INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Panasonic Computer Product Solutions oznamuje spolupráci se společností Red Bend Software, díky které bude jejich řešení pro správu mobilního softwaru dostupné pro profesionální tablety Toughpad se systémem Android. To poskytne společnosti Panasonic a jejím podnikovým zákazníkům ojedinělé možnosti vzdáleně a bezpečně spravovat tablety Toughpad přímo v terénu. Aktuálně je řešení pro správu mobilního softwaru od Red Bend využíváno v 1,4 miliardách mobilních telefonů a tabletů.

Tablety Toughpad společnosti Panasonic využívající operační systém Android zahrnují jedinečné bezpečnostní jádro v procesorech Marvell® ARM, které v kombinaci s inovativním řešením správy softwaru od společnosti Red Bend vytváří komplexní a zabezpečenou mobilní platformu. Chráněné oblasti ve flash paměti, které obsahují jádro operačního systému a zákaznické aplikace jsou bezpečnostním procesorem uchovávány v bezpečnostní zóně. Přistupovat k firmwaru a aplikacím v rámci této bezpečnostní zóny mohou pouze autorizovaní uživatelé softwaru pro správu společnosti Red Bend. Standardizované řešení umožňuje firemním zákazníkům snadno vzdáleně spravovat programové vybavení svých tabletů Toughpad, přičemž zařízení a podnikové aplikace zůstanou vysoce zabezpečené a odolné vůči neoprávněným zásahům.

Řešení pro správu softwaru v mobilních zařízeních od Red Bend Software určené pro tablety Toughpad společnosti Panasonic se systémem Android bude zahrnovat Rapid Mobile® FOTA - podporu bezdrátových aktualizací firmwaru, vDirect Mobile® - pro správu zařízení a aplikací a administrátorskou aplikaci Red Bend Software Management Center. Od podzimu 2012 bude společné řešení obou firem jako první vyhovovat standardu SCOMO (Software Component Management Object) snižující časové a síťové nároky na aktualizace. SCOMO je novým standardem pro správu programového vybavení mobilních zařízení, který modularizuje veškerý software a umožňuje nasazení samostatných softwarových komponent, ať již v rámci aktualizací nebo v rámci instalací nového programového vybavení (včetně vestavěného firmwaru).

Díky řešení Red Bend založeném na průmyslových standardech pro správu mobilních zařízení OMA DM (Open Mobile Alliance Device Management) budou moci podniky spravovat své aplikace na tabletech Toughpad nezávisle na konkrétním firmwaru konkrétního zařízení. Libovolné aplikace tak budou moci být nasazovány, aktualizovány i odstraňovány efektivně a spolehlivě pomocí technologií pro bezdrátové připojení. Stejně tak bude možné zajistit pravidelné aktualizace tabletů Panasonic Toughpad nejnovější verzí operačního systému Android. Díky technologii Red Bend's Failsafe™ je zajištěno, že aktualizace bude dokončena i v případě selhání připojení či vybití baterie.

Řešení pro správu softwaru v mobilních zařízení od společnosti Red Bend Software využívá dostupné bezdrátové technologie včetně 3G, 4G a WiFi a díky zohlednění pozice aktualizovaného zařízení a konkrétní sítě umožňuje nejefektivnější a spolehlivou aktualizaci software. Velikost přenášených aktualizací vždy přizpůsobených konkrétním zařízením může být snížena až o 97 procent, při rozsáhlých aktualizacích může být vyžadováno využití WiFi připojení či mohou být takovéto aktualizace zakázány při roamingu. Významné finanční úspory přináší i možnost přesného naplánování průběhu aktualizací.

Kromě řešení od Red Bend Software bude Panasonic nabízet svým firemním zákazníkům přístup do Toughpad App Store, který nabídne výběr softwaru ke konfiguraci hardwarových nastavení a profesionální služby pro vývoj a nasazení vlastních aplikací.

Red Bend a Panasonic budou představovat tablet Toughpad FZ-A1 využívající řešení Red Bend na konferenci Mobile World Congress 2012 v Barceloně (na stánku č. 4.3H S50).

Více informací o Panasonic Toughpad FZ-A1 s operačním systémem Android naleznete zde:

www.toughbook.cz

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3