INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

2211218 10 LQV sobotu 18. prosince se v Praze konal prestižní závod Christmas Night Run. Charitativní akce věnovala padesát korun z každého startovného organizaci No foot No stress, jejíž cílem je pomáhat handicapovaným lidem, zejména těm, kteří prodělali amputaci končetin.

Partnerem pořadatelů je značka Peugeot, která poskytuje oficiální vozy. Samotný závod pak odstartovala dlouholetá ambasadorka Peugeotu, operní pěvkyně Andrea Kalivodová.
„Závod měl neskutečnou atmosféru, zcela ojedinělou. Měla jsem obrovskou chuť běžet společně s ostatními soutěžícími. Prostě zažít to taky. Opravdu vás motivuje být součástí tohoto seskupení lidí, které je možná v daný okamžik náhodné, ale působí jako skvělá parta nadšenců, které spojuje přátelství, pozitivní energie a chuť podpořit správou věc,“ řekla Andrea Kalivodová.
Známá operní diva odstartovala závod v sobotu vpodvečer u pražského Rudolfina. Soutěžícím popřála úspěch a zazpívala Tichou noc. Andrea Kalivodová je nadšenou běžkyní a občas se také běžeckých závodů zúčastňuje. Je také vyznavačkou pohybu ve zdravém prostředí, podporuje ekologii a rozšíření bezemisní mobility v metropoli. Sama jezdí po Praze plug-in hybridním vozem Peugeot 3008, který ujede čistě na elektřinu až 60 kilometrů.
Stejný záměr, a to podporu čistých technologií ve prospěch životního prostředí, má i pořadatelská organizace běžeckého seriálu zahrnujícího ročně osm závodů Night Run a čtyři závody Christmas Run v městech po celé České republice. Dlouhodobé partnerství se značkou Peugeot poskytuje pořadatelům automobily pro zajištění organizace závodů. Jedná se zejména o ekologické vozy, například 100% elektrický Peugeot e-208. Tento bezemisní elektromobil slouží nejčastěji jako předjezdec, což znamená, že nočním běžcům indikuje trasu a dohlíží nad jejich bezpečností. Spolupráce mezi oběma partnery potrvá i v příštím roce. Prvním závodem seriálu 2022 bude dubnový NN Night Run Ostrava, jehož součástí je i charitativní Avon běh za zdravá prsa.

(tz)

Slovo ke dni

  • Nouze naučila Dalibora…

    S drastickým zvýšením cen elektrického proudu a plynu v posledních týdnech a měsících úměrně rostly i ceny energeticky náročných výrobků. Mezi nimi se na předním místě nacházejí strojená hnojiva. Zemědělci se s rostoucími vstupy musí nějak vyrovnat. Zdražovat svou produkci mohou jen tolik, co jim dovolí konkurenční trh. Proto čeští pěstitelé vymýšlejí, jak zefektivnit výživu rostlin. A řešení je tady. Dodavatelé jim nabízejí techniku na přesné dávkování hnojiv. Ale i další systémy využívající digitální technologie v polním hospodářství. Tím může klesnout dávkování živin na hektar, aniž by došlo k poklesu výnosů plodin. Pokládám to za skvělou zprávu, protože méně chemie ocení půda i přírodní prostředí vůbec, sníží se i množství reziduí v krmivech a potravinách. Jak známo, nouze naučila Dalibora housti a zřejmě přiměje zemědělství být...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 1 kopie

IP mediační centrum Praha bilancuje úspěšný rok 2021 13. prosinec 2021

IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, se od svého založení 30. listopadu 2020 úspěšně v roce 2021 etablovalo ve všech oblastech své hlavní činnosti (čtyři základní pilíře):

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3