INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Avasara_Richard_StehlikV lednu letošního roku vstoupil na český trh nový dodavatel softwaru - společnost Avasara. Tato začínající technologická firma se bude věnovat především konzultacím a dodávkám v oblasti softwarových aplikací. Klade si za cíl změnit přístupy k projektům řešícím vývoj softwaru na zakázku s ohledem na nákladovost při tvorbě nových a údržbě existujících aplikací. Avasara plánuje uplatnit své zkušenosti s využíváním aplikací a jejich vzájemnou provázaností již na úrovni návrhu komplexního řešení. Její znalostní portfolio vychází ze zkušeností z konzultačních, dodavatelských a testerských projektů ve finančním, telekomunikačním, veřejném a průmyslovém sektoru. Součástí nabídky společnosti je i realizace automatizovaných testů a výkonnostních testů různého rozsahu – od výkonnostní akceptace po výkonnostní ladění systémů.

Prvním projektem firmy Avasara jsou technologické a výkonnostní testy pro Equa bank, jehož součástí je i výběr nástrojů pro řízení a jejich automatizaci.

„Věříme, že náš způsob práce pomůže našim zákazníkům objevit efektivnější cesty k úsporám nákladů na vývoj a testování zakázkového vývoje, který je dnes v rámci konkurenčního prostředí tak důležitý," uvedl Richard Stehlík, jednatel společnosti Avasara (na snímku).

O společnosti Avasara Consulting & Engineering s.r.o.:

Avasara je nově vzniklá konzultační a technologická firma, která si stanovila za cíl pomáhat svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. K tomu využívá dlouhodobé znalosti segmentů působení svých klientů a dlouhodobě prověřené znalosti v oblasti integrace, konsolidace, zavádění, vývoje a správy IT řešení, a to díky svým zaměstnancům i našim partnerům, kteří dlouhodobě působí na trhu IT a mají za sebou řadu úspěšných projektů.

Zaměřuje se především na realizaci vývoje aplikací na zakázku (primárně formou FTFP projektů) pro firmy a organizace v oblasti bankovnictví, financí, telekomunikací, obchodu, státní a veřejné správy. Kromě vlastních projektů řeší Avasara i doplňování IT odborníků pro projekty dalších dodavatelských stran.

Více informací získáte na www.avasara.eu.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3