INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem

IMG 0996 hSpolečnost 4ISP představí svým zákazníkům v období jarních měsíců v centru EURAZIO další zajímavosti. Během velikonočních předváděcích dní v březnu rozhýbou technici třicet strojů a okolo padesáti dalších zařízení.

21. března zve 4ISP na testovací práce s laserem všechny živnostníky, malé firmy, školy, modeláře, tvůrčí lidi a zámečníky, aby jim podle jejich zájmu ukázali, jak fungují Hobby stroje. Všem zájemcům nabídne firma unikátní dny testování, školení, předávání informací a vyzkoušení práce s lasery, frézkami a rozličnými doprovodnými zařízeními. 27. a 28. března pak otevře 4ISP dveře uživatelům profesionálních řad strojů, kterým záleží například na směnném provozu, rychlosti řezu, jednoduchosti předávání dat od zákazníka k operátorovi výroby. A nebo řeší tahání plechů a trubek z místa na místo a hledá způsoby, jak si to aspoň trochu ulehčit. Představena bude práce s generátorem dusíku, což umožní těm, kdo používají dusík ve výrobě nezávislost. Dále se budou moci zákazníci seznámit s českou filtrací TIGEMA, která řeší čištění výstupů od strojů. V EURAZIO center nabízí i prostorové věže bez napojení na stroje. Představen bude i D 6000, což je obráběcí stroj, který pomáhá v reklamním průmyslu se zpracováním neželezných materiálů v 3D provedení. A také super laser, stroj, který nařeže desítky, stovky, tisíce přáníček, dárkových předmětů ze dřeva, papíru a spousty dalších materiálů v jedinečné kvalitě, za velké rychlosti a přesnosti v každém detailu. Nezapomene se ani na chlazení strojů, při výrobě nezbytné. Velikonoční zákaznické předváděcí akce představí laserové stroje v nejrůznějších a možná i netušených podobách.

Img 1056 h„21. 3. předvedeme všem zájemcům z hobby světa, co vše je možné vyčarovat na základních řadách strojů. Jak mohou například studenti a děti převést své počítačové obrázky v hmatatelný objekt. Nebo jak mohou kreativní tvůrci třeba z reklamní branže učarovat svým zákazníkům individuálními návrhy nebo třeba zkrátit výrobní čas na minimum,“ uvádí Ing. Dagmar Smrčinová, Ph.D., marketingová a projektová ředitelka centra EURAZIO. „Naše zákazníky, kolegy a všechny které ještě neznáme a potřebují průmyslové mašiny zveme pak ve dnech 27. a 28.3. Máme nachystané typy, jak ulehčit výrobní procesy nebo zjistit, proč je dobré dát materiál ke stroji již večer a ne až ráno, jak ušetřit na plynech, jak snížit prašnost. Uvítáme, pokud si každý přinese i svoje materiály, které potřebuje odzkoušet,“ dodává Dagmar Smrčinová.

Lasery a CNC stroje v centru EURAZIO jsou zde připraveny pro své předvedení a vyzkoušení vlastních materiálů a aplikací jednotlivých společností. Lasery lze využít v nepřeberném množství oblastí na všechny druhy materiálů od kovů, přes sklo, kartony až po textil. Laser lze například použít i k popisování ovoce nebo chleba, dělá efekt poničených jeansů. Sám stroj může vše co je potřeba vyřezat, poskládat do plochy materiálu, tak aby nevzniklo příliš odpadu. Sklo není nutné díky laserům označovat jen na povrch a riskovat, že myčka poškodí design.
V EURAZIO jsou k vidění základní typy vláknových řezacích laserů na řezání kovů, kombinované stroje pro trubkové a plošné řezání kovu, trubkové řezací stroje pro velmi malé i velmi velké průměry kovových materiálů, značkovací lasery s automatickými podavači pro velkokapacitní výrobu, značkovací lasery pro velkoformátová značení. Škála strojů je široká, od strojů pro školy a hobby použití až po stroje pro průmyslovou výrobu.

