INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

AUTOBOND GROUP a.s., jedna z největších tuzemských multibrandových značek v segmentu osobních automobilů, prodala v roce 2018 v České republice přes 4,5 tisíce vozů, čímž překonala výsledky předchozího roku. V letošním roce se uskutečňuje řada změn, jejichž cílem je maximalizovat kvalitu poskytovaných služeb v oblasti prodeje a servisních služeb, samozřejmě s očekáváním pozitivních ekonomických výsledků.

V červnu tohoto roku proběhla majetková restrukturalizace AUTOBOND GROUP a.s., po které se stali 100% vlastníky společnosti Ing. Libor Šrámek (62) a jeho syn Mgr. Petr Šrámek (40). První ze jmenovaných je i nadále předsedou představenstva společnosti, druhý se pak stal předsedou dozorčí rady.

Výkonným ředitelem společnosti byl nově od 1. dubna 2019 jmenován p. Milan Štědra (36). Pod jeho vedením bylo započato se změnami v prodejních a servisních týmech, které by měly být v blízké budoucnosti ještě flexibilnější a fundovanější, zejména s ohledem na neustále rostoucí individuální požadavky čím dál náročnějších zákazníků.

Pro rok 2020 se plánuje další rozšířování aktivit společnosti:
V Praze – Vysočanech, kde sídlí i vedení společnosti a jsou zde aktuálně nabízeny tři značky (Kia, Mitsubishi a Nissan), by měla v portfoliu přibýt čtvrtá značka – Suzuki. Průběžně se této skutečnosti přizpůsobí a rozšiří také servisní kapacity.

V Ostravě – Hrabové (Kia, Nissan, Suzuki a Toyota) v současné době probíhá realizace koupě přilehlého areálu Unigeo o výměře zhruba čtyř hektarů. V rozvojových plánech na příští rok se tak počítá s výrazným rozšířením servisních a skladových kapacit, stejně jako s úplnou centralizací aktivit prodeje ojetých vozů (BOND AUTO+) pro celý moravský region (centra ojetých vozů, alokovaná do provozoven Ostrava – Svinov, Opava a Třinec, tímto postupně zaniknou a uvolní prostor prodejním a poprodejním aktivitám).
K nejvýznamnějším investičním záměrům pro rok 2020 patří další rozšíření dealerské sítě značky Toyota v portfoliu AUTOBOND GROUP a.s. do Nového Jičína a Šumperka.
Tím samozřejmě aktivity a záměry společnosti AUTOBOND GROUP a.s. zdaleka nekončí. Existuje již náčrt ambiciozního plánu akvizičních aktivit, se kterým vás, věříme, seznámíme již v brzké době.

(tz)

Slovo ke dni

  • Biliony z klobouku

    Evropská unie i český stát hodlají podpořit ekonomiku, aby se rychle uzdravila po prodělané pandemii Covid-19. Nalijí do firem obrovské množství peněz a věří, že pacient bude po nemoci opět chlapík jako dřív. No počkejme si a uvidíme. Mě na tom nejvíc překvapilo, jak snadno se podařilo nalézt tisíce miliard korun, respektive eur. Žil jsem totiž dosud v přesvědčení, že peníze si musím zasloužit poctivou prací. I klasičtí ekonomové mě utvrzovali v tom, že žádný oběd není zadarmo. Protože na kouzla, skutečné zlaťáky vytažené z klobouku, už nevěřím, musím se ptát: Kdo tenhle hodokvas zaplatí? A mám takový nepříjemný pocit, že ti, kteří nás k prostřenému stolu pozvali, to nebudou.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

upv logo

Řízení kvality přináší prestiž nejen na mezinárodním poli 16. březen 2020

Úřad průmyslového vlastnictví dosáhl na poli řízení kvality vynikajících výsledků. Korunovány byly například loni oceněním Manažer kvality roku, jež loni udělila Česká společnost pro jakost Ing. Miroslavu Paclíkovi, Ph.D., řediteli odboru patentových informací a představiteli vedení pro integrovaný systém řízení ÚPV. Co všechno činnost související s kvalitou obnáší, jaký užitek Úřadu i jeho klientům dává a jakou inspiraci ostatním může poskytnout, o tom je následující rozhovor se jmenovanou osobností:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE