INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

Již od roku 2009 nabízí Slavia pojišťovna řidičům bez „vyježděného bonusu" na povinném ručení propůjčení dvouletého bonusu a tím i slevu na pojistném ve výši 15 %. Pokud však řidič způsobí během prvních dvou let dopravní nehodu, je mu tento propůjčený bonus odebrán a musí slevu na pojistném doplatit. Zavedení bonus kreditu mělo pozitivní vliv na nehodovost řidičů bez bonusu, proto se nyní pojišťovna rozhodla podpořit tento trend zvýšením propůjčeného bonusu na 30 %.

Podmíněnou 30% slevu na pojistném na první dva roky získají jak začínající řidiči, tak ti, kteří zkušenosti mají, avšak řídili například firemní vozidlo a bonus se jim tudíž nepřipsal. Bonus kredit je pouze propůjčený a v případě, že řidič způsobí škodu, je mu odebrán a musí pojistné doplatit do plné výše. „Spojit slevu na pojistném s příslibem bezpečné jízdy se nám jeví jako dobrý krok zvyšující bezpečnost na našich silnicích. Věříme, že další zvýšení bonus kreditu povede k vyšší motivaci řidičů k zodpovědné jízdě a důsledkem bude další snížení nehodovosti této skupiny řidičů v řádu několika procent. Již dříve se ukázalo, že i začínající řidiči méně riskují, pokud vědí, že by v případě způsobené nehody museli sáhnout také do vlastní kapsy," řekl Jan Bárta, obchodní a marketingový ředitel Slavia pojišťovny.

Slavia pojišťovna podporuje systém bonusů za bezeškodnou jízdu. "Chceme zvýhodňovat zodpovědné řidiče, proto také poskytujeme jeden z nejvyšších možných bonusů za bezeškodnou jízdu na trhu – bonus ve výši až 60 %. Pokud však bude řidič opakovaně bourat, musí to výrazněji pocítit i na své peněžence. Začínající řidiči a ti bez bonusu to budou vnímat citlivěji, protože kromě vyššího pojistného na další pojistné období budou muset doplatit ještě slevu na pojistném získanou díky bonus kreditu," doplnil Bárta.

Systém bonusů u Slavia pojišťovny:

• 30% bonus kredit – propůjčení bonusu na první dva roky pojištění

• maximální vyježděný bonus 60 % je možné získat již za 7 let beze škod

• převod bonusu z povinného ručení na havarijní pojištění

Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna má tradici již od roku 1868. Ve své samostatné historii přicházela a bude přicházet s inovativními pojistnými produkty. V říjnu 2008 například Slavia pojišťovna vstoupila na trh s povinným ručením, kdy se jako první pojišťovna vůbec zaměřila na ukázněné řidiče, kterým tento produkt nabízí nejvýhodněji v celé zemi. Poskytuje široké spektrum pojištění pro soukromé osoby, jako je např. pojištění domácností, na cesty a pobyty, psů a koček a dále také nabízí zdravotní pojištění cizinců. Firmy uvítají pojištění odpovědnosti, aut a přepravy, pojištění majetku, technická pojištění nebo specializované druhy pojištění určená pro obce a města.

(tz

Slovo ke dni

  • Proč skončili živnostníci?

    Loni ukončilo činnost 1300 nejmenších podnikatelů. Asi není žádným překvapením, že řada z nich si spočítala, že ve stále těžších ekonomických podmínkách se prostě neuživí a „zavřeli krám“. Ale je tu ještě jeden významný faktor. Jen v mém okolí se rozhodly dvě osoby samostatně výdělečně činné zrušit živnostenský list z administrativních důvodů. Nechtěly si totiž otevřít datovou schránku, která je od nového roku 2023 k podnikání nutná. Pro někoho jen obvyklá operativa, pro jiného však další „papírování“ a možná až nepříjemný dohled státu. Uvidíme, zda je úbytek živnostníků jen mimořádný jev, který se v příštích letech nebude opakovat, nebo byl nastoupen nový dlouhodobý trend. Ti, co zůstali, brzy zjistí, že se vlastně nic podstatného nestalo, nebo naopak se s datovými schránkami nesžijí. Podle mého názoru převáží první skupina. Každá...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3