INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

M.Hromcik svetle pozadi  malaSpolečnost ZVU POTEZ, významný tradiční český dodavatel zařízení a technologií pro chemický, potravinářský a energetický průmysl a člen přední průmyslové skupiny SAFICHEM GROUP, s potěšením oznamuje, že na místo personálního ředitele jmenovala Michala Hromčíka. Michal Hromčík (54) bude mít odpovědnost za personální řízení společnosti, dlouhodobý strategický rozvoj lidských zdrojů, optimalizaci personální správy a posílení organizační výkonnosti.

Michal Hromčík má více než dvacetiletou praxi v řídicích funkcích ve velkých českých i mezinárodníchspolečnostech, převážně výrobních. Před nástupem do ZVU POTEZ pracoval ve skupině Y Soft, kde měl na starosti rozvoj personálního řízení v rostoucí mezinárodní organizaci zahrnující čtyři kontinenty. Jeho předchozí pracovní pozice byly od roku 2000 výrazně spojeny se společnostmi v odvětví automotive, a to se světovými dodavateli první úrovně. Nejprve působil v americké skupině Textron, později v japonské firmě Futaba Sangyo – v obou případech vybudoval personálně celou organizaci a řídil přípravu a zavedení personálních systémů a procesů v nových výrobních závodech těchto firem v České republice. V 90. letech řídil lidské zdroje v papírenské firmě Kimberly-Clark pro Českou republiku i Slovensko. Další významné zkušenosti získal jako personální ředitel ve větších mezinárodně působících organizacích – Faurecia a Matador. Souběžně s manažerskou prací se příležitostně věnuje i poradenské činnosti v personálním řízení.

Michal Hromčík získal inženýrský diplom v řízení technické podpory armády na Vysoké vojenské škole ve Vyškově, v roce 1994 absolvoval manažerský program v japonské Yokohamě. Hovoří anglicky a rusky a ve svém volném čase se aktivně věnuje hudbě, rád cestuje a poznává cizí kultury.

###

ZVU POTEZ, a.s. je významný český dodavatel zařízení a technologií pro chemický, potravinářský a energetický průmysl s rozsáhlou průmyslovou tradicí. Mezi jeho hlavní výrobní programy patří speciální aparáty, tlakové nádoby, trubkové výměníky, chemické aparáty, pivovary, minipivovary a cukrovary. Aktuálně ve společnosti sídlící v Hradci Králové pracuje přibližně 500 zaměstnanců. Od dubna 2014 je společnost součástí strojírenské větvě v rámci přední průmyslové skupiny SAFICHEM GROUP.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3