Firma 4ISP

Provozuje největší showroom laserů a CNC strojů v Evropě, je od podzimu 2017  vlastníkem dceřiné německé firmy 4ISP GmbH se sídlem V Lupburgu. V současnosti připravují otevření pobočky na Ukrajině a naplno rozjeli distribuci do Pobaltí. . Velký dík patří zákazníkům, kteří dovolili firmě 4ISP růst a otevřít pro ně v září 2018 důstojné předváděcí a testovací centrum průmyslových i hobby strojů – Eurazio center v Modleticích u Prahy.
Společnost 4ISP má dvě klíčová prodejní oddělení se čtyřmi aktivitami: Prodejem CNC strojů se řadí mezi specialisty na prodej laserů a CNC frézek. Je výhradním prodejcem stabilních a profesionálních strojů RELICUT. Je majitelem značky vláknových laserů HSG v Evropě. Pro část Evropy zajišťuje distribuci Holandských řezacích a značkovacích laserů BRM laser. Nabízí také stroje pro modeláře či školy případně malovýrobu. Všechny typy strojů naleznou zákazníci v předváděcím centru, kde si je mohou otestovat. Samostatné CNC oddělení strojů začalo vznikat v roce 2013, v roce 2015 bylo již dominantou provozu firmy. Dále naleznou zákazníci ve skladech firmy širokou nabídku mechanických i elektronických CNC komponentů či obráběcích strojů. Dále nabízí spotřební materiál a doplňky k laserům a frézkám. Třetím pilířem firmy jsou CNC služby, jako značení kovových i nekovových produktů (popisování, gravírování grafiky), řezání tyčového materiálu, broušení nakulato, řezání deskového materiálu a zakázkový servis CNC strojů. Posledním pak CCTV – bezpečnostní kamerové systémy zastoupené převážně českou značkou RELICAM naleznete na cctv.inshop.cz. Společnost 4ISP provozuje již několik let internetové obchody s širokou nabídkou kamerových CCTV systémů na stránkách cctv.inshop.cz a CNC komponenty a stroji na cnc.inshop.cz.

(tz)

Slovo ke dni

  • Vesnice, jak ji možná neznáte

    Lidé na vsi jsou prý konzervativní, zaostalí a možná i hloupí. Ano, tak o nich často smýšlí zejména město. Avšak mýlí se, jak ukázal i čerstvý průzkum Asociace malých a střeních podniků a živnostníků ČR. Vyšlo jim, že zemědělci jsou v digitalizaci dál než průmysl. K čemu nejmodernější technologie využívají? Například satelitní navigaci k zjišťování dat o svých pozemcích a pěstovaných plodinách. Sbírají informace všude tam, kde potřebují znát přesnou situaci online. Není pro ně ani neznámý pojem internet zvířat, i na venkově se daří umělé inteligenci... V rostlinné i živočišné výrobě se už bez systémů tzv. přesného zemědělství neobejdou. A to se venkované musí vyrovnat s překážkami, které v městských aglomeracích nemají, kupříkladu se špatným pokrytím vysokorychlostními internetovými službami nebo s horším přístupem k investičním...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Patentová ochrana v zahraničí prostřednictvím Smlouvy o patentové spolupráci 19. červenec 2019

České podniky si stále častěji (nebo spíše – stále ještě nedostatečně) uvědomují, že ochrana průmyslového vlastnictví představuje jeden z nástrojů, jak úspěšně rozvíjet a inovovat výrobu a stát se úspěšným na globalizovaném trhu. Jednou z možností, jak ochránit nové technické řešení – vynález, je patentová ochrana. Pokud se pro ni přihlašovatel rozhodne, zpravidla nejprve žádá o národní patentovou ochranu. Ta však sama o sobě nestačí, neboť český patent platí jen v České republice a jinde v zahraničí toto patentované řešení může kdokoliv využívat a prodávat. Proto je vhodné získat patentovou ochranu i v zemích, kde je předpoklad, že chráněné řešení má tržní potenciál.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE