INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Ani letos neporuší AGC Flat Glass Czech svou adventní tradici a u příležitosti středečního vánočního koncertu předal finanční podporu potřebným. Stejně jako vloni daroval největší evropský výrobce plochého skla 100.000,- Kč společnosti Arkádie, která zajišťuje komplexní péči o zdravotně postižené. Dalšími 50.000,- Kč obdarovala firma handicapovaného sportovce Jozefa Suchého.

„Předávání finančních darů na našem vánočním koncertu považuji za jednu ze svých nejhezčích pracovních povinností. Beru ho jako symbolické poděkování za úspěchy naší společnosti a podělení se o ně s těmi, kteří mají kritéria úspěchu úplně jiná než zdraví lidé,“ uvedl Pavel Šedlbauer, předseda představenstva AGC Flat Glass Czech a viceprezident AGC Flat Glass Europe.

Už tradičním příjemcem vánočního daru od sklárny je společnost Arkádie. Ta letos dostala 100.000,- Kč, které chce použít na vybavení denního stacionáře. Druhým obdarovaným byl sedmnáctiletý student Jozef Suchý z Hrobu u Teplic, který trpí vrozenou vadou způsobující ztrátu hybnosti. Částku padesáti tisíc korun, kterou mu AGC darovala, chce Jozef použít na pokrytí nákladů na účast na mistrovství světa v boccie v roce 2016 v Pekingu, kde bude bojovat o účast na paralympijských hrách v Brazílii. (Boccia je sport pro vozíčkáře.)

Peníze zástupci AGC předali na vánočním koncertu 16. prosince. I vánoční koncert patří v AGC Flat Glass Europe k tradicím. Koncert byl určen pro zvané především z řad zaměstnanců společnosti a navštívilo ho na 550 lidí. „Letos zahrál Metropolitní symfonický orchestr pod taktovkou Ariella Sharona, který představil především známé rockové skladby v nezvyklých aranžích. Přednesli je Martina Partlová a Jiří Zonyga,“ přiblížil program koncertu manažer lidských zdrojů AGC Flat Glass Czech Libor Sehnal.

Největší výrobce plochého skla ve střední a východní Evropě nezapomene ani další tradiční adventní akci a tou je předávání zlatých, stříbrných a pamětních medailí svým dlouholetým zaměstnancům.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3