INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

DSC 0138Podle čeho si kupujete potraviny? Podle toho, jestli vám chutnají, z čeho jsou vyrobeny, zda jsou zdravé nebo mají další benefity? Většinou je to souhra několika prvků, ale chuť, ta je nejdůležitější. A to je také hlavní klasifikační bod prestižní soutěže pro české výrobce, která se zrodila před 15 lety.

Za tu dobu v ní uspěl nespočet potravin, řada novinek, úctyhodné množství výrobců. Hrdé ocenění Česká chuťovka a Dětská chuťovka svědčí o tom, že mistři řemesla v srdci Evropy umí a mají co nabídnout neskromnému domácímu trhu. Nejen kvalitu, ale také chuť. A za to si zaslouží pochvalu. A vyjádření úcty. Vyrábět potraviny je totiž velká odvaha. A když chutnají, není lepší reference.

Česká chuťovka přináší svým způsobem přehled o tom, co se v řeznictvích, mlékárnách, cukrařině, pekařině, pivovarství, vinařství děje. Je neuvěřitelné, co vše se dá ještě vymyslet, čím obohatit náš jídelníček. Při vyhodnocení této soutěže se tak setkávají osobnosti, které se zapisují do historie potravinářství v Čechách a na Moravě. Navzájem se poznávají, vyměňují si zkušenosti i výrobky, hodnotí kvalitu, a především chuť. Je to přehlídka národní hrdosti, umu, snahy uplatnit se, nabídnout to nejlepší. Za to jim patří poděkování.

A pro ně je i tato pobídka: zúčastněte se soutěže i letos.

(rix)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE