INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem
Hlasování v osmém ročníku ocenění GE Money Bank Obchodník roku v kategorii Cena veřejnosti probíhalo od 29. listopadu 2010 do 28. února 2011. V letošním ročníku se hlasování zúčastnilo rekordních 50 000 hlasujících. Vyhlášení konečných výsledků spolu s oceněním vítězů proběhne ve středu 23. března 2011 na slavnostním galavečeru.

Rekordní ročník

V letošním roce bylo v kategorii Cena veřejnosti v anketě GE Money Bank Obchodník roku 2010 uděleno 18 953 622 bodů, a to je 26x více než v loňském ročníku. Hlasující mohli ohodnotit obchodníky v celkem 13 kategoriích na škále 1 – 5 bodů. Veřejnost hlasovala pro celkem 191 různých obchodníků, nejčastěji pomocí webových stránek, přes které bylo uděleno 18 884 721 bodů. Prostřednictvím SMS zpráv přišlo úctyhodných 68 901 platných bodů. „Letošní ročník je bezesporu v celé osmileté historii nejúspěšnější. Zájem veřejnosti, obchodníků a médií o GE Money Bank Obchodníka roku je nebývalý," řekl Josef Jehlík, Business Development Manager GE Money Bank.

Oproti minulým ročníkům je nárůst hlasujících obrovský. Podle databáze hlasujících lze předpokládat, že se do hlasování v letošní Ceně veřejnosti zapojilo přes 50 000 osob. „Dynamický nárůst hlasujících je především výsledkem vysoké aktivity samotných obchodníků. Zejména velké obchodní řetězce cíleně investují do komunikace se zákazníky a různými cestami je informují o možnosti hlasovat v soutěži. Získat prestižní ocenění GE Money Bank Obchodník roku se vyplácí a obchodníci to dobře vědí," upřesňuje Josef Jehlík.

Dalším důvodem vysokého nárůstu hlasů veřejnosti byly jistě i atraktivní ceny, které věnovali partneři ocenění. Hlavní cenou je platební karta od GE Money Bank s věrnostním programem bene+ nabitá na 100 000 korun. Tu převezme výherce na galavečeru pořádaném k vyhlášení výsledků ocenění GE Money Bank Obchodník roku 2010.

„Je zřejmé, že veřejnost si zvyká realizovat nákupy ve svých oblíbených obchodech. Řada obchodníků toto chování u svých zákazníků posiluje různými formami věrnostních programů.

GE Money Bank nabízí druhý největší věrnostní program spojený s platebními kartami v ČR s pestrou sítí partnerských obchodů. Program bene+ je navíc jediný na českém trhu, který vrací zákazníkům přímo hotovost za každý nákup - tj. i mimo síť partnerů, a to bez podmínek a měsíčních stropů," dodal Josef Jehlík.

Vyhlášení konečných výsledků spolu proběhne na tiskové konferenci dne 23. března 2011 v 10h v hotelu Ambassador (Salonku Bridge) v Praze. Záštitu nad oceněním GE Money Bank Obchodník roku 2010 převzali premiér Petr Nečas a ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek.

Více informací na www.obchodnik-roku.cz

(tz)

Slovo ke dni

  • Když prsty zahálejí

    Člověk by měl držet krok s rychlým postupem technologií. To jsem si znovu uvědomil, když jsem dostal do ruky nový smartphone. Ten umí nejen psát, ale i odezírat z úst a slova převádět na text. Proč to tedy nevyzkoušet? Nechám tentokrát prsty zahálet a zkusím namluvit svoji první glosu. A uvidím, jestli umělá inteligence dokáže být stejně dobrá, nebo dokonce lepší než ta přirozená. Začnu tedy do mikrofonu diktovat, první slova se objevila na displeji a k nim přibyla další. Nakonec z toho vznikla smysluplná věta a věty daly dohromady hotový text. A výsledek? Až na jednu hrubku naprosto perfektní! Takže to vypadá že moje prsty budou stále víc zahálet a víc toho zůstane pro pusu.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

lukas zmeskal

Průmyslová práva se dotýkají každé firmy 18. červen 2020

Ochránit nápad, na němž stojí podnikání, je pro firmu buď samozřejmost, anebo záležitost, jíž nevěnuje velkou pozornost. Mgr. Lukáš Zmeškal se během své praxe patentového zástupce setkává s oběma případy. Jako partner ve společnosti patentových zástupců Langrova, s.r.o., v Plzni i jako předseda Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů či spoluorganizátor mezinárodní výstavy technologických novinek, patentů a inovací Invent Arena v Třinci (ta letošní se posouvá až na rok 2021) se již setkal s řadou příběhů, které svým způsobem píší dějiny podnikání u nás. Jak právě on nahlíží na ochranu duševního vlastnictví?

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE