INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Celkem šest českých firem a Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků se ve dnech 24.-27.5. 2011 díky pomoci Hospodářské komory České republiky a agentury CechTrade představí na veletrhu Hospitalar v brazilském Sao Paulu, který je zaměřen na zdravotnické potřeby a přístroje.

Přední tuzemští výrobci v tomto oboru tak budou mít skvělou příležitost prezentovat svou činnost a produkty na mimořádně perspektivním brazilském trhu a navázat přitom potřebné obchodní kontakty.

Hospitalar patří v Latinské Americe mezi nejkomplexnější a nejspecializovanější veletrh pro zdravotní péči. Na veletrhu jsou k vidění špičkové zařízení a technologie pro nemocnice a jiná zdravotnická zařízení. V minulém roce se jej zúčastnilo na 800 vystavovatelů ze 36 zemí a s produkty firem se na něm seznámilo celkem 89 000 profesionálů. Letos se předpokládá účast 1250 firem z 32 zemí. Více o veletrhu na www.hospitalar.com/ingles/index.html

České firmy na veletrhu Hospitalar:

• Cheiron

• VF a.s.

• ITC Zlín

• BMT Medical Technology, spol. s r.o.

• Ego Zlín, spol. s. r.o.

• Linet

• Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků

Účast českých podnikatelů na veletrhu Hospitalar je realizována v rámci projektu „Společná účast na specializovaných výstavách a veletrzích v zahraničí". Jeho nositelem je agentura CzechTrade a koordinátorem Hospodářská komora České republiky (HK ČR). Projekt je financován z prostředků ministerstva průmyslu a obchodu v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI).

Díky tomuto projektu mohou české podniky získat podporu až do výše 120.000,- Kč na přímé náklady spojené s účastí na veletrhu a navíc mohou představit svou nabídku v rámci komunikační kampaně přímo v zahraničním teritoriu.

Tuzemský byznys se tak může efektivně prezentovat před potenciálními zahraničními partnery a uzavírat s nimi obchodní kontrakty. Za relativně krátkou dobu své existence se projekt setkal s velmi pozitivním ohlasem českých firem. Mnohým výrazně dopomohl k uplatnění na zahraničních trzích.

Od února 2010 do začátku března 2011 se díky tomuto projektu v zahraničí představilo více než 800 firem a profesních organizací ze všech regionů ČR, a to na 61 veletrzích ve 33 zemích světa.

Více informací o projektu a jeho aktivitách na www.komora.cz/veletrhy

(tz)

Slovo ke dni

  • Pošta na kolečkách

    Vzpomínáte na pojízdné prodejny? Umožňovaly venkovu přiblížit se městu, jak znělo jedno ze socialistických hesel. Ale taková služba přežívala i do dnešních dnů. K nám každý týden zavítal se svým krámkem na kolách řezník Franta. Zájem byl velký, avšak s tím, jak začal v centru obce prosperovat obchod vedený vietnamskou rodinou, už se Fandovi tak nedařilo a přestal zajíždět. Nicméně v nedaleké vesnici to nevzdal. Česká pošta musí hlídat náklady na provoz, zároveň udržet obslužnost celé republiky. Zkouší teď na jihu Čech nabídnout své služby z pojízdného úřadu. Zatím jen na měsíc. Tento jistě zajímavý experiment může mít úspěch, ale čtyři týdny je krátká doba na to, aby si místní lidé zvykli. Navíc rozsah poskytované služby je omezený. Praxe ukáže, zda nápad z minulosti může zajistit pošťákům i slušnou budoucnost.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2021

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

2 karabec

Představujeme IP mediační centrum Praha 23. únor 2021

Cílem tohoto příspěvku je představit nově založené IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, jehož zakladatelem je společnost JUDr. David Karabec, s.r.o., která je specializovanou konzultační, poradenskou a vzdělávací společností se zaměřením na ochranu autorských a průmyslových práv, know-how, obchodní tajemství, licence, nekalou soutěž a franchising.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE