INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

1 A G20 Saudská Arábie pořádala zasedání lídrů států G20 a opět byl pozván i Vietnam. Od roku 2010 byl Vietnam již pětkrát pozván na summity G20.

Prostřednictvím videokonference se akce zúčastnili například prezident USA Donald Trump, prezident Ruska Vladimír Putin, prezident Číny Si Ťin-pching, kancléřka Německa Angela Merkelová, premiér Velké Británie Boris Johnson, premiér Itálie Giuseppe Conte a premiér Vietnamu Nguyen Xuan Phúc.

"Je potřeba vybudovat udržitelnou, inkluzivní a odolnou společnost. K překonání současných výzev musí země zůstat jednotné, budovat důvěru, prohlubovat spolupráci a sdílet společnou odpovědnost za udržitelný rozvoj, podporující začlenění, ve kterém nezůstane žádný stát ani orgán osamocený" uvedl ve svém úvodním projevu předseda vlády Vietnamu Nguyen Xuan Phúc. Ve svém projevu v druhé vlně diskuzí, která se konala v neděli 22. listopadu v rámci summitu G20, vyzval vietnamský premiér Nguyen Xuan Phúc členy G20 ke spolupráci s OSN, Světovou bankou, Mezinárodní měnovou organizací a se Světovou obchodní organizací s cílem překonat výzvy doby a zmenšit rozdíly v rozvoji mezi zeměmi

Summit G20 skončil jednotnou podporou vakcín COVID-19 pro celý svět, což je velmi významné a důležité pro všechny státy světa, tedy i pro naši Českou republiku a také i pro Vietnam.

Na snímku je projekce fotografií účastníků zasedání G20 na hrad v Rijádu 

Marcel Winter
Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti

Slovo ke dni

  • Porážíme Japonsko

    Češi trpí komplexem malosti. A proto každá zpráva, že jsme v něčem před giganty, potěší. Teď jsem si s gustem přečetl informaci, že jsme se zařadili do první třicítky zemí v online podnikání. Za námi se octly takové státy jako Itálie nebo Japonsko. Hodnotil se počet uživatelů internetu a vyspělost logistických služeb. Sám vím, jak úspěšně si vede například Zásilkovna, která velmi rychle expanduje nejen v ČR, ale i okolních státech. Už delší dobu je známo, že patříme k nejlepším na světě v užívání bezkontaktních plateb. A našlo by se toho víc, co povzbudí naši národní hrdost. Jak známo, mezi Goliáši není malý David bez šance, jak se píše v Bibli a jak jsme se o tom v historii mnohkrát přesvědčili.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Prosinec 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOB tsoft   EON EG 2017 107  icom
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

PSC 0175

Češi budou nové věci vymýšlet stále 5. říjen 2020

Josef KratochvílJe obdivuhodné, kolik českých firem, vysokých škol, výzkumných organizací a dalších subjektů v uplynulém půlroce nacházelo nová řešení pro to, aby mohly existovat dál, rozvíjet výrobu a služby. Nabízet trhu to, co nejvíce potřebuje. Vznikly nové produkty, zrodily se ojedinělé postupy práce, ke slovu se dostaly špičkové technologie i efektivnější organizace procesů. Znamená to, že potenciál tvořivosti nabral na obrátkách, aktivoval se.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE