INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem

AUTOBOND GROUP a.s., jedna z největších tuzemských multibrandových značek v segmentu osobních automobilů, prodala v roce 2018 v České republice přes 4,5 tisíce vozů, čímž překonala výsledky předchozího roku. V letošním roce se uskutečňuje řada změn, jejichž cílem je maximalizovat kvalitu poskytovaných služeb v oblasti prodeje a servisních služeb, samozřejmě s očekáváním pozitivních ekonomických výsledků.

V červnu tohoto roku proběhla majetková restrukturalizace AUTOBOND GROUP a.s., po které se stali 100% vlastníky společnosti Ing. Libor Šrámek (62) a jeho syn Mgr. Petr Šrámek (40). První ze jmenovaných je i nadále předsedou představenstva společnosti, druhý se pak stal předsedou dozorčí rady.

Výkonným ředitelem společnosti byl nově od 1. dubna 2019 jmenován p. Milan Štědra (36). Pod jeho vedením bylo započato se změnami v prodejních a servisních týmech, které by měly být v blízké budoucnosti ještě flexibilnější a fundovanější, zejména s ohledem na neustále rostoucí individuální požadavky čím dál náročnějších zákazníků.

Pro rok 2020 se plánuje další rozšířování aktivit společnosti:
V Praze – Vysočanech, kde sídlí i vedení společnosti a jsou zde aktuálně nabízeny tři značky (Kia, Mitsubishi a Nissan), by měla v portfoliu přibýt čtvrtá značka – Suzuki. Průběžně se této skutečnosti přizpůsobí a rozšiří také servisní kapacity.

V Ostravě – Hrabové (Kia, Nissan, Suzuki a Toyota) v současné době probíhá realizace koupě přilehlého areálu Unigeo o výměře zhruba čtyř hektarů. V rozvojových plánech na příští rok se tak počítá s výrazným rozšířením servisních a skladových kapacit, stejně jako s úplnou centralizací aktivit prodeje ojetých vozů (BOND AUTO+) pro celý moravský region (centra ojetých vozů, alokovaná do provozoven Ostrava – Svinov, Opava a Třinec, tímto postupně zaniknou a uvolní prostor prodejním a poprodejním aktivitám).
K nejvýznamnějším investičním záměrům pro rok 2020 patří další rozšíření dealerské sítě značky Toyota v portfoliu AUTOBOND GROUP a.s. do Nového Jičína a Šumperka.
Tím samozřejmě aktivity a záměry společnosti AUTOBOND GROUP a.s. zdaleka nekončí. Existuje již náčrt ambiciozního plánu akvizičních aktivit, se kterým vás, věříme, seznámíme již v brzké době.

(tz)

Slovo ke dni

  • Na Svatého Martina jen českou husičku

    K nejoblíbenějším svátkům se u nás zařadil den se čtyřmi jedničkami 11. 11., tedy jedenáctý listopad na Svatého Martina. Patron lidí laskavých, soucitných, s otevřeným srdcem a peněženkou, vyžaduje zvláštní sváteční jídlo. A tím je samozřejmě husa se zelím, knedlíkem zapíjená svatomartinským vínem. Češi by měli vědět, že udělají nejlépe, když si předem objednají drůbež u domácího chovatele, protože jen tak dostanou tu nejvyšší kvalitu. Ve velkých obchodech si mohou koupit mražený produkt, avšak ten už zdaleka není tak chutný. Jde o jakýsi „brojler“ ze zahraniční produkce, který navíc vyžaduje delší přípravu. A kupující by si měli dát pozor na tzv. „husokachnu“, protože s husou nemá nic společného. Jde o kachnu pižmovou, případně kříženou z kachnou pekingskou. Tak dobrou chuť!

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Sto let pro ochranu nejlepších nápadů 15. říjen 2019

Sté výročí zřízení tehdejšího Patentního úřadu v Praze je příležitostí připomenout si nejen významná, ale i obtížná období oboru průmyslové vlastnictví i činnosti Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV).

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE