INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Již od roku 2009 nabízí Slavia pojišťovna řidičům bez „vyježděného bonusu" na povinném ručení propůjčení dvouletého bonusu a tím i slevu na pojistném ve výši 15 %. Pokud však řidič způsobí během prvních dvou let dopravní nehodu, je mu tento propůjčený bonus odebrán a musí slevu na pojistném doplatit. Zavedení bonus kreditu mělo pozitivní vliv na nehodovost řidičů bez bonusu, proto se nyní pojišťovna rozhodla podpořit tento trend zvýšením propůjčeného bonusu na 30 %.

Podmíněnou 30% slevu na pojistném na první dva roky získají jak začínající řidiči, tak ti, kteří zkušenosti mají, avšak řídili například firemní vozidlo a bonus se jim tudíž nepřipsal. Bonus kredit je pouze propůjčený a v případě, že řidič způsobí škodu, je mu odebrán a musí pojistné doplatit do plné výše. „Spojit slevu na pojistném s příslibem bezpečné jízdy se nám jeví jako dobrý krok zvyšující bezpečnost na našich silnicích. Věříme, že další zvýšení bonus kreditu povede k vyšší motivaci řidičů k zodpovědné jízdě a důsledkem bude další snížení nehodovosti této skupiny řidičů v řádu několika procent. Již dříve se ukázalo, že i začínající řidiči méně riskují, pokud vědí, že by v případě způsobené nehody museli sáhnout také do vlastní kapsy," řekl Jan Bárta, obchodní a marketingový ředitel Slavia pojišťovny.

Slavia pojišťovna podporuje systém bonusů za bezeškodnou jízdu. "Chceme zvýhodňovat zodpovědné řidiče, proto také poskytujeme jeden z nejvyšších možných bonusů za bezeškodnou jízdu na trhu – bonus ve výši až 60 %. Pokud však bude řidič opakovaně bourat, musí to výrazněji pocítit i na své peněžence. Začínající řidiči a ti bez bonusu to budou vnímat citlivěji, protože kromě vyššího pojistného na další pojistné období budou muset doplatit ještě slevu na pojistném získanou díky bonus kreditu," doplnil Bárta.

Systém bonusů u Slavia pojišťovny:

• 30% bonus kredit – propůjčení bonusu na první dva roky pojištění

• maximální vyježděný bonus 60 % je možné získat již za 7 let beze škod

• převod bonusu z povinného ručení na havarijní pojištění

Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna má tradici již od roku 1868. Ve své samostatné historii přicházela a bude přicházet s inovativními pojistnými produkty. V říjnu 2008 například Slavia pojišťovna vstoupila na trh s povinným ručením, kdy se jako první pojišťovna vůbec zaměřila na ukázněné řidiče, kterým tento produkt nabízí nejvýhodněji v celé zemi. Poskytuje široké spektrum pojištění pro soukromé osoby, jako je např. pojištění domácností, na cesty a pobyty, psů a koček a dále také nabízí zdravotní pojištění cizinců. Firmy uvítají pojištění odpovědnosti, aut a přepravy, pojištění majetku, technická pojištění nebo specializované druhy pojištění určená pro obce a města.

(tz

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE