INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP") uvádí na trh nový produkt pod názvem „Domovský autosalon ČPP". Novinkou chce pojišťovna současně oslovit jak své klienty, tak i partnerské smluvní autosalony, které se stále častěji potýkají s tím, že se jim zákazníci do jejich servisů nevracejí.

„V době, kdy je marže z prodeje vozidel velmi malá, bývá hlavním zdrojem příjmů především servis a opravy vozidel. Autosalony proto nabízí svým klientům různé slevy a bonusy na opravy, aby se k nim klient po prodeji vozidla vracel", řekl Petr Schütz, ředitel odboru prodeje pojištění vozidel ČPP. „Náš produkt podporuje tuto vazbu mezi autosalonem a jeho klientem, a to jak při prodeji vozidla, tak následně při jeho servisu či opravě", vysvětlil Schütz.

Základem tohoto produktu je úspěšná produktová řada Autopojištění Combi Plus, zahrnující všechna důležitá pojištění vozidla od povinného ručení přes havarijní pojištění až po zajímavá připojištění. Výhody modifikovaného produktu „Domovského autosalonu ČPP" spočívají především ve zvýhodněních, kterých se klientům dostane v případě pojistné události a následném servisu, který poskytne Domovský autosalon, podporovaný produktem pojišťovny. Základním předpokladem je evidence domovského autosalonu u příslušné pojistné smlouvy v databázi pojišťovny.

Hlavní výhody produktu lze shrnout do následujících oblastí:

1. Přednostní nabídka odtahu nepojízdného vozidla do Domovského autosalonu spolu s možností přivezení náhradního vozidla na místo nehody

2. Oprava poškozeného vozidla zdarma bez odečtení spoluúčasti

3. Zajištění mobility klienta zapůjčením náhradního vozidla až na 28 dnů

4. Vozidlo si klient přebírá v den ukončení opravy bez čekání na tzv. krycí dopis

5. Uhrazení odečtené spoluúčasti u totální (úplné) škody v případě zakoupení nového vozidla opětovně ve svém domovském autosalonu

Produkt Domovský autosalon ČPP zvýhodňuje svými parametry nejen klienta přímo při zakoupení vozu, ale i autosalon samotný. Sjednání produktu je jednoduché, rychlé, přehledné a jasné. V současné době si lze tento produkt zakoupit již u více než 100 autosalonů na území České republiky, jejichž seznam, který se stále rozšiřuje, lze nalézt na internetových stránkách ČPP.

Uvedením tohoto produktu na trh ČPP potvrzuje svou aktivní roli v oblasti autopojištění, jen v povinném ručení zaujímá s více než 970 tisíci pojištěnými vozidly třetí místo na trhu.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 10 oblastních ředitelství, více než 70 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 841 444 555. ČPP předepsala v roce 2010 pojistné v celkové hodnotě 6,4 mld. Kč.

ČPP je součástí Vienna Insurance Group. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group (VIG) se sídlem ve Vídni je jedním z předních pojišťovacích koncernů v zemích střední a východní Evropy. Mimo kmenového trhu v Rakousku je Vienna Insurance Group prostřednictvím podílu na pojišťovnách aktivní v Albánii, Bělorusku, Bulharsku, České republice, Černé Hoře, Estonsku, Gruzii, Chorvatsku, Lichtenštejnsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Německu, Polsku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku, v Srbsku, Turecku a na Ukrajině. Kromě toho existují pobočky Wiener Städtische Versicherung v Itálii a Slovinsku, jakož i pobočka Donau Versicherung v Itálii.

Vienna Insurance Group (VIG) je na rakouském trhu zastoupena Wiener Städtische Versicherung, Donau Versicherung a Sparkassen Versicherung.

Slovo ke dni

  • Smrt ze zoufalství

    Ztratili práci, smysl života, začali pít nebo nadměrně brát antidepresiva a předčasně zemřeli. V USA dospěli vědci k závažnému poznání. V posledních dekádách čekala předčasná smrt na 600 tisíc lidí, uvádějí zprávy na Seznam.cz. Týká se bílých Američanů bez vysokoškolského vzdělání, kteří nenašli odpovídající uplatnění na pracovním trhu. Byli z něj vytlačeni roboty, umělou inteligencí, digitálními technologiemi. A nebo se jejich pracovní pozice odstěhovaly do regionů s nízkými mzdovými náklady. Nám Čechům zatím toto nebezpečí nehrozí. Domácí ekonomika stále poptává mnoho talentů, a to z řad především technických profesí. Uplatnění v České republice najde každý, kdo chce a má potřebné kvalifikační schopnosti. Nezaměstnanost se u nás dlouhodobě pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Věřím, že s vyspělými technologiemi z USA si nedovezeme i...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč si strany v IP mediaci naslouchají 15. červen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s druhou fází mediace, ve které IP mediátor aktivně naslouchá stranám. V rámci této fáze mediace je cílem IP mediátora zjistit skutečné potřeby a zájmy stran konfliktu.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3