INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Celkem šest českých firem a Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků se ve dnech 24.-27.5. 2011 díky pomoci Hospodářské komory České republiky a agentury CechTrade představí na veletrhu Hospitalar v brazilském Sao Paulu, který je zaměřen na zdravotnické potřeby a přístroje.

Přední tuzemští výrobci v tomto oboru tak budou mít skvělou příležitost prezentovat svou činnost a produkty na mimořádně perspektivním brazilském trhu a navázat přitom potřebné obchodní kontakty.

Hospitalar patří v Latinské Americe mezi nejkomplexnější a nejspecializovanější veletrh pro zdravotní péči. Na veletrhu jsou k vidění špičkové zařízení a technologie pro nemocnice a jiná zdravotnická zařízení. V minulém roce se jej zúčastnilo na 800 vystavovatelů ze 36 zemí a s produkty firem se na něm seznámilo celkem 89 000 profesionálů. Letos se předpokládá účast 1250 firem z 32 zemí. Více o veletrhu na www.hospitalar.com/ingles/index.html

České firmy na veletrhu Hospitalar:

• Cheiron

• VF a.s.

• ITC Zlín

• BMT Medical Technology, spol. s r.o.

• Ego Zlín, spol. s. r.o.

• Linet

• Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků

Účast českých podnikatelů na veletrhu Hospitalar je realizována v rámci projektu „Společná účast na specializovaných výstavách a veletrzích v zahraničí". Jeho nositelem je agentura CzechTrade a koordinátorem Hospodářská komora České republiky (HK ČR). Projekt je financován z prostředků ministerstva průmyslu a obchodu v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI).

Díky tomuto projektu mohou české podniky získat podporu až do výše 120.000,- Kč na přímé náklady spojené s účastí na veletrhu a navíc mohou představit svou nabídku v rámci komunikační kampaně přímo v zahraničním teritoriu.

Tuzemský byznys se tak může efektivně prezentovat před potenciálními zahraničními partnery a uzavírat s nimi obchodní kontrakty. Za relativně krátkou dobu své existence se projekt setkal s velmi pozitivním ohlasem českých firem. Mnohým výrazně dopomohl k uplatnění na zahraničních trzích.

Od února 2010 do začátku března 2011 se díky tomuto projektu v zahraničí představilo více než 800 firem a profesních organizací ze všech regionů ČR, a to na 61 veletrzích ve 33 zemích světa.

Více informací o projektu a jeho aktivitách na www.komora.cz/veletrhy

(tz)

Slovo ke dni

  • Velký úklid v e-shopech

    Už dávno jsme si zvykli nakupovat nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu. Obrat e-shopů neustále roste a v kritických obdobích, například během pandemie, překonával všechny rekordy. Kdo by ostatně neocenil téměř nekonečný výběr zboží, které vlastně ani nezná státní hranice ani prodejní dobu? Samozřejmě že e-commerce s sebou přináší i rizika pro obě strany, pro prodávající i zákazníky. Proto je překvapující, že teprve nyní zpřísnila naše legislativa pravidla obchodování. Už si ani v „anonymním“ cyber prostoru nebude moci každý dělat, co chce, a počítat s tím, že mu vše projde. Například používat e-shop jako bezplatnou půjčovnu nebo sám sobě psát pochvalné recenze a záměrně klamat spotřebitele. Není pochyb, že dodržování přísnějších regulí internetovému businessu jenom prospěje a podpoří jeho další růst.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Arbitrážní a mediační centrum WIPO: zkušenosti ze zahraničí 30. listopad 2022

V tomto vydání zakončíme seriál o IP mediacích a jejich využití při řešení sporů v oblasti ochrany duševního vlastnictví nahlédnutím do zahraničí. Konkrétně se zaměříme na zkušenosti a na mediační případy úspěšně vyřešené v Arbitrážním a mediačním centru Světové organizace duševního vlastnictví (WIPO) v Ženevě a v Singapuru.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3