INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Společnost Panasonic uvedla verzi 10,1" tabletu Toughpad FZ-G1 s operačním systémem Windows 8 Pro (vycházejícího z 1.generace) a s certifikací ATEX pro použití v prostředí, kde hrozí nebezpečí výbuchu, jako jsou ropný průmysl a plynárenství.

 

Tablet Panasonic Toughpad FZ-G1 byl certifikován podle standardu ATEX pro práce na povrchu, pro pracovní prostředí zóny 2, a pro použití v potenciálně explozivním prostředí.*

Aby mohl být tablet certifikován podle standardu ATEX, společnost Panasonic vyvinula speciální baterii a uložila zařízení do speciálně vytvořeného koženého pouzdra.

„Poprvé je pro odvětví ropného průmyslu, plynárenství a další oblasti citlivé na možné výbuchy plynu dostupný odolný tablet s operačním systémem Windows, který má certifikace podle standardu ATEX pro použití pracovníky přímo v nebezpečném prostředí,“ říká Jan Šplíchal, marketingový manažer společnosti Panasonic Computer Product Solutions. „Jedná se o důležitý krok, který umožní v těchto specializovaných odvětvích využít stejných výhod, jaké Panasonic Toughpad přináší jiným odvětvím a pracovníkům v terénu na celém světě.“

Tablet Toughpad FZ-G1 byl první plně odolný tablet společnosti Panasonic s operačním systémem Windows 8 Pro určený pracovníkům, kteří většinu svého pracovního času tráví prací mimo kancelář. Toto plně odolné zařízení využívá nejnovější technologii panelu IPSα, která poskytuje jas 800 cd/m² a přináší novou úroveň kvality zobrazení pro uživatele pracujících v terénu.

Plně odolný tablet Toughpad FZ-G1 má armádní certifikaci odolnosti MIL-STD-810G a ochranu proti prachu a vodě podle IP65.

S vestavěnou technologií pro úsporu energie, jako je čidlo okolního osvětlení, může tablet Toughpad FZ-G1 fungovat 8 hodin v zónách klasifikovaných podle standardu ATEX.

Tablet FZ-G1 je standardně vybaven vysoce kvalitní přední webovou kamerou a volitelnou zadní kamerou 3 Mpx s možností dvojitého blesku umožňující jasné fotografování dokumentů, předmětů nebo pracoviště za jakýchkoliv světelných podmínek.

Klávesy systému Windows a programovatelné klávesy aplikací na přední straně zařízení pomáhají pracovníkům přecházet mezi aplikacemi a nástroji jediným stiskem tlačítka.

(tz)

 

 

Slovo ke dni

  • Ochlazení z Bruselu

    Svět se dostal do bezprecedentní situace. Kdo by před rokem řekl, že Evropská unie bude firmám a lidem nakazovat, jak si mají zatopit. Kolik stupňů Celsia bude v pořádku, kolik ne a kdy si budou teplomilní hříšníci koledovat o trest. Vracíme se tak do časů direktivní ekonomiky, do dob, kdy strana a vláda nařizovala, co kdo smí a nesmí. V kapitalizmu přece měla místo nařízení a zákazů usměrňovat chování společnosti neviditelná ruka trhu. Jenže ani ta, jak se ukazuje, nezískala plnou důvěru vedení. Ano, zemního plynu, elektřiny i dalších energií se nebude dostávat, ale s jeho kritickým nedostatkem roste jejich cena. Kdo tedy bude moci příští zimu topit „pánu Bohu do oken“? Myslím si, že skoro nikdo. Omezovat se ve spotřebě a snižovat náklady se stane nutností, pokud mají firmy a domácnosti přežít krizové období. Tento ekonomický zákon...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Formulace zásad mediační dohody 10. srpen 2022

V předchozích příspěvcích jsme se seznámili s těmi fázemi mediace, ve kterých IP mediátor navozuje pocit vzájemné důvěry a pozitivního ovzduší pro mediační jednání, nastavuje základní pracovní a společenská pravidla, a také aktivně naslouchá stranám a pojmenovává předměty jednání. Strany konfliktu však nebyly zatím připraveny spolu efektivně komunikovat a vzájemně si na­slouchat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3