INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

1 4 Daniel Čapek generální ředitel Sodexo BenefityV živém vysílání na LinkedIn a dalších sítích budou medailisté diskutovat na téma „Rozšiřování dovedností (upskilling) zaměstnanců nejen pro dobu covidovou“.

Ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku letos zažilo mimořádný ročník. Po odložení tradičních akcí v regionech a celostátního finále z května a června na podzim zvládli organizátoři z Klubu zaměstnavatelů ještě čtyři regionální vyhlášení s osobní účastí hostů s povinnými rouškami a s doprovodným programem v podobě prezentací HR projektů. Závěrečná tři regionální vyhlášení už přešla do on-line režimu, což nyní čeká také celostátní finále. Generálním partnerem je i pro letošní rok společnost Sodexo Benefity.

Na snímku Daniel Čapek, generální ředitel Sodexo Benefity

Přes několik změn vynucených vládními omezeními kvůli nemoci covid-19 se podaří aspoň z části zachovat i plánovaný doprovodný program. Ten se bude věnovat rozšiřování dovedností (upskilling) zaměstnanců. Do diskuze se tak 3. listopadu od 14 hodin zapojí v živém vysílání zástupci letošních medailistů: České dráhy, ČEZ, ČEZ Distribuce, GSK, Hyundai Motor Manufacturing Czech, Letiště Praha, Sazka, Shell, Škoda Auto a Vodafone. Jejich rozpravu povede Peter Chrenko, odborník na lidské zdroje a na upskilling, který působil mimo jiné jako partner poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers.

„Úspěšnost firem se obvykle měří podle dosažených ekonomických výsledků. Dnes má ale více než kdy jindy smysl hodnotit je i podle jejich přístupu k zaměstnancům. Často jsou tím nejcennějším, co firmy mají. A tím, jak se k nim chovají, ovlivňují nejen svou firemní kulturu, ale také podnikatelské prostředí a vztahy k zákazníkům. To je také důvod, proč chceme oceňovat ty nejlepší zaměstnavatele a proč naše jméno již několik let spojujeme s hodnocením Zaměstnavatele roku,“ říká Daniel Čapek, generální ředitel Sodexo Benefity.

Ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku se bude letos jako již tradičně udělovat ve třech kategoriích dle počtu zaměstnanců – do 500, do 5 000 a nad 5 000 zaměstnanců, a kromě celostátních výsledků budou ve stejných kategoriích uděleny také tituly Sodexo Zaměstnavatel regionu ve všech krajích. „Poprvé v historii bude vyhlášena také cena pro nejlépe hodnocenou firmu či organizaci očima samotných zaměstnanců, kterou jsme připravili ve spolupráci s Atmoskopem pod názvem „Férový zaměstnavatel 2020“. Tato cena bude udělena v kategoriích do 100, do 500 a nad 500 zaměstnanců,“ říká Pavel Hulák z Klubu zaměstnavatelů, který je organizátorem soutěže.

Doprovodná kategorie Cena personalistů za nejlepší HR projekt už také zná pět finalistů, kteří se letos o vítězství utkají na dálku v průběhu listopadu v samostatných on-line prezentacích na síti LinkedIn. Jsou jimi Budějovický Budvar, IFE-CR, Škoda Auto, Vitesco Technologies a ŽĎAS.

Důležité: Uložte si do kalendáře

On-line přenos slavnostního vyhlášení proběhne 3. listopadu od 14 hodin a potrvá zhruba 80 minut. Link přenosu na síti LinkedIn nelze generovat předem, obdržíte jej 15 minut před zahájením vysílání do svého e-mailu spolu s tiskovou zprávou s přehledem vítězů.

(tz)

Slovo ke dni

  • Pomohla “klasika"

    Letošní zima ukázala svou pravou tvář, přinesla mnoho sněhu a kruté mrazy. Prověřila také naše zdroje energií. Ve Švédsku museli sáhnout ke klasické výrobě elektřiny, protože zásobování z obnovitelných zdrojů nestačilo. V Chorvatsku došlo k podobné situaci a hrozilo, že evropská přenosová soustava zkolabuje. Ke cti opět přišlo uhlí, jádro a plyn. Tentokrát se blackout podařilo zažehnat, ale příště to třeba už nevyjde. Co se stane pak, když vše převádíme na elektrický pohon - domácnosti, dopravu, továrny, peníze, celý náš život. Vůbec není těžké si představit, že při výpadku elektřiny se vše zastaví a svět přestane fungovat. Úder do našich všedních dní bude mít ještě větší následky než pandemie Covidu-19. Snad si ti, kteří plánují energetickou politiku, uvědomují hrozící rizika a nedopustí, aby došlo k nejhoršímu.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2021

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

EON EG 2017 107  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

karabec 2

Rozhodčí řízení jako efektivní způsob řešení sporů o doménová jména 4. únor 2021

Stálý Rozhodčí soud při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky působí jako nezávislý orgán pro rozhodování sporů nezávislými rozhodci podle předpisů o rozhodčím řízení (dále jen „Rozhodčí soud“). Tento Rozhodčí soud je mimo jiné také sudištěm pro spory o doménová jména .cz, přičemž řešení těchto sporů Rozhodčím soudem probíhá v současné době na základě Pravidel registrace doménových jmen v ccTLD .cz a Pravidel alternativního řešení sporů, která jsou v platnosti od 25. 5. 2018.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE