INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Picture1V důsledku současné pandemie hledají rodiče školy s vysokou úrovní vzdělání jejich dětí – ať již prezenčního či online. Poukázala také na potřebu silného manažerského týmu, který zvládne i tak neočekávané náročné situace, jako je tato.

Byl to jeden z faktorů narůstajícího zájmu rodičů v regionu střední a východní Evropy o profesionálně řízené privátní školky a školy. Maple Bear, kanadský lídr v dvojjazyčném vzdělání, otevírá nové školy v regionu a plánuje vstup do České republiky.

V současné době je síť Maple Bear přítomna ve 24 zemích na celém světě. Má 530 škol školek a nabízí dvojjazyčný kanadský systém vzdělání více než 41 000 dětem ve věku od 6 měsíců do 18 let. Během koronavirové krize zaznamenala síť Maple Bear zvýšený zájem o partnerství v zemích střední a východní Evropy. Po svém úspěšném vstupu do Bulharska, Rumunska, Albánie a Chorvatska, plánuje další expanzi do České republiky, Ukrajiny, Polska a dalších zemí během roku 2021.
„Rozšiřujeme nyní naši síť také do České republiky a hledáme lokální partnery. Pandemická situace stimulovala zájem o takové školy ze strany rodičů i podnikatelů. Členství v silné mezinárodní síti škol nabízí stabilitu a garantuje rodičům, že o vzdělání jejich dětí bude postaráno jak ve skutečných tak také ve virtuálních třídách,“ řekl Yann Bidan, generální ředitel Maple Bear ve střední a východní Evropě.

Kanadský vzdělávací systém se pravidelně umisťuje na předních příčkách v mezinárodním hodnocení studentů OECD PISA a je jedničkou mezi všemi anglicky mluvícími zeměmi na světě. Česká republika se umístila na 24. pozici aktuálnímžebříčku PISA, který hodnotí schopnosti studentů v oblasti čtení, matematiky a vědy.

MB Londrina„Česká republika je pro Maple Bear důležitým trhem, který má velký potenciál. Hledáme místní franšízanty, kteří chtějí založit do konce roku 2021 dvojjazyčné školky a školy ve 3 největších českých městech – Praze, Brně a Ostravě. Čeští rodiče často naráží na nedostatek kapacit ve školkách a právě tam může Maple Bear pomoci. Našimi partnery jsou obvykle podnikatelé v oblasti vzdělání, kteří chtějí nabídnout jednu z nejlepších vzdělávacích a výukových metodologií na světě. Partnery mohou být také současní majitelé soukromých škol, kteří chtějí diverzifikovat a zlepšit svou nabídku,“ dodává Yann Bidan.

Úspěch sítě Maple Bear stojí na několika faktorech: Nabízí lokálním partnerům průběžnou akademickou podporu velkého týmu kanadských školitelů a Virtuálního kanadského akademického ředitele. Zároveň poskytuje lokální týmy, které pomáhají s operativou, marketingem a ekonomickým plánováním. Světová síť zaručuje rodičům dobrou péči o jejich děti bez ohledu na situaci. Má také ojedinělou pozici na trhu vzdělání – Maple Bear jsou totiž registrovány jako lokální školy, které vyhovují místním vzdělávacím regulacím a nabízejí zcela jasně definované místní učební plány ve spojení s kanadským programem a výukovými metodami.

Výhody dvojjazyčného vzdělávání

Kanada je světový lídr v dvojjazyčném imerzním vzdělání. Jak ukazují průzkumy, čím dříve se děti setkají s druhým jazykem, tím lepší start do života budou mít. Dvojjazyčnost je ale výhodou, která přesahuje pouhou znalost dvou jazyků. Zlepšuje různé mentální funkce a zlepšuje sociální dovednosti. Podle nedávných studií mají bilinguální děti lepší schopnost se koncentrovat, lépe zvládají multitasking, adaptaci se na změny a řešení problémů. Také to může oddálit některé nemoci, jako Alzheimerovu chorobu nebo demenci až o 5 let.

O Maple Bear

Dvojjazyčné školy Maple Bear nejsou mezinárodními, ale lokálními školami. Vyhovují místním vzdělávacím regulacím a nabízí zcela jasně definované lokální kurikulum ve spojení se systémem kanadských výukových strategií a metodologií. Maple Bear má více než 450 center – od školek po střední školy – ve 24 zemích pro celkem 45 000 žáků. Maple Bear Global Schools má za cíl otevřít 1000 škol v příštích 3 letech.

Maple Bear – příběhy úspěchu

Singapur: Podle žebříčku PISA a OECD má Singapur jeden z nejvýkonnějších vzdělávacích systémů. S populací 5,6 milionů obyvatel má velmi kompetitivní trh soukromého vzdělání. První škola Maple Bear byla otevřena v roce 2014, dnes zde funguje 48 škol. Maple Bear získal ocenění v letech 2018/19 a 2019/20 jako „Nejlepší program pro první roky vzdělání“. Maple Bear Singapore rozumí důležitosti a výhodám výchovy bilinguálního dítěte.
Brazílie: Maple Bear vlastní 40 % trhu soukromých škol s celkem 170 školami v 81 městech.
Indie: Maple Bear je mezi top 5 značkami v privátním předškolním segmentu a v roce 2019 získal ocenění IDA za inovativní pedagogiku v raném vzdělání.

(tz)

Kontakt: E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Web: www.maplebear-cee.com
Informace o franšíze: http://www.ownamaplebearschool.ca/ 

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3