INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Obchodní portál Aukro.cz zahájil v těchto dnech prodej dovolených a zájezdů, které nabízí společnost Student Agency pod značkou dovolena.cz. Vznikla tak nová prodejní kategorie, která aktuálně nabízí přes 1,5 milionu zájezdů. Nová spolupráce se v krátké době projeví i v dalších speciálních nabídkách s tím, že oba partneři připravují další novinky.

„Podíl online prodeje zájezdů a letenek neustále roste. To je důvod, proč jsme hledali silného partnera na poli internetu s cílem oslovit další segmenty zákazníků. Už první výsledky prodeje na Aukru, kdy okamžitě po zahájení jsme prodali už téměř dvě stovky zájezdů, naznačují, že jsme ho našli," řekla Eva Sedlmajerová obchodní ředitelka dovolena.cz. Nabídka na Aukru, kde jsou aktuálně především zájezdy, bude brzo rozšířena o letenky a jízdenky. Rozsah spolupráce a nabídky služeb představuje exkluzivní partnerství.

Aukro.cz aktuálně nabízí všechny typy dovolené. „Nejvíce jsou aktuální letní dovolené, které jsou skutečně tahounem nabídky. Oblíbené jsou i lyžařské zájezdy a pobyty v exotických destinacích," uvedl David Vychytil, ředitel obchodního portálu Aukro.cz .

„Student Agency je jedním z prvních z velkých partnerů, se kterými jsme navázali spolupráci. V krátké době představíme další významné prodejce ze všech oblastí trhu, kteří se rozhodli využít sílu Aukra," prohlásil David Vychytil, ředitel obchodního portálu Aukra. Aukro má aktuálně přes 2,5 milionů registrovaných uživatelů a představuje nejnavštěvovanější komerční stránku českého internetu.

Dovolena.cz je nejrychleji rostoucím on-line prodejcem dovolených v ČR a jedním ze dvou největších on-line prodejců zájezdů v ČR. V nabídce má zájezdy od českých ale i zahraničních cestovních kanceláří, kdy právě s touto nabídkou je největší na trhu. Za měsíce leden – únor vykázala dovolena.cz dynamický meziroční růst prodeje zájezdů first minute, když zvýšila objem prodaných letních dovolených o více než 60 %. Aktuálním hlavním prodejním hitem jsou dovolené v rámci tzv. first minute nabídek a dovolené v Turecku a Řecku. S blížícím se jarem roste také zájem o prodej eurovíkendů. Nejvíce se prodávají eurovíkendy do Říma a Paříže.

(tz)

Slovo ke dni

  • Jak se rozpadla myšlenka na hromadu zpráv

    Možná se vám to už také stalo. Chcete něco vyřešit, napíšete nebo zavoláte dotyčné osobě. Shrnete myšlenku pěkně v bodech. Krok za krokem. A reakcí na ni je… Chaos. Je to jako když vám někdo vysype puzzle na stůl a vy z nich musíte složit nějaký komplexní obrázek. Máte před sebou fragmenty, které musíte dát dohromady, abyste zrekonstruovali pracně to, co se dalo říci snadno. Jen to chtělo chvíli času a koncentrace, aby byla odpověď na vaši zprávu zformulována se vším všudy. Čím dokonalejší prostředky komunikace máme, tím hůř komunikujeme. Je to prokletí dnešní doby, ale možná by stačilo říct, že prostředky nejsou komunikací samou. Ta by měla mít vždy přehlednou formu, která bude pro příjemce sdělení prostě stravitelná. Tím, že tříštíme pozornost, a schází nám koncentrace, utrácíme na komunikaci čas i energii v trojnásobném množství, než bývalo standardem...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3