal na výrazném růstu poptávky po flexi kancelářích. Mezi jejich klíčové výhody patří nízké nájemné, moderní vybavení a výborná dostupnost v centrech měst. Vzhledem k tomu, že ekonomika příliš neporoste, očekáváme rostoucí zájem i v následujících letech,“ říká Aleš Fritz ze společnosti Office House.
Před nástupem ekonomické krize byly flexi kanceláře okrajovou záležitostí – podnikatelé neměli takovou potřebu šetřit. Od roku 2009 však zájem o levnější a pohodlná řešení narůstá o desítky procent ročně. Nejvýznamnějším důvodem je cena. „Za 8 tisíc korun měsíčně nabízíme klientům na jeden den v týdnu kanceláře v centru Prahy. V ostatních krajských městech lze dosáhnout ještě výhodnějších cen. Za tuto částku získá kdokoli, včetně poslanců a senátorů, plně vybavenou kancelář s možností využívat zasedací místnost vybavenou promítací technikou. V ceně je zahrnuto celodenní využívání 5 dní v měsíci a podpora osobní asistentky řešící drobné administrativní práce jako vyřizování pošty nebo kopírování,“ říká Aleš Fritz ze společnosti Office House. Pokud by klient využíval služeb dlouhodobě, dosáhne dalšího snížení nájemného. Ani při dlouhodobém každodenním pronájmu by kancelář v centru Prahy nepřišla dráž než na 15 tisíc korun.


Co klient získá za 8 000 korun měsíčně nebo méně:
•    Jedno až třímístnou kancelář nejvyšší třídy A v centru Prahy na jeden den v týdnu. Kanceláře v ostatních městech jsou výrazně levnější.
•    Přístup do zasedacích místností vybavených promítací a další kancelářskou technikou. Samozřejmostí je možnost občerstvení a další asistentské služby
•    Parkování místo
•    Služby osobní asistentky
•   
Co klient získá za 15 000 korun měsíčně nebo méně:
•    Jedno až třímístnou kancelář nejvyšší třídy A v centru Prahy na každý den. Kanceláře v ostatních městech jsou výrazně levnější.
•    Přístup do zasedacích místností vybavených promítací a další kancelářskou technikou. Samozřejmostí je možnost občerstvení a další asistentské služby
•    Parkování místo
•    Služby osobní asistentky

Co klient získá za 30 000 korun měsíčně:
•    Kancelář k dispozici 24 hodin denně na prestižní adrese v centru Prahy
•    Parkování v podzemních garážích v kancelářské budově
•    Plně vybavená kancelář včetně počítače, tiskárny, pevné telefonní linky
•    Služby osobní asistentky zajišťující navíc veškeré kancelářské práce včetně rezervace letenek, hotelů, přepis dokumentů

___________________________________________________________________________
OFFICE HOUSE s.r.o.
Společnost je největším a nejdéle působícím subjektem v České republice a na Slovensku, který se specializuje na poskytování reprezentativních obchodních adres. Svá business centra, v nichž umisťuje sídla firem, zajišťuje administrativní služby a pronajímá zasedací místnosti, provozuje na 17 místech v 8 městech České republiky a Slovenska. V roce 2009 začala společnost nabízet novou službu, pronájem tzv. FLEXI kanceláří. Jde o kompletně vybavené kanceláře s veškerým administrativním a technickým outsourcingem. FLEXI kanceláře jsou určené především k flexibilním pronájmům, OFFICE HOUSE nabízí možnost pronájmu už od jedné hodiny.
Společnost OFFICE HOUSE s.r.o. nabízí služby pod svým jménem od ledna 2004, kdy se projekt oddělil z firmy Společnosti Online s.r.o. - největšího domácího prodejce ready-made společností neboli firem na prodej. Tyto společnosti jsou zapsány do obchodního rejstříku, nikdy nepodnikaly a jsou připraveny k okamžitému odprodeji koncovému zákazníkovi.

Slovo ke dni

  • Jak se rozpadla myšlenka na hromadu zpráv

    Možná se vám to už také stalo. Chcete něco vyřešit, napíšete nebo zavoláte dotyčné osobě. Shrnete myšlenku pěkně v bodech. Krok za krokem. A reakcí na ni je… Chaos. Je to jako když vám někdo vysype puzzle na stůl a vy z nich musíte složit nějaký komplexní obrázek. Máte před sebou fragmenty, které musíte dát dohromady, abyste zrekonstruovali pracně to, co se dalo říci snadno. Jen to chtělo chvíli času a koncentrace, aby byla odpověď na vaši zprávu zformulována se vším všudy. Čím dokonalejší prostředky komunikace máme, tím hůř komunikujeme. Je to prokletí dnešní doby, ale možná by stačilo říct, že prostředky nejsou komunikací samou. Ta by měla mít vždy přehlednou formu, která bude pro příjemce sdělení prostě stravitelná. Tím, že tříštíme pozornost, a schází nám koncentrace, utrácíme na komunikaci čas i energii v trojnásobném množství, než bývalo standardem...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3