INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

c ppČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group si tradičně drží silnou pozici v pojištění vozidel, zejména pak v povinném ručení, kde je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu. Pro nadcházející motoristickou sezonu připravila pro své klienty několik významných inovací své produktové řady Autopojištění Combi Plus.

ČPP uvádí do prodeje již čtvrtou generaci Autopojištění Combi Plus pod zkratkou ACP IV. Z produktového hlediska je zásadní změnou navýšení limitů pojistného plnění u všech nabízených tří typů povinného ručení. SPOROPOV bude mít limity v případě majetkové i zdravotní újmy navýšeny na 45, nejprodávanější SPECIÁLPOV na 75 a stále častěji vyhledávaný SUPERPOV na 130 milionů korun. V rámci posledních dvou jmenovaných typů nabízí ČPP formou benefitů navíc pojištění vozíku do 750 kg zdarma, zvýhodněné sazby na vybraná doplňková pojištění a samozřejmě základní asistenční služby nebo úrazové pojištění řidiče zdarma. K několika dalším změnám ČPP přistoupila v oblasti segmentačních kritérií, včetně kritéria bonus/malus.

„Za nejzásadnější považuji naše rozhodnutí zohledňovat segmentační kritéria podle provozovatele vozidla, který je zapsán v technickém průkazu vozidla. Tedy i v případě bonusu/malusu vnímáme jako nejspravedlivější jej vázat na osobu provozovatele, který je vždy zřejmý a za provoz vozidla také přirozeně odpovídá,“ vysvětlil Miloš Velíšek, ředitel úseku pojištění vozidel. Navíc ČPP redukuje sledovanou dobu rozhodnou pro stanovení výše bonusu/malusu na 12 let.

„Z našich statistik jasně vyplývá, že míru rizikovosti nejvýznamněji ovlivňují právě škody z poslední doby,“ uvedl Miloš Velíšek. „Těmito změnami chceme dosáhnout dalšího posunu ke spravedlivým sazbám a férovému přístupu k těm, kteří ze systému odčerpávají méně prostředků,“ doplnil.

„Dále rozšiřujeme vstupní parametry pojištění GAPu, kdy bude pojistitelné i zánovní vozidlo do tří let a samotný GAP nově nabízíme i na 4 roky,“ zmínil Miloš Velíšek.

Novinkou v nabídce doplňkového pojištění je MiniGAP. „Klient dostane 10 až 25 % z obvyklé ceny pojištěného vozidla v případě, že mu bude provozem jiného vozidla způsobena totální škoda. Produkt je určen pro majitele starších vozidel, pro které případná dopravní nehoda znamená tzv. „ekonomickou“ totální škodu. S novým pojištěním pak v případě totální škody kromě plnění z povinného ručení viníka obdrží navíc plnění z MiniGAPu. Kvalitu poskytovaných služeb zahrnuje i rozšíření stávajícího pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla o případy nahodilé poruchy vozidla. 

Inovace zahrnuje také využití nové SW technologie, která otevírá pojišťovacím distributorům nové moderní možnosti při sjednávání pojištění nejen při práci s klienty, ale i při práci s daty. „Věříme, že změna ve způsobu komunikace a vyšší úroveň automatizace procesů přinese velkou časovou úsporu všem zúčastněným stranám,“ sdělil Miloš Velíšek.

V roce 2019 získala ČPP tři zlaté v anketě Pojišťovna roku vyhlašované Asociací českých pojišťovacích makléřů. Popáté za sebou obhájila v této soutěži vítězství v kategorii Autopojištění.

(tz)

Slovo ke dni

  • Stát proti soukromé osobě: opět prohrává

    I když vládě Andreje Babiše nelze upřít velkou snahu ochránit Českou republiku před důsledky nákazy koronavirem a co nejméně poškodit ekonomiku, výsledek není uspokojivý. Právnické a fyzické osoby ukazují, že mohou jednat lépe, rychleji, operativněji, účinněji. To jsem si znovu uvědomil, když jsem četl zprávu o webové aplikaci s přehledem volných míst na očkování proti COVID-19. Vytvořil ji programátor Marek Sušický s kolegou poté, co dlouho sledoval nečinnost a nemohoucnost státu. Platforma slouží veřejnosti už měsíc a sklízí zasloužený potlesk. Uvádím jen jeden konkrétní příklad, ale člověk by jich jistě našel víc. Prostě platí, že soukromá iniciativa lidí tvoří obrovskou sílu, kterou by měla naše společnost lépe využívat. Jsem přesvěčen, že méně restrikcí, omezování  a zasahování do běžného života občanů nepředstavuje správou cestu k...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2021

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

EON EG 2017 107  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

karabec 2

Rozhodčí řízení jako efektivní způsob řešení sporů o doménová jména 4. únor 2021

Stálý Rozhodčí soud při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky působí jako nezávislý orgán pro rozhodování sporů nezávislými rozhodci podle předpisů o rozhodčím řízení (dále jen „Rozhodčí soud“). Tento Rozhodčí soud je mimo jiné také sudištěm pro spory o doménová jména .cz, přičemž řešení těchto sporů Rozhodčím soudem probíhá v současné době na základě Pravidel registrace doménových jmen v ccTLD .cz a Pravidel alternativního řešení sporů, která jsou v platnosti od 25. 5. 2018.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE