INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Daria MarsSpolečnost Mars, jeden z největších světových výrobců cukrovinek, žvýkaček a krmiv pro domácí zvířata, oznámila jmenování nové ředitelky Lidských zdrojů pro středoevropský tým. Od 12. října se k týmu v Praze připojila Daria Maslovskaya, která je zodpovědná za čtyři země v oblasti Mars Multisales, včetně České republiky.

Daria Maslovskaya je zkušená profesionálka v oboru. Její kariéra je ukázkovým příkladem snahy Marsu rozvíjet talenty svých spolupracovníků. Za dobu 13 let, které Daria strávila ve společnosti Mars, měla možnost pracovat v různých oblastech, pozicích a regionech a zastávala řadu vedoucích rolí v oblasti Lidé & Organizace (jak Mars označuje lidské zdroje). Poslední tři roky pracovala jako ředitelka v Rusku a Bělorusku ve společnosti Royal Canin, která je součástí podnikání Marsu.

Ve své nové pozici ředitelky pro lidské zdroje bude Daria zodpovědná za čtyři země v regionu Mars Central Europe: Maďarsko, Slovensko, Česká republika a Rumunsko. Do týmu pro střední Evropu přinese cenné zkušenosti, jelikož ve svých předchozích funkcích měla na starosti agendu i organizaci ruského podnikání, které velmi rychle roste.

„Mars má jedinečnou firemní kulturu, která klade velký důraz na pohodu a profesní rozvoj spolupracovníků, jak říkáme našim zaměstnancům. Všichni máme příležitost růst, což znamená, že máme také příležitost se neustále učit a budovat svoji kariéru. Zároveň máme možnost zkoušet nové oblasti, pozice a regiony. Velmi se těším na další krok v mé kariéře, díky kterému se připojím k úžasnému týmu společnosti Mars Central Europe,“ komentuje Daria Maslovskaya.

Daria Maslovskaya je původem z Ruska, rozmanitost národností v týmu středoevropského vedení se tedy opět zvyšuje. Velký důraz je také kladen na genderovou rovnováhu. V současné době tvoří polovinu členů vedoucího týmu ženy.

Společnost Mars v České republice a střední Evropě

Společnost Mars vstoupila na český trh v roce 1992. Od roku 2016 jsou její aktivity na českém trhu zastřešeny organizací Mars Multisales Central Europe, která propojuje český, slovenský, rumunský a maďarský trh. Se svými více než 500 zaměstnanci (zvanými spolupracovníci) dnes působí ve třech kategoriích: segment cukrovinek (čokoláda, žvýkačky a cukrovinky), potraviny (omáčky a rýže) a výživa pro domácí mazlíčky. Kromě toho Mars v regionu provozuje dvě ze svých největších továren. V Poříčí nad Sázavou v České republice funguje jeden z největších výrobních závodů na výrobu nečokoládových cukrovinek v rámci celé společnosti Mars a také středisko vývoje cukrovinkových produktů, v Maďarsku pak továrna v oblasti Csongrád-Bokros produkující krmiva a pochoutky pro psy.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima s otazníkem

    Dříve trápilo vlekaře jen počasí. Teď jsou na tom hůř. Musí se navíc vyrovnat s omezeními v souvislosti s nepříznivou epidemickou situací. Zatímco podnikatelé musí plánovat a rozhodovat se s předstihem, totéž i hosté horských chat a milovníci zimních sportů, vláda vydává rozhodnutí ze dne na den a šmahem ruší předešlé sliby. Nikdo teď neví, zda vůbec dovolí lidem odjet do Krkonoš, Orlických hor, na Šumavu, do Jeseníků, Beskyd… a trávit tam společně vánoční svátky. Za takových podmínek, kdy vzniká mnoho neznámých a ubývá jistot, se vlastně ani úspěšně podnikat nedá. Avšak kdo odepíše celou zimní sezonu, odepíše značné investice, ten už se té další nemusí dožít. Co za této složité situace lidem poradit? Mít v rozhodování šťastnou ruku, nepropadat panice a věřit, že na to nejhorší nedojde.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2021

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 1 kopie

Porušování práv k duševnímu vlastnictví a IP mediace 19. listopad 2021

Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) v roce 2019 zveřejnil na svých webových stránkách studii, kterou provedl ve spolupráci s Evropským patentovým úřadem (EPO), a mimo jiné konstatoval, že vzhledem k vysoké hodnotě práv duševního vlastnictví představuje jejich porušování velmi lukrativní trestnou činnost, která má za následek značné náklady pro vlastníky práv a hospodářství obecně. 

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3