INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Starosta_P8_ing.Janku_trpelive_odpovidaPůvodně měl být dominantou těchto trhů chřest. Ale chladná rána a sníh na polích organizátory upozornily na to, jak těžké je něco plánovat pokud vrtkavé aprílové počasí pokračuje i v květnu. Ohroženy jsou na některých místech i jahody, třešně a meruňky.

Přesto bude na trzích k dostání celý sortiment ranné zeleniny, bylinky, pažitka a kromě čerstvých ředkviček bude už první mlaďounký květák a zelí. Několik farem zde bude prodávat mléko, mléčné výrobky a letošní premiéru budou mít i výrobky z kozího mléka.Velký výběr bude jako obvykle v nabídce uzenářských produktů a pekařských výrobků. Kontinuálně se budou nabízet mošty a šťávy, med, v nabídce budou vajíčka, ryby, drůbež, sušené plody, koření a spousta dalšího.

Pro děti tentokrát program organizuje pražská televize Metropol ve spolupráci s občanským sdružením Art Prometheus a bude se chodit na chůdách, žonglovat, bude tady výtvarná dílna s malováním na obličej, budou soutěže o ceny a pro nejmenší uvede Malé vinohradské divadlo v 10:30h. přímo na trhu hru s názvem Beruščina detektivní kancelář. Celý program bude TV Metropol natáčet a vysílat.

Vzhledem k tomu, že barometr nabízí slunečno i když po ránu chladno, doufají organizátoři, že přijdou návštěvníci z celé Prahy, protože Karlínský trh je výborně dostupný jak MHD tak i autem (vzhledem k tomu, že v Karlíně nejsou modré zóny je prakticky jediným místem v širším centru, kde se dá bez problémů zaparkovat).

Karlínské farmářské trhy se konají na Karlínském náměstí, Praha 8, okolí kostela sv.Cyrila a Metoděje,

Vždy v sobotu 8:30 – 14:30 h.

Metro B /Křižíkova/, metro C,B /Florenc/, tram 8, 24, tunel pro pěší v Thámově ulici mezi Karlínem a Žižkovem, dostatek parkovacích míst.

Pořadatel trhů: Mětská část Praha 8, správce trhů: občanské sdružení Pod platany

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420603468810

(tz)

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3