INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Podle průzkumu GE Money Bank vidí půjčku na svatbu jako investici do budoucnosti více než polovina lidí. Na svatbu vlastní nebo svých dětí by si půjčila pětina Čechů. Překvapující je, že mezi muži je to dokonce každý čtvrtý. Nejčastěji by si lidé pro takovou půjčku přišli do banky (43 %) nebo k rodičům (42 %). Podle svatebních agentur se v průměru cena svatby pohybuje kolem 100 tisíc korun, přitom Expres půjčku od GE Money Bank je možné získat ve výši od 30 do 600 tisíc.

„Náklady na svatbu dosahují desítek tisíc korun, což si ne každý mladý pár může dovolit financovat z vlastních úspor. Stále častěji proto lidé zvažují, že si na nejhezčí den v životě půjčí od banky či rodiny," řekl Milan Voldřich, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank, a doplňuje: „Ochota půjčit si na svatbu klesá s rostoucím věkem respondentů, nejvíce o půjčce uvažují mladí do 34 let. Ve dvou třetinách případů rozhodují o využití půjčky partneři společně."

Svatebním trendem je v každém případě jedinečnost, snoubenci volí neobvyklá místa obřadů, často v přírodě nebo na hradech a zámcích se zahradní hostinou nebo v zahraničí v některé z exotických destinací.

Nezapomenutelný zážitek za 2500 měsíčně

Na svatební den nebo „líbánky" si lidé mohou vzít Expres půjčku od GE Money Bank. Romantická svatba na hradě Helfštýně může posloužit jako příklad svatby, která vyjde s Expres půjčkou ve výši 110 tisíc korun na 2 500 Kč měsíčně s dobou splácení 60 měsíců.

Romantická svatba na hradě Helfštýně Cena (Kč)

Pronájem prostor hradu a poplatek úřadu 5 000

Služby svatební agentury (svatební koordinátor, výzdoba, ozvučení) 8 500

Svatební oznámení 2 500

Prstýnky 6 000

Půjčení šatů pro nevěstu a ženicha 8 000

Kadeřník / vizážista 2 500

Svatební kytice 2 500

Fotograf, kamera 10 000

Hostina pro 50 hostů včetně sladkostí, přípitku a výslužky 50 000

Živá hudba k tanci 7 000

Rezerva 8 000

Celkem 110 000

Expres půjčka s výběrem ze tří benefitů

Interní průzkumy GE Money Bank rovněž potvrzují, že klienti v rámci volby spotřebitelských půjček preferují maximální flexibilitu úvěru. V rámci současné akční nabídky proto banka poskytuje zájemcům o půjčku možnost vybrat si benefit dle vlastního uvážení. Nabídka platí pro žádosti o úvěr v termínu od 1. března až do 31. května 2011.

• Odpuštění poplatku za poskytnutí a předčasné splacení půjčky

• Zaplacení jedné splátky bankou

• Odklad splátek o 3 měsíce

Expres půjčku lze získat ve výši od 30 do 600 tisíc korun, přičemž GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění úvěru. O poskytnutí rozhoduje banka na počkání, do 5 minut od podpisu smlouvy má klient peníze na účtu. Dobu splatnosti si zákazníci mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24 až 96 měsíců.

Průzkum pro GE Money Bank provedla společnost Ipsos Tambor začátkem února na vzorku 900 respondentů.

(tz)

Slovo ke dni

  • Proč skončili živnostníci?

    Loni ukončilo činnost 1300 nejmenších podnikatelů. Asi není žádným překvapením, že řada z nich si spočítala, že ve stále těžších ekonomických podmínkách se prostě neuživí a „zavřeli krám“. Ale je tu ještě jeden významný faktor. Jen v mém okolí se rozhodly dvě osoby samostatně výdělečně činné zrušit živnostenský list z administrativních důvodů. Nechtěly si totiž otevřít datovou schránku, která je od nového roku 2023 k podnikání nutná. Pro někoho jen obvyklá operativa, pro jiného však další „papírování“ a možná až nepříjemný dohled státu. Uvidíme, zda je úbytek živnostníků jen mimořádný jev, který se v příštích letech nebude opakovat, nebo byl nastoupen nový dlouhodobý trend. Ti, co zůstali, brzy zjistí, že se vlastně nic podstatného nestalo, nebo naopak se s datovými schránkami nesžijí. Podle mého názoru převáží první skupina. Každá...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3