INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

1 4 Daniel Čapek generální ředitel Sodexo BenefityV živém vysílání na LinkedIn a dalších sítích budou medailisté diskutovat na téma „Rozšiřování dovedností (upskilling) zaměstnanců nejen pro dobu covidovou“.

Ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku letos zažilo mimořádný ročník. Po odložení tradičních akcí v regionech a celostátního finále z května a června na podzim zvládli organizátoři z Klubu zaměstnavatelů ještě čtyři regionální vyhlášení s osobní účastí hostů s povinnými rouškami a s doprovodným programem v podobě prezentací HR projektů. Závěrečná tři regionální vyhlášení už přešla do on-line režimu, což nyní čeká také celostátní finále. Generálním partnerem je i pro letošní rok společnost Sodexo Benefity.

Na snímku Daniel Čapek, generální ředitel Sodexo Benefity

Přes několik změn vynucených vládními omezeními kvůli nemoci covid-19 se podaří aspoň z části zachovat i plánovaný doprovodný program. Ten se bude věnovat rozšiřování dovedností (upskilling) zaměstnanců. Do diskuze se tak 3. listopadu od 14 hodin zapojí v živém vysílání zástupci letošních medailistů: České dráhy, ČEZ, ČEZ Distribuce, GSK, Hyundai Motor Manufacturing Czech, Letiště Praha, Sazka, Shell, Škoda Auto a Vodafone. Jejich rozpravu povede Peter Chrenko, odborník na lidské zdroje a na upskilling, který působil mimo jiné jako partner poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers.

„Úspěšnost firem se obvykle měří podle dosažených ekonomických výsledků. Dnes má ale více než kdy jindy smysl hodnotit je i podle jejich přístupu k zaměstnancům. Často jsou tím nejcennějším, co firmy mají. A tím, jak se k nim chovají, ovlivňují nejen svou firemní kulturu, ale také podnikatelské prostředí a vztahy k zákazníkům. To je také důvod, proč chceme oceňovat ty nejlepší zaměstnavatele a proč naše jméno již několik let spojujeme s hodnocením Zaměstnavatele roku,“ říká Daniel Čapek, generální ředitel Sodexo Benefity.

Ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku se bude letos jako již tradičně udělovat ve třech kategoriích dle počtu zaměstnanců – do 500, do 5 000 a nad 5 000 zaměstnanců, a kromě celostátních výsledků budou ve stejných kategoriích uděleny také tituly Sodexo Zaměstnavatel regionu ve všech krajích. „Poprvé v historii bude vyhlášena také cena pro nejlépe hodnocenou firmu či organizaci očima samotných zaměstnanců, kterou jsme připravili ve spolupráci s Atmoskopem pod názvem „Férový zaměstnavatel 2020“. Tato cena bude udělena v kategoriích do 100, do 500 a nad 500 zaměstnanců,“ říká Pavel Hulák z Klubu zaměstnavatelů, který je organizátorem soutěže.

Doprovodná kategorie Cena personalistů za nejlepší HR projekt už také zná pět finalistů, kteří se letos o vítězství utkají na dálku v průběhu listopadu v samostatných on-line prezentacích na síti LinkedIn. Jsou jimi Budějovický Budvar, IFE-CR, Škoda Auto, Vitesco Technologies a ŽĎAS.

Důležité: Uložte si do kalendáře

On-line přenos slavnostního vyhlášení proběhne 3. listopadu od 14 hodin a potrvá zhruba 80 minut. Link přenosu na síti LinkedIn nelze generovat předem, obdržíte jej 15 minut před zahájením vysílání do svého e-mailu spolu s tiskovou zprávou s přehledem vítězů.

(tz)

Slovo ke dni

  • Plná letiště

    Odstavné plochy na letištích se plní. Lze si toho všimnout nejen na největším českém vzdušném přístavu v Praze-Ruzyni, ale i jinde u nás a v Evropě. Stroje totiž nejsou ve vzduchu, ale odpočívají na zemi. A protože koronavirová krize hned tak neskončí, budou uzemněny nejméně do začátku jarní sezony. Výpadek příjmů může správa letišť alespoň zčásti vyrovnat parkovným. A také se dají naplno využívat servisní kapacity. Útěchou rovněž může být zvýšení bezpečnosti letového provozu. Vzdušné dopravní koridory téměř zejí prázdnotou, stejně tak piloti si už nebudou stěžovat na to, že jsou přetěžováni. Ano, každá mince má dvě strany. Až se nebe zase otevře a lidé budou moci cestovat do zahraničí, více si jistě vychutnají ten znovu získaný pocit svobody. Věřme, že to nastane už brzy.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

PSC 0175

Češi budou nové věci vymýšlet stále 5. říjen 2020

Josef KratochvílJe obdivuhodné, kolik českých firem, vysokých škol, výzkumných organizací a dalších subjektů v uplynulém půlroce nacházelo nová řešení pro to, aby mohly existovat dál, rozvíjet výrobu a služby. Nabízet trhu to, co nejvíce potřebuje. Vznikly nové produkty, zrodily se ojedinělé postupy práce, ke slovu se dostaly špičkové technologie i efektivnější organizace procesů. Znamená to, že potenciál tvořivosti nabral na obrátkách, aktivoval se.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE