INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

2211218 10 LQV sobotu 18. prosince se v Praze konal prestižní závod Christmas Night Run. Charitativní akce věnovala padesát korun z každého startovného organizaci No foot No stress, jejíž cílem je pomáhat handicapovaným lidem, zejména těm, kteří prodělali amputaci končetin.

Partnerem pořadatelů je značka Peugeot, která poskytuje oficiální vozy. Samotný závod pak odstartovala dlouholetá ambasadorka Peugeotu, operní pěvkyně Andrea Kalivodová.
„Závod měl neskutečnou atmosféru, zcela ojedinělou. Měla jsem obrovskou chuť běžet společně s ostatními soutěžícími. Prostě zažít to taky. Opravdu vás motivuje být součástí tohoto seskupení lidí, které je možná v daný okamžik náhodné, ale působí jako skvělá parta nadšenců, které spojuje přátelství, pozitivní energie a chuť podpořit správou věc,“ řekla Andrea Kalivodová.
Známá operní diva odstartovala závod v sobotu vpodvečer u pražského Rudolfina. Soutěžícím popřála úspěch a zazpívala Tichou noc. Andrea Kalivodová je nadšenou běžkyní a občas se také běžeckých závodů zúčastňuje. Je také vyznavačkou pohybu ve zdravém prostředí, podporuje ekologii a rozšíření bezemisní mobility v metropoli. Sama jezdí po Praze plug-in hybridním vozem Peugeot 3008, který ujede čistě na elektřinu až 60 kilometrů.
Stejný záměr, a to podporu čistých technologií ve prospěch životního prostředí, má i pořadatelská organizace běžeckého seriálu zahrnujícího ročně osm závodů Night Run a čtyři závody Christmas Run v městech po celé České republice. Dlouhodobé partnerství se značkou Peugeot poskytuje pořadatelům automobily pro zajištění organizace závodů. Jedná se zejména o ekologické vozy, například 100% elektrický Peugeot e-208. Tento bezemisní elektromobil slouží nejčastěji jako předjezdec, což znamená, že nočním běžcům indikuje trasu a dohlíží nad jejich bezpečností. Spolupráce mezi oběma partnery potrvá i v příštím roce. Prvním závodem seriálu 2022 bude dubnový NN Night Run Ostrava, jehož součástí je i charitativní Avon běh za zdravá prsa.

(tz)

Slovo ke dni

  • Velký úklid v e-shopech

    Už dávno jsme si zvykli nakupovat nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu. Obrat e-shopů neustále roste a v kritických obdobích, například během pandemie, překonával všechny rekordy. Kdo by ostatně neocenil téměř nekonečný výběr zboží, které vlastně ani nezná státní hranice ani prodejní dobu? Samozřejmě že e-commerce s sebou přináší i rizika pro obě strany, pro prodávající i zákazníky. Proto je překvapující, že teprve nyní zpřísnila naše legislativa pravidla obchodování. Už si ani v „anonymním“ cyber prostoru nebude moci každý dělat, co chce, a počítat s tím, že mu vše projde. Například používat e-shop jako bezplatnou půjčovnu nebo sám sobě psát pochvalné recenze a záměrně klamat spotřebitele. Není pochyb, že dodržování přísnějších regulí internetovému businessu jenom prospěje a podpoří jeho další růst.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Arbitrážní a mediační centrum WIPO: zkušenosti ze zahraničí 30. listopad 2022

V tomto vydání zakončíme seriál o IP mediacích a jejich využití při řešení sporů v oblasti ochrany duševního vlastnictví nahlédnutím do zahraničí. Konkrétně se zaměříme na zkušenosti a na mediační případy úspěšně vyřešené v Arbitrážním a mediačním centru Světové organizace duševního vlastnictví (WIPO) v Ženevě a v Singapuru.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3