INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Celkem šest českých firem a Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků se ve dnech 24.-27.5. 2011 díky pomoci Hospodářské komory České republiky a agentury CechTrade představí na veletrhu Hospitalar v brazilském Sao Paulu, který je zaměřen na zdravotnické potřeby a přístroje.

Přední tuzemští výrobci v tomto oboru tak budou mít skvělou příležitost prezentovat svou činnost a produkty na mimořádně perspektivním brazilském trhu a navázat přitom potřebné obchodní kontakty.

Hospitalar patří v Latinské Americe mezi nejkomplexnější a nejspecializovanější veletrh pro zdravotní péči. Na veletrhu jsou k vidění špičkové zařízení a technologie pro nemocnice a jiná zdravotnická zařízení. V minulém roce se jej zúčastnilo na 800 vystavovatelů ze 36 zemí a s produkty firem se na něm seznámilo celkem 89 000 profesionálů. Letos se předpokládá účast 1250 firem z 32 zemí. Více o veletrhu na www.hospitalar.com/ingles/index.html

České firmy na veletrhu Hospitalar:

• Cheiron

• VF a.s.

• ITC Zlín

• BMT Medical Technology, spol. s r.o.

• Ego Zlín, spol. s. r.o.

• Linet

• Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků

Účast českých podnikatelů na veletrhu Hospitalar je realizována v rámci projektu „Společná účast na specializovaných výstavách a veletrzích v zahraničí". Jeho nositelem je agentura CzechTrade a koordinátorem Hospodářská komora České republiky (HK ČR). Projekt je financován z prostředků ministerstva průmyslu a obchodu v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI).

Díky tomuto projektu mohou české podniky získat podporu až do výše 120.000,- Kč na přímé náklady spojené s účastí na veletrhu a navíc mohou představit svou nabídku v rámci komunikační kampaně přímo v zahraničním teritoriu.

Tuzemský byznys se tak může efektivně prezentovat před potenciálními zahraničními partnery a uzavírat s nimi obchodní kontrakty. Za relativně krátkou dobu své existence se projekt setkal s velmi pozitivním ohlasem českých firem. Mnohým výrazně dopomohl k uplatnění na zahraničních trzích.

Od února 2010 do začátku března 2011 se díky tomuto projektu v zahraničí představilo více než 800 firem a profesních organizací ze všech regionů ČR, a to na 61 veletrzích ve 33 zemích světa.

Více informací o projektu a jeho aktivitách na www.komora.cz/veletrhy

(tz)

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3