INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
LnV_logoNa půlkilometrovém úseku Vltavy mezi Železničním a Palackého mostem bylo o minulém víkendu největší soustředění jachet, lodí a člunů nejrůznějších typů a velikostí, které bylo spolu s příslušenstvím pro vodní sporty, zajímavostmi a vší co k vodě patří, lákadlem obyvatel a návštěvníků Prahy. Akce probíhala za asistence hlavního partnera, společnosti Mercedes-Benz ČR s.r.o. a dalších partnerů, mezi nimiž nechybělo ministerstvo pro místní rozvoj či Městská část Praha 2 a další. Co do počtu vystavovatelů byl letošní třetí ročník největším a díky hezkému počasí se veletrh Lodě na vodě těšil velkému zájmu rodinných i individuálních návštěvníků.

Iustran_foto2010Na akci nechyběla jachtařská show, v níž se představily sportovní ex-olympijské katamarány Tornado a další lodě, jejichž osádku tvořila naše současná katamaránská špička včetně předních evropských posádek a náš nejlepší oceánský jachtař David Křížek. Exhibici Freestyle na vodním skútru předváděl nejlepší český freestyler Jaroslav Tirner.

Novinkou letošního ročníku veletrhu Lodě na vodě návštěvní hala Boutique, kde své produkty a služby představila řada renomovaných společností, jako například Aviko Time s hodinkami Edox, Olympus s fotoaparáty a dalekohledy pro volný čas nebo Perfekt Sound s audio výrobky či Allianz pojišťovna s pojišťovacími produkty a další. Akci provázela řada soutěží a doprovodných programů s odbornými přednáškami a semináři. Kdo tipoval celkový počet lodí soustředěných v prostoru Vltavy vyčleněném tomuto veletrhu, vůbec to neměl lehké a rozhodně by třeba neopomenout i taové skvosty, jakými byla například plachetnice DEHLER 29 od společnosti MARITIME, která zde měla národní premiéru, nebo novinky na českém trhu v podobě motorových člunů ATLANTIC a HydroMarion, jež představilo TPS Centrum a jiné.

Zajímavou expozicí se na veletrhu pochlubila Honda Marine. Nechyběl v ní například nový weekendový cruiser francouzské značky Cap Ferret, který zajímavým uspořádáním místa pro posádku nabízí v této kategorii nevídaný komfort. Oddělená toaleta, rozvody tekoucí vody, malá kuchyňka a dostatek úložných prostor a spaní pro čtyři osoby je jen malým výčtem kvalit této rodinné lodi, s níž se nabízí možnost prožívat nejen příjemný víkend, ale i velkou část dovolené. Díky jejím transportním rozměrům si lze užívat jízdu nejen v tuzemsku, ale i na mořských vlnách. A jak říkají lidé od Honda Mariny, společně s motorem Honda je to společník, který nikdy nezklame.

(no)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE