INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Daria MarsSpolečnost Mars, jeden z největších světových výrobců cukrovinek, žvýkaček a krmiv pro domácí zvířata, oznámila jmenování nové ředitelky Lidských zdrojů pro středoevropský tým. Od 12. října se k týmu v Praze připojila Daria Maslovskaya, která je zodpovědná za čtyři země v oblasti Mars Multisales, včetně České republiky.

Daria Maslovskaya je zkušená profesionálka v oboru. Její kariéra je ukázkovým příkladem snahy Marsu rozvíjet talenty svých spolupracovníků. Za dobu 13 let, které Daria strávila ve společnosti Mars, měla možnost pracovat v různých oblastech, pozicích a regionech a zastávala řadu vedoucích rolí v oblasti Lidé & Organizace (jak Mars označuje lidské zdroje). Poslední tři roky pracovala jako ředitelka v Rusku a Bělorusku ve společnosti Royal Canin, která je součástí podnikání Marsu.

Ve své nové pozici ředitelky pro lidské zdroje bude Daria zodpovědná za čtyři země v regionu Mars Central Europe: Maďarsko, Slovensko, Česká republika a Rumunsko. Do týmu pro střední Evropu přinese cenné zkušenosti, jelikož ve svých předchozích funkcích měla na starosti agendu i organizaci ruského podnikání, které velmi rychle roste.

„Mars má jedinečnou firemní kulturu, která klade velký důraz na pohodu a profesní rozvoj spolupracovníků, jak říkáme našim zaměstnancům. Všichni máme příležitost růst, což znamená, že máme také příležitost se neustále učit a budovat svoji kariéru. Zároveň máme možnost zkoušet nové oblasti, pozice a regiony. Velmi se těším na další krok v mé kariéře, díky kterému se připojím k úžasnému týmu společnosti Mars Central Europe,“ komentuje Daria Maslovskaya.

Daria Maslovskaya je původem z Ruska, rozmanitost národností v týmu středoevropského vedení se tedy opět zvyšuje. Velký důraz je také kladen na genderovou rovnováhu. V současné době tvoří polovinu členů vedoucího týmu ženy.

Společnost Mars v České republice a střední Evropě

Společnost Mars vstoupila na český trh v roce 1992. Od roku 2016 jsou její aktivity na českém trhu zastřešeny organizací Mars Multisales Central Europe, která propojuje český, slovenský, rumunský a maďarský trh. Se svými více než 500 zaměstnanci (zvanými spolupracovníci) dnes působí ve třech kategoriích: segment cukrovinek (čokoláda, žvýkačky a cukrovinky), potraviny (omáčky a rýže) a výživa pro domácí mazlíčky. Kromě toho Mars v regionu provozuje dvě ze svých největších továren. V Poříčí nad Sázavou v České republice funguje jeden z největších výrobních závodů na výrobu nečokoládových cukrovinek v rámci celé společnosti Mars a také středisko vývoje cukrovinkových produktů, v Maďarsku pak továrna v oblasti Csongrád-Bokros produkující krmiva a pochoutky pro psy.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3