INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Společnost Cleverlance vyvinula pro Českou spořitelnu systémové řešení umožňující jejím klientům využívat telefony iPhone pro realizaci bankovních operací. Aplikace dále umožňuje získávání důležitých informací o bance, jako jsou polohy bankomatů a poboček, navigace k nim či otevírací doba poboček. Součástí řešení a současně jeho novinkou je funkce Složenka, díky které mohou zákazníci České spořitelny jako první bankovní klienti v České republice platit složenky pomocí aplikace. Tato funkce je možná prostřednictvím skenování, díky kterému se číselné údaje na složence během okamžiku samy převedou do platebního příkazu.

Aplikace Cleverlance prošla přísnými interními i externími bezpečnostními testy a splňuje všechna kritéria, která na bezpečnost bankovních aplikací klade Česká spořitelna. Pro uživatele je aplikace k dispozici na distribučním portále iTunes.

Řešení pro Českou spořitelnu je dalším z řady aplikací pro smartphone platformy, která již Cleverlance nasadila u svých zákazníků z řad nejvýznamnějších korporací v odvětví bankovnictví, telekomunikací a průmyslu. Patří mezi ně smartphone banking pro Komerční banku, mobilní verze zákaznického portálu a nativní aplikace pro podporu mobilního bankovnictví ve společnosti GE Money nebo řešení Right Time pro Slovak Telekom a Impromat.

„Mobilní bankovnictví přináší klientům množství výhod a naše řešení je unikátní v tom, že přináší nejjednodušší placení složek v České republice," řekl David Lorenc, ředitel přímého bankovnictví České spořitelny.

Jan Píka, Key Account Manager společnosti Cleverlance, k tomu dodal: „Mobilním řešením se věnujeme už 8 let a pozorujeme, že na tomto trhu již vyrostla řada firem schopných řešení postavit po technické stránce. Naši odlišnost vnímám v jedinečném skloubení špičkové kvality v designové, technologické i bezpečnostní oblasti a schopnosti zaintegrovat řešení do systémového a procesního prostředí zákazníka. Spolupráce s týmem České spořitelny byla příkladná a tvořivá. Věřím, že se zákazníkům bude nová aplikace líbit a budou nadšeni jejími zajímavými funkcemi."

V rámci tohoto projektu spolupracovala Cleverlance se subdodavatelem, společností Inmite.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3