INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Splatkomat.cz nyní umožňuje ještě komplexnější řešení klientských potřeb v oblasti úvěrování jak pro své stávající klienty, tak i pro nové klienty UniCredit Bank. Kromě sloučení spotřebitelských úvěrů, kontokorentů nebo úvěrů z kreditních karet do jednoho výhodnějšího úvěru od UniCredit Bank mohou nově požádat o nový úvěr s možností čerpat kdykoli do konce roku 2011 se zahájením splácení až v příštím roce.

V případě, že se klient rozhodne takto získaný (schválený) úvěr nečerpat, nabídka úvěru se k 31. prosinci 2011 ukončí, přičemž klient neplatí žádné poplatky (ani za schválení).

„UniCredit Bank nyní nabízí výjimečné a komplexní řešení – počínaje novým úvěrem s možností jeho čerpání v letošním roce a zahájením splácení až v roce 2012, přes úsporu díky sloučení stávajících závazků nebo možnosti získání dodatečných finančních prostředků opět díky sloučení úvěrů/refinancování. Doplnění naší nabídky směrem ke komplexnímu řešení úvěrových potřeb posouvá Splatkomat.cz dále v jeho unikátnosti. V současné době takto komplexní, přehledné a transparentní řešení klientům nenabízí žádná jiná banka na českém trhu," uvedl Tomáš Halla ze spotřebitelského financování UniCredit Bank.

Splatkomat.cz přináší na český trh zcela unikátní řešení. Klienti mají možnost předem zjistit, kolik mohou ušetřit na měsíčních splátkách svých závazků, popřípadě kolik mohou získat peněz navíc bez navýšení měsíčních splátek, a nyní i zjistit a zažádat o nový úvěr. Pokud se klient následně rozhodne pro některé z nabízených řešení a využije možnost odeslání požadavku přímo ze Splatkomat.cz, bude jej čekat připravený bankéř s hotovým řešením.

Nový úvěr či peníze navíc ze sloučeného úvěru lze použít na cokoliv bez dokládání účelu, celkem až do 500 000 Kč. Do výše 250 000 Kč není zapotřebí ani spolužadatele. Půjčku lze zcela či zčásti splácet předčasně bez poplatků, stále navíc platí, že neúčelové prostředky může mít klient k dispozici do hodiny. Úvěr je možné splácet až 84 měsíců. Navíc je k půjčce možné uzavřít výhodné a levné pojištěni proti neschopnosti splácet, které kryje splátky v případě nemoci, ztráty zaměstnání, invalidity atd.

(tz)

Slovo ke dni

  • Prázdninový čas po celý rok

    Poslední dva roky pozoruji velmi zvláštní fenomén. Týká se přítomnosti v práci. Je to jasné, po covidu se na nás řítí dynamika dosud nevídaná. Nicméně tak nějak se změnil rytmus svátků, volna a dovolených. Vánoční prázdniny dětem sice končí na začátku ledna, ale v mnoha firmách klíčoví lidé do pracovního rytmu vplouvají až v polovině měsíce. Pak přichází 15 dní intenzivní práce. Po ní, od počátku jarních prázdnin, lidé rotují po horách a za stůl usedají přerušovaně až do konce března. Velikonoce odstartují další dovolenkový turnus. A květnové svátky mnozí využijí na odpočinkovou víc než týdenní šňůru. Od poloviny června se dostáváme na vlnu letních dovolených, která ustává až s půlkou září. Až potom se do půlky prosince rozjedou naplno kolečka pracovní aktivity, protože rok se pomalu s tím další schází. A pak je vánoční rádiový klid....

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2025

INZERCE

Partneři

 

Partneři plus:

 

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

budova UPV 2 copy

Co jsou dodatková ochranná osvědčení 3. prosinec 2024

Uplynutím platnosti patentu průmyslověprávní ochrana léčiva nebo účinné látky na ochranu rostlin nemusí končit V důsledku období, které uplyne mezi podáním patentové přihlášky na nový léčivý přípravek a jeho registrací, není doba patentové ochrany vždy postačující k pokrytí investic vložených do výzkumu. Obdobná situace je i v rostlinolékařské oblasti.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto  cmsm105caim200 AVLOGOM3