INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Starosta_P8_ing.Janku_trpelive_odpovidaPůvodně měl být dominantou těchto trhů chřest. Ale chladná rána a sníh na polích organizátory upozornily na to, jak těžké je něco plánovat pokud vrtkavé aprílové počasí pokračuje i v květnu. Ohroženy jsou na některých místech i jahody, třešně a meruňky.

Přesto bude na trzích k dostání celý sortiment ranné zeleniny, bylinky, pažitka a kromě čerstvých ředkviček bude už první mlaďounký květák a zelí. Několik farem zde bude prodávat mléko, mléčné výrobky a letošní premiéru budou mít i výrobky z kozího mléka.Velký výběr bude jako obvykle v nabídce uzenářských produktů a pekařských výrobků. Kontinuálně se budou nabízet mošty a šťávy, med, v nabídce budou vajíčka, ryby, drůbež, sušené plody, koření a spousta dalšího.

Pro děti tentokrát program organizuje pražská televize Metropol ve spolupráci s občanským sdružením Art Prometheus a bude se chodit na chůdách, žonglovat, bude tady výtvarná dílna s malováním na obličej, budou soutěže o ceny a pro nejmenší uvede Malé vinohradské divadlo v 10:30h. přímo na trhu hru s názvem Beruščina detektivní kancelář. Celý program bude TV Metropol natáčet a vysílat.

Vzhledem k tomu, že barometr nabízí slunečno i když po ránu chladno, doufají organizátoři, že přijdou návštěvníci z celé Prahy, protože Karlínský trh je výborně dostupný jak MHD tak i autem (vzhledem k tomu, že v Karlíně nejsou modré zóny je prakticky jediným místem v širším centru, kde se dá bez problémů zaparkovat).

Karlínské farmářské trhy se konají na Karlínském náměstí, Praha 8, okolí kostela sv.Cyrila a Metoděje,

Vždy v sobotu 8:30 – 14:30 h.

Metro B /Křižíkova/, metro C,B /Florenc/, tram 8, 24, tunel pro pěší v Thámově ulici mezi Karlínem a Žižkovem, dostatek parkovacích míst.

Pořadatel trhů: Mětská část Praha 8, správce trhů: občanské sdružení Pod platany

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420603468810

(tz)

Slovo ke dni

  • Velký úklid v e-shopech

    Už dávno jsme si zvykli nakupovat nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu. Obrat e-shopů neustále roste a v kritických obdobích, například během pandemie, překonával všechny rekordy. Kdo by ostatně neocenil téměř nekonečný výběr zboží, které vlastně ani nezná státní hranice ani prodejní dobu? Samozřejmě že e-commerce s sebou přináší i rizika pro obě strany, pro prodávající i zákazníky. Proto je překvapující, že teprve nyní zpřísnila naše legislativa pravidla obchodování. Už si ani v „anonymním“ cyber prostoru nebude moci každý dělat, co chce, a počítat s tím, že mu vše projde. Například používat e-shop jako bezplatnou půjčovnu nebo sám sobě psát pochvalné recenze a záměrně klamat spotřebitele. Není pochyb, že dodržování přísnějších regulí internetovému businessu jenom prospěje a podpoří jeho další růst.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Arbitrážní a mediační centrum WIPO: zkušenosti ze zahraničí 30. listopad 2022

V tomto vydání zakončíme seriál o IP mediacích a jejich využití při řešení sporů v oblasti ochrany duševního vlastnictví nahlédnutím do zahraničí. Konkrétně se zaměříme na zkušenosti a na mediační případy úspěšně vyřešené v Arbitrážním a mediačním centru Světové organizace duševního vlastnictví (WIPO) v Ženevě a v Singapuru.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3