INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

GE Money Auto nabízí k úvěru autoCREDIT sadu nových zimních pneumatik navíc. Reaguje tak na novou legislativní úpravu, která vyžaduje povinné užívání zimních pneumatik na všech silnicích v období mezi listopadem a březnem.  V případě zimních pneumatik však nejde jen o splnění zákonné povinnosti, ale především o důležitý prvek zvyšující bezpečnost jízdy na zimních silnicích. Řidiči přezutím na zimní pneu také ušetří, a to nejen na pokutách, ale například i na eventuálním nekráceném pojistném plnění v případě nehody.

„Od 1. listopadu 2011 nabývá účinnosti nové ustanovení zákona o silničním provozu, které zavádí prakticky povinné užívání zimních pneumatik na všech silnicích v období od začátku listopadu do konce března. GE Money Auto se proto motoristům snaží vyjít vstříc a ulehčit jim cestu k povinné zimní výbavě novou speciální nabídkou sady pneumatik k úvěru autoCREDIT. Při pořízení automobilu tak již nemusí řešit, kde a jak získat zimní pneumatiky,“ řekl k nové speciální akci Milan Beutl, generální ředitel GE Money Auto.
Zimní pneumatiky jsou však především bezpečnostním prvkem, který na sněhu a náledí podstatnou měrou zlepšuje ovladatelnost vozu. „Zimní pneumatiky mají mnohem větší stabilitu na vlhkém povrchu. Lépe odolávají nežádoucímu aquaplaningu a i na suchém povrchu mají až o 30 % kratší brzdnou dráhu než letní pneumatiky. Jejich užívání v zimním období by proto mělo být samozřejmostí, i kdyby tuto povinnost neukládal zákon,“ dodal Milan Beutl.
Pořízením zimních pneumatik tak řidiči chrání sebe i ostatní a navíc mohou výrazně ušetřit, pokud přece jen k pojistné události dojde. Většina pojišťoven totiž v případě nehody v zimním období řidičům se zimními pneumatikami nekrátí pojistné plnění.
Rozhodnou-li se motoristé financovat nákup svého nového vozu s úvěrem autoCREDIT, mohou od 1. září využít nabídky okamžitého zakoupení další sady pneumatik. Zbaví se tak ihned na místě starostí s pořizováním zimních pneumatik, bez kterých se tuto zimu na silnicích již neobejdou. Stačí si vhodné pneumatiky vybrat přímo u prodejce automobilu a jejich cena bude započítána do celkové částky úvěru na vůz. Vše bez zbytečných starostí a další administrativy. Tato nabídka se vztahuje i na letní pneumatiky a trvá až do 31. prosince 2011.

Úvěr autoCREDIT
Úvěr autoCREDIT lze využít na financování nových či ojetých vozů jakékoliv značky. Klienti si jej mohou snadno a rychle vyřídit přímo u více než 2000 prodejců vozů na počkání do 30 minut - bez ručitele, jen se dvěma doklady totožnosti. K úvěru nabízí GE Money Auto i výhodné pojištění, jehož platba je součástí měsíční splátky (povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění autoPROTECT při odcizení nebo zničení vozu a také pojištění schopnosti splácet).

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